Ieteikumi spēlēm uz portatīvā datora?

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Ieteikumi spēlēm uz portatīvā datora?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163463
    Priede
    Keymaster

    Sveiki!

    Man ir pavisam vienkāršs portatīvais dators, tādēļ liela daļa man zināmu spēļu diezgan velkas, un tās, kas nevelkas, jau apnikušas. 😀

    Manam PC ir i3 2GHz procesors, 4 GB RAM, 125 GB SSD.

    Ko interesantu varat ieteikt šādam variantam? :slightly_smiling_face:

    #334532
    osy
    Participant

    Neviens tak nezin ko spēlēji līdz šim un kādi žanri tevi interesē. Un kāda tam monstram videokarte?

    #334533
    konsumer
    Participant

    Noskaties manu video par spēļu straumēšanu… Šeit pat, Notepadā zem sadaļas Video atradīsi. Moš, pat nevajadzēs jaunu datoru?

    #334534
    Priede
    Keymaster

    Osy wrote:


    Neviens tak nezin ko spēlēji līdz šim un kādi žanri tevi interesē. Un kāda tam monstram videokarte?

    Par video karti nezinu, kur pat skatīties, varētu būt – Intel(R) HD Graphics 520.

    Žanram nav nozīmes, patīk izmēģināt ļoti dažādas spēles, paspēlēju, apnīk, mainu.

    #334535
    Priede
    Keymaster

    Konsumer wrote:


    Noskaties manu video par spēļu straumēšanu… Šeit pat, Notepadā zem sadaļas Video atradīsi. Moš, pat nevajadzēs jaunu datoru?

    Paldies par ieteikumu! Apskatīšu. :slightly_smiling_face:

    #334536
    darklight
    Participant

    Ja konkrētas prasības nav minētas, tad iesaku Doom2. Bet, ja nopietni, tad Doom 3 toč var uzraut. Un visas Half Life daļas.

    #334537
    pidarsons
    Participant

    BET es iesku solitairs. Vilks (NE tas vilks no foruama)bet vispār vilks uz 100%,bet tā tieciet paši galā ar tiem vilkiem (joks).

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā