ieteikumi portatīvajam

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU ieteikumi portatīvajam

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152328
    Janciitis
    Participant

    Sveiki…vēršos pie Jums pēc ieteikumiem portatīvā datora iegādei. Dators tiks izmantots visam – darbam, filmām, mūzikai u.c.

    Budžets ap kādiem 500ls. Pāris manas vēlmes:

    Ražotājs:dell

    Procesors: i3 vai i5

    Operatīvā: 4gb

    Par video kartēm man pārāk lielas zināšanas nav, bet būtu jau labi, ja vēl spētu uzraut kādu spēlīti bez lāgiem.

    Iemetu aci arī vecākajās tēmās šajā forumā un gribēju pajautāt cik laba ir šāda video karte – ati hd5470 ? Š eit pārāk daudz pozitīvas atsauksmes nesanāca izlasīt…Vienkārši uz šo brīdi ir sanācis noskatīt šādu modeli ar 5470 video karti. Ar savām necilajām zināšanām IT jomā neko labāku no dell nesanāca atrast.

    #249319
    Crow
    Participant

    Portatīvo datoru ar i5 un priekš spēļu spēlēšanas par 500 naudiņām neatradīsi ar uguni.

    https://www.dateks.lv/cenas/3/47752_dell_inspiron_n5010_black_15_6_2_26ghz_4gb_640gb_dos.php

    5470 varētu būt, ka pavilks COD4 uz vidējiem settingiem. Vairāk gribēt būtu nepieklājīgi.

    #249320
    Evers
    Participant

    Svarīgi vērtēt pa priekšu pēc citiem nosacījumiem un grafiskās iespējas skatīt kā bonusu, grūti jau ir, ja gribās laptopu un pie reizes kautko uzspēlēt, viegli ir tad, ja ir tūkstotis kabatā 😀 .

    Cik lepnas spēles tev ir padomā?

    #249321
    Janciitis
    Participant

    Nekādas lepnās spēlītes es jau nespēlēju…Galvenokārt aprobežojos ar pāris šaujamajiem gabaliem (cod, tf2, stalker u.c.) un vēl ik pa laikam pamēģinu kādu racing spēli. Ja kompis spētu pavilkt dirt 2 (lai gan nezinu cik viņa ir prasīga pret kompja sistēmu), tad es būtu laimīgs.

    #249322
    Janciitis
    Participant

    Man ir cerības sagaidīt vēl kādu ieteikumu?

    Tad jautājums – cik sakarīgs ir sāds variants?

    Vēl īpaši interesētu, kas tas par briesmoni: “Video karte: Intel HD graphics”? HD5470 gan būs labāka par to intel hd graphics?

    P.S. Atvainojos, ka 2posti pēc kārtas….

    #249323
    Crow
    Participant

    Es neņemtu vairs ar glossy (spīdīgo) ekrānu. Atspīdums traucē ļoti bieži un baigi ātri pievelk speķainus nagus arī, kam nu tas ir aktuāli.

    Intel HD graphics ir tāds pats minimums, lai tur Aero brīnumus parādītu un HD filmas skatītos. Vairāk nevelk.

    Bet uz 5470 tev būs iespējas dzenāt Dirt 2 (ļoti pieticīgi gan, bet būs).

    #249324
    Janciitis
    Participant

    Tātad cik man saprotams, tad šajā budžetā (~500ls) neko labāku par 5470 dabūt nebūs iespējams?

    Kā arī tas 1.postā minētais dators (šis) atbilst savai cenai, vai arī kāds var ieteikt kaut ko labāku?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā