IGO vai CoPilot navigācija ?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni IGO vai CoPilot navigācija ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155456
    web33
    Participant

    Sveiki

    Varbut kads varetu ieteikt kadu navigaciju labak likt uz mob telefona ar Android 2.2 OS

    IGO vai CoPilot ? Cik noprotu uz mob pagaidam sie ir lideri ,bet kurs labaks ?

    #279070
    BERILS
    Participant

    Personīgi izvēlos Igo , tieši tas kas ir vajadzīgs 🙂 Ja vajag varu iedot privāti linku ar Baltijas kartēm , un protams pašu apk failiņu 😉

    #279071
    web33
    Participant

    Un kaapec tu izveelies IGO ? Kas tev neapmierinaja ar CoPilot !?! protams ja esi vinu lietojis ?

    #279072
    Evers
    Participant

    iGo ļoti apmierināja, latviešu balss vēl iekšā bija. Un kartes detalizācija Latvijā daudz labāka kā tam pašam tomtomam. Otrs bav nēģināts.

    #279073
    Element
    Participant

    Lietoju CoPilot un TomTom nemaz nestav liidz. Lietoju, apmierina.

    #279074
    BERILS
    Participant

    ja godīgi neesmu mēģinājis copilot , vienīgais navigonu esmu mēģinājis , kurš nepatika interfeisa dēļ 😉 +igo ir visādi forši modi/skini kas padara viņu vēl saprotamāku 😉

    #279075
    Toms
    Participant

    Viennozīmīgi iGo.

    Esmu palietojis abus un es izvēlējos iGo jo, piedāvā jau ielu nosaukumus, ja es ievadījis pirmos burtus. Tādā CoPilotā vajadzēja iebakstīt visu adresi, kas nemaz nav ērti, sevišķi ja sēdi pie ruļļiem krustā. 🙂

    Un jā – latviešu valoda, ko Evers pieminēja.

    #279076
    Mr.Death
    Participant

    Atlausjos piebaazt sjim topikam veelvienu teemu – kaads ir dzirdeejis, vai pastaav alternatiiva slavenajai Jaanja Seetas kartei arii prieksj IGO, ne tikai Garminam? Pagaidaam cik skatos, Jaanseetnieki nodrosjina vispilnveertiigaakaas LV kartes. (Vienseetas, POI u.t.t.) Es gan runaaju tiesji par atseviskjo navigaaciju.

    #279077
    web33
    Participant

    Nu ok paldies par info tad liksu IGO,bet kādu versiju likt skatos tur ir vairākas igo my way ,igo primo v1.2 , 8.20 un t.t

    #279078
    BERILS
    Participant

    tas būtu tik labi ja būtu pārkompilētas kartes no JS , jo tās rāda gandrīz Latvijas takas , esmu mēģinājis atrast , bet bez panākumiem 🙁

    #279079
    web33
    Participant

    Uzmet linku vai PM man

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā