iGenius:Kā Steve Jobs izmainīja pasauli [Video]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība iGenius:Kā Steve Jobs izmainīja pasauli [Video]

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #279695
    Creep
    Participant

    Par Mac datoriem: visi jau biksēs čurā par Mac OS, nevis pašiem datoriem… Ja jau Mac OS būtu brīvi installējams uz jebkura datora (hakintosh varianti neskaitās), tad droši vien, ka retais pirkt Apple ražotos kompjus (izņemot nozombētos applistus, kuri skries pakaļ dajebkam, ko apple būs uzražojis).

    Anyway, cik ir gadījies uz laiku dabūt lietošanā vienu Powerbook, nu nepatika man tas Mac OS, nu nekādīgi nepatika.

    #279696
    usins
    Participant

    Teiksim tā- viņš mācēja parādīt, kā vēl padarīt sarežģītas lietas ikdienīšķas. Kā video teica- viņs mācēja likt cilvēkiem domēt nevis kapēc man to vajag, bet es bez tā nevaru iztikt. tā ir ļoti laba prasme lai pelnītu.

    #279697
    faq
    Participant

    Ir divas os(distras) kuras mani pārņem pretīgums lietojot. Viena ir OSX un otra ir Ubuntu. Otrā galā ir Slaka. Pavidu ir Suse un Win7. Kautkāds subjektīvs riebums, ne?

    #279698
    Eudoxus
    Participant

    Un kas tad tev tur nepatika? Es ikdienā darbojos ar Win7. Esmu lietojis arī linux gan ar KDE, gan Gnome. Sievai ir iMac. Arī to, protams, esmu lietojis. Nav jau nekāda lielā atšķirība. Dažas labas fīčas ir OSX. Š is tas atšķiras. Bet tas arī viss. Ja māk kaut ko izdarīt uz Win, tad ar mac arī nebūs nekādu problēmu. Nekad neesmu sapratis, ko tie cilvēki var īdēt. Vieniem win ērts un OSX nepatīk, citiem – otrādi. Lai gan atšķirības nemaz tik lielas nav.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā