iipasji ekskluziivi tikai notepad.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais iipasji ekskluziivi tikai notepad.lv

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #235897
    Creep
    Participant

    shady wrote:

    Prieks par cilvēkiem, kuri labāk visu pamet, aizmūk nekā kaut ko lietas labā cenšas darīt.


    Viņš bija viens no tiem, kas kautko centās lietas labā darīt. Protams, dažus ar vārdiem neizmācīsi…

    #235898
    Element
    Participant

    kaqp wrote:

    kārtējais bērns ar uzmanības trūkumu un smadzeņu disfunkciju


    Preciizi!

    Bet man tomeer pietruuks tavu stulbo postu :seeker:

    #235899
    samurajs
    Participant

    ACHTUNG!!!

    Notepad.lv – IT portāls pozitīviem cilvēkiem izsludina konkursu uz vakantajām štata vietām:

    1. Portāla psihiatrs (vēlamais novirziens – daunisma ārstēšana)

    2. Taurologs (speciālists darbā ar tauru populāciju)

    Pieļaujama amatu savienošana.

    #235900
    root
    Participant

    Hmm… :> Kāds ir atlagojums? :>

    #235901
    grisha
    Participant

    😀 , lai nu kursh buutu pieteicies Samuraja konkursam… .

    Nebriinos ka shitaa pasha kadra deelj arii d_l aiztinaas. PAvisam jau nepazuud, aktiivaas gaitas tik paartrauc. PErsoniigi man vinjsh ir arii uzbraucis, bet pa teemu, nekad, lai tikai pazhvandzeetu.

    Pilniigi piekriitu daGreivs. Datuve jau sen nogrima, boot arii driiz nogrims, jo deelj Zigmaara administraacijas vairs nav, moderi ar tik dazhi tik kaut ko dara kjeksiisha peec. Z-parks, skjiet liidziigs datuvei, kur jaunatne saak teikumus ar HELP. Paaris reizes gan uzmetis esmu aci, nepiesaistiija. eoz, nu tas paliek ljoti shaurs lietotaaju loks, PAsen neesmu tur apgroziijies.

    Sheit var draudeet datuves veesture, raksti ir labi, bet forums ir miris. TAs gan pateicoties paaris kadriem kuri aktiivi arii shinii postaa saspamojushi mulkjiibas.

    Samuraj, silti iesaku paarskatiit lapas noteikumus. Savaadi baigaa visatljautiiba te notiek.

    #235902
    TokRa
    Participant

    samurajs

    Kādas ir prasības pretendentiem?

    :seeker:

    #235903
    elvisburdajs
    Participant

    Iet uz grunti, piekrītu.

    Pēdējā laikā pat žoklis sāk atkārties no jautājumiem tajā pašā datuves forumā..

    samurajs, Paši netiekat galā? :seeker:

    #235904
    ob1
    Participant

    samurajs wrote:

    ACHTUNG!!!

    Notepad.lv – IT portāls pozitīviem cilvēkiem izsludina konkursu uz vakantajām štata vietām:

    1. Portāla psihiatrs (vēlamais novirziens – daunisma ārstēšana)

    2. Taurologs (speciālists darbā ar tauru populāciju)

    Pieļaujama amatu savienošana.


    Piesakos.

    Tauru problēmas man ir pazīstamas, jo pats skaitos pie tādiem.

    Psihoterapeta palīdzību varu sniegt ierobežoti – praktizēju lobotomiju un neirolingvistisko programēšanu (NLP). Ar jautājumiem par personības dubultošanos (daudzkāršošanos) negriezties – pats ar to sirgstu…

    #235905
    elvisburdajs
    Participant

    lame

    #235906
    samurajs
    Participant

    TokRa: pretendentam jābūt zinošam IT lietās, jāpārvalda p0k3 un tauru psiholoģija, jāprot uzstādīt diagnozes utt. Bet tu esi par delikātu un maigu šim amatam 🙂

    ob1: ārsts pats sevi nevarot izārstēt + taurs tauru barā – tas jau ož pēc korupcijas! 😀

    #235907
    root
    Participant

    😀 😀 haha

    #235908
    Professor35
    Participant

    Urā, Ob1 ir atgriezies.

    #235909
    ob1
    Participant

    samurajs wrote:

    TokRa: pretendentam jābūt zinošam IT lietās, jāpārvalda p0k3 un tauru psiholoģija, jāprot uzstādīt diagnozes utt. Bet tu esi par delikātu un maigu šim amatam 🙂

    ob1: ārsts pats sevi nevarot izārstēt + taurs tauru barā – tas jau ož pēc korupcijas! 😀


    Es jau netaisos sevi ārstēt…

    Un korupcija šobrīd esot modē…

    #235910
    iKey
    Participant

    Nebrīnīšos ka tie *** no zābaka un mirtuves ķirzakam ir iedzinuši nepatiku pret LV IT portaliem.

    mani šodien arī viens zābaks (grisha) nokaitināja (iemesls – iemeta vārnu par postu 2-as nedēļas vecā un neatbildētā topikā), bet es ar grūtībām savaldījos

    #235911
    Wuu
    Participant

    ZuliXP wrote:

    savaldījos


    Mutisks aizrādījums, krūškurvja apvidu ar pēdas palīdzību… derētu gan…

    #235912
    root
    Participant

    ZuliXP wrote:

    viens zābaks (grisha) nokaitināja


    Diemžēl kādreiz šis cilvēks bija dziļi perspektīvs forumietis. Kamēr nepārvērtās par absolūtu [ļoti daudz rupju salīdzinājumu] iedomīgu jefiņu. :]

    #235913
    akms47
    Participant

    Š eit nekā laba naff un nebūs… Tā bija reklāma notepadam?

    #235914
    linx
    Participant

    Ak tad D_L aiziet? Nu un? Kas vispār tika domāts, veidojot šo topiku? Ka tagad visi skries un lūgsies tevi palikt? Jā, varbūt Tu esi viens no gudrākajiem lietotājiem, bet manā ikdienā nekas nemainīsies, tikai tādēļ, ka tu, redz, tagad nenāksi te. Tava paša izvēle, patiesību sakot, man tas pie vienas vietas vai tu te esi vai nē. Ak jā, es ļoti atvainojos, ja aizskāru kādu.. 😀

    #235915
    Element
    Participant

    linx wrote:

    Ak tad D_L aiziet? Nu un? Kas vispār tika domāts, veidojot šo topiku? Ka tagad visi skries un lūgsies tevi palikt? Jā, varbūt Tu esi viens no gudrākajiem lietotājiem, bet manā ikdienā nekas nemainīsies, tikai tādēļ, ka tu, redz, tagad nenāksi te. Tava paša izvēle, patiesību sakot, man tas pie vienas vietas vai tu te esi vai nē. Ak jā, es ļoti atvainojos, ja aizskāru kādu.. 😀


    Tieshi taa, Nobody cares about you.Whateva….

    Nez tikai kur tu raavi, ka vinsh vareetu buut viens no gudraakajiem lietotaajiem???

    85% vinja postu biju uzbraucieni, nodirshaana un nolikshana.

    Maybe vinsh arii ir perspektiivs calis, tachu ne shaja , ne citos forumos to nekaadaa zinjaa neizraadija.

    #235916
    grisha
    Participant

    ZuliXP wrote:

    Nebrīnīšos ka tie *** no zābaka un mirtuves ķirzakam ir iedzinuši nepatiku pret LV IT portaliem.

    mani šodien arī viens zābaks (grisha) nokaitināja (iemesls – iemeta vārnu par postu 2-as nedēļas vecā un neatbildētā topikā), bet es ar grūtībām savaldījos

    PAr vienu? Biji sacepis veselu kaudzi. PIedevaam visas atbildes kaut kaadas, bez teemas. Taa ka neraudi gan, nevajag vilkt aaraa vecas teemas taa arii neko nepasakot. Spamres nelaimiigais.

    PAsham peedeejaa gada laikaa vispaar nav bijis laika privaatajai dziivei, taapeec no visa esmu kaut kaa atsveshinaajies pagaidaam.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Tēma ‘iipasji ekskluziivi tikai notepad.lv’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā