Ieteikums Notepad

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Ieteikums Notepad

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #325595
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē, daunīt, sāp tavai tautai, ka tu tāds esi.

    #325596
    usins
    Participant

    Iedomājies, pat nav jābūt darbā…

    Bet nu IP nav jēgas. Es varu apskatīt Jūsu IP, paskatīties no kurienes ar kādu regularitāti posto. Var saprast, kad no mājām, kad no darba utt.

    4G klientiem vispār pa lielam nedod ārējo IP, uz veselu baru viena. Tas pats kaut kādiem kojiniekiem uz visu baru viena IP. Tad nav ko te ļurināties IP un MAC adresi moš studijā likt katram parakstā? I zinās uz kādas tīklenes clvēki sēž, moš kādam pat iPhone no mums ir. Nu šis ir debīlisms. Tad vieglāk ir pasēdēt adminiem un banot visus nejēgas, bet diemžēl beton, tu aizsvilsties tik ātri, ka pats zem radara nokļūsti. Zinošs jau esi, ir pierādījies, bet pacietības Tev pietiek uz minimālu laiku un laiks sarūk, ja esi par cilvēku domājis, ka šis saprot kaut ko no IT, tad Tev nāk ārā ne pa joka, ja zini, ka čaiņiks, tad laikam Tev pajāt un kaut kā noturi sarunu un attieksmi līmenī. Laikam tur Tava problēma darbā, precīzāk, sadarbojoties ar citiem IT cilvēkiem, ja jūti, ka viņi zemākas kārtas, dirsā viņiem ir… Tu pat īsti necenties pamācīt, vismaz ne publiski. Privāti ir bijuši citi gadījumi, bet mēs jau tagad par publisko vidi runājam…

    Es Tev ieteiktu katram dundukam atbildēt ar konkrētu, nu nez, wikipedia minimālo literatūras devu par tēmu? Savadāk Tu vāries, pļurksti nejēdzības par vairošanās un apsēklošanas problēmām un aizplūsti no tēmas un visi dunduki seko līdzi. UN ieguvējs nav neviens, ja neskaita Tevi, kuram uzkrājas pārliecība, ka nu tagad pierādās, a valstī debīliķi paikuši un grauj visu sistēmu…

    #325597
    ruukjis
    Participant

    Ironiski, bet Beton tu būtu pirmias, kam parādītos IP pie nika…

    #325598
    Andron MacBeton
    Participant

    46.109.131.67

    Liepāja, kā nekā…

    A teu pa ko mīzt?

    #325599
    Andron MacBeton
    Participant

    Eu, klau, a kā tas traucē?

    Nu es redzu ka tu stellējies ta ka pret.

    Kapēc?

    Tu strādā valsts iestādē un darba laikā spamo?

    Nu pastāsti!

    #325600
    samurajs
    Participant

    100% slimu suņu murgi. Vienīgais, kas varētu radikāli glābt situāciju, ir reģistrācija ar pases (vismaz kopijas) uzrādīšanu – tas liegtu veidot viltus profilus. Un pārdomātu karmas sistēmu – ar ļoti negatīvu karmu read-only un ar mazliet negatīvu – max 1 posts dienā. Bet mēs saprotam, ka tas nav reāli, jo fokša kaķim hroniskā depresija.

    #325601
    ruukjis
    Participant

    Es ne par IP, es vairāk par šo:

    Quote:

    bet samazināsies tukšpļūšu rosība.


    attiecīgi, tikko tev pie nika parādās IP, tu automātiski esi tukšpļūtis (pats tā teici) 🙂

    Kas attiecas uz manu IP… have fun

    astoņi-viens.septiņi.viens-divi-trīs.septiņi-septiņi

    Ja netic, vari uzjautāta Samurajam vai Shady – no šīs adreses te ir postēts mūžīgi mūžos… iespējams arī no mājas adrese, bet to es nezinu – tā tāpat ir LTC dinamiskā.

    #325602
    samurajs
    Participant

    Apstiprinu. Teff ir 675 posti no šīs adreses, gandrīz 500 no 194.176.X.X un vēl spīd 22 adreses pa druskam.

    #325603
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Interesanti, kāpēc tas, ko drīkst atļauties betons, citus būtu novedis pie bana? Atgādina boot.lv kur ķirzaka iet izkārnīties.

    #325604
    samurajs
    Participant

    Š eit augsti ciena demokrātiju un nevienu nebano. Banliste tukša. Jēgas ta nav, jo katrs dunduks var jaunu profilu uztaisīt.

    #325605
    uldics
    Participant

    Nu tad aiziet, manējā: 218.108.149.373.

    #325606
    ruukjis
    Participant

    90%, ka Albertino vai kluča veikums – pārāk daudz sakritību…

    #325607
    samurajs
    Participant

    Protestēju! Nestrīdos, ka feiks, bet tikai ne Klucis & Co. Š ie klauni katros 3 vārdos ielaiž 5 kļūdas, bet te var redzēt cilvēks ar augstāko. Perfekta latviešu valoda. Autoru tik nodod klātpieliktais leģendārais betona foto. Patiesi apjāts klients diez vai liktu šo bildi.

    #325608
    Mr.Death
    Participant

    nevajag pasi – man ir labaaka doma – piesleegt sjim portaalam sms sisteemu (aka mpakalpojumi.lv) un pie regjistraacijas prasiit 1 euro apmaksu. nosjausiet triis zakjus ar vienu skroti:

    1) portaalam palielinaasies rentablums;

    2) samazinaasies nto-profilu veidotaaju skaits, jo tad jau buus reaali jaamaksaa par dirsjanu.

    3) identificeesiet lietotaaju arii peec telefona (vai vaarda uzvaarda, ja apmaksas alternatiiva buus paypal)

    lai nesamazinaatu normaalo cilveeku pluusmu – bezmaksas regjistraacija no draugiem.lv profila (kurus arii varees banot). facebook un twitter – zabutj!

    kaa liidz paraadiisies pie apvaarsjnja caurejnieki – 1. briidinaajums, 2., 3… un bans uz muuzju.

    atblokjeesjana – 1 eur, jauns lietotaajs – 1 eur;

    no pirmaas pelnjas uzsauksiet man uzjavnieku par ideju, mhhhhh.

    #325609
    ruukjis
    Participant

    klauns

    #325610
    Mr.Death
    Participant

    100% ka speciaali ielikts, un to ir ielicis zinaataajs – posts tur publiceets 22 stundas atpakalj. Neiestaastiisiet juus man, ka tas nebija kaads no sjeit miitosjaas auditorijas. Neaizstaavu betoncjiku, bet neatbalstu arii publiski atklaatu noriesjanu / iznjirgaasjanos – tas ir infantils pasaakums.

    Un jaa samuraj – tikai aptaureets bezintelekta radiijums var neiedomaaties falsificeet rakstiibas stilu pie pirmaas vajadziibas. :>

    #325611
    ruukjis
    Participant

    Ir vēl dažas lietas: raksts parādījies tieši pēc šīm Betona aktivitātēm (specu meklēšanas un Ieteikumiem) no Zanes Klincānes – cilvēka kurš neeksistē nekur ārpus sūdzību portāla. Turklāt raksta par to, ka Betons esot bijis rupjšs… hehe, viņš ir rupjšs razpizģaijs internetā, bet ļŠti apšaubu, ka pret klientiem. Pretējā gadījumā sen jau vārtītos uz ielas nevis spamotu šeit.

    #325612
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Betons ir dirsīgs arī reālajā dzīvē. Kaut vai tās debīlās patversmes lietā. Bet ir vai nav feiks es teikšu 50/50. Taimings tiešām aizdomīgs, bilde arī.

    No otras puses.. Domā ka kāds ies sūdzēties ar savu īsto vārdu? Lai pārējie domātu kāds nu apčakarētais ir lētticīgs?

    #325613
    ruukjis
    Participant

    Patversme nebija viņa klients.

    #325614
    Andron MacBeton
    Participant

    Ko tad es tādu “atļaujos”

    Taisnību? Tas teu nepatīk?

    Tūlīt būs vēlēšanas, aizveram žaunas, un sākam lasīt!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Tēma ‘Ieteikums Notepad’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā