Iespējams, ka Windows 7 neatbalstīs hibrīdgrafiku

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iespējams, ka Windows 7 neatbalstīs hibrīdgrafiku

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147559
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_200810200861224468863424_1.jpg[/imgl]Microsoft savā mājaslapā 6. novembrī publicējis dokumentu “Guidelines for Graphics in Windows 7”, kurā brīdina par nVidia un AMD/ATI videografikas risinājumu problēmām. Runa ir par SLI un CrossfireX tehnoloģijām, kas paredz apvienot grafiskā kodola un videoakseleratora jaudas, līdz ar to palielinot grafiskās sistēmas veiktspēju.

    Vēl vairāk – Microsoft uzskata šīs sistēmas par nestabilām un vēlas, lai ražotāji no tām atsakās. Līdz ar to Windows7 “neatbalstīšot grafisko jaudu apvienošanu, jo tas varētu radīt problēmas lietotājiem”.

    Š āds paziņojums izraisa neizpratni, jo SLI/CrossfireX jau sen sevi pozitīvi pierādījušas.

    Uz šo brīdi dokuments no mājaslapas gan izņemts, un pastāv cerība, ka Microsoft vēl varētu pārdomāt.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_nl_ati_crossfirex_quad_core_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    #185663
    karnaiss
    Participant

    Sacits maka nekrit! 😀

    #185664
    Wuu
    Participant

    Vel nau iznacis bet jau gluko!

    #185665
    Tvinky
    Participant

    Lai tik rok sev bedri, man tas patīk 🙂

    #185666
    DMG
    Participant

    Nez ko microsoft iesaka darīt tiem, kuriem ir jau tādas kartes? Mest ārā pc? Kā vienmēr mēģina kontrolēt visu. Kaut ātrāk linuxam sāktu vairāk draiverus taisīt un visāda cita veida atbalstu, lai varu aizmirst vispār par to, ka eksistē tāds microsoft…

    #185667
    izredzētais
    Participant

    dmg, tiem jāatsakās no septītā 😉

    viss ir elementāri.

    #185668
    QueenZ
    Participant

    Esmu jau tagad aizmirsis par Microsoft.. Lietoju Apples produktus un esmu ljaimiigs 😀

    #185669
    elvisburdajs
    Participant

    Nu kāpēc viņi nevar vienu normālu windows versiju izlaist 😥 Es nekad neesmu ienīdis microsoft bet tagad laikam būs iemesls :win:

    #185670
    usins
    Participant

    Manuprāt, tas ir tāpēc, ka arī Apple šādu tehnoloģiju ne visai atbalsta, jo viņiem tikai retos gadijumos ir iespēja saslēgt 2 videokartes- MAC Pro.

    Visticamāk, by defualt Sistēma neatbalstīs šādas daudzvideokaršu sistēmas, bet pieinstalējot noteiktu softu viss notiks.

    Ja paskatās, tad jaunākā un jaudīgākā ATI videokarte pārspēj divas Intel videokartes :)… visticamāk Microsoft vadās uz to, ka mūsdienās ražotāji pāries uz daudzkodolu videokartēm, ka apvienos vienā videnē 2vas vai vairāk kartes, tas jau lēnām notiek.

    #185671
    msh
    Participant

    Tas jau nekas – visam ir izmēra ierobežojums – diez vai kāds uzražos tik lielu videokarteli, kādi bija leģendārās 3dfx voodoo 6000 prototipi 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā