Ikonas pašas pārdēvējušās

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Ikonas pašas pārdēvējušās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152051
    rajah
    Participant

    [img]https://img225.imageshack.us/img225/4955/abradabra.th.jpg[/img]

    Tādu dīvainību datora saimnieks atklājis pārejot no darba mājās. Kā to atgriezt visu atpakaļ? Ir kādam tā bijis?

    Gūglī rakos, neko par tādu neatradu.

    #246303
    Evers
    Participant

    Uz mošķiem ir baudīts?

    #246304
    m_janis
    Participant

    Droši, ka kāda radība ieperinājusies. System Restore nepalīdz ?

    #246305
    TokRa
    Participant
    #246306
    rajah
    Participant

    Evers wrote:

    Uz mošķiem ir baudīts?


    Doma par to jau ar ir, tikai Malwarebytes, Spybot neko neuzrādīja, izņemot kūkas.

    Antivīrusu nepaspēju izlaist cauri jo vairs nebija laika, jāiet bija mājās, bet domāju ka Avira būtu bļāvusi, ja braucot tiem diviem pa failiem kaut kas būtu uzknābies.

    Restori ar nepaspēju izmēģināt.

    Esot bijusi mazā meitene mājās, pagaidām veļ uz viņu vainu, bet kaut kā neredzu tam jēgu – diez vai viņai būtu gribējies pārdēvēt šitā failus un mapes. Dažās mapēs apakšmapes ar bija tādas.

    TokRa ???? Мироточение ???? Kam man tas????

    Ja kas, tas bija krieviskais Windows XP, bet reģionālajos uzstādījumos ar neieraudzīju kādas citas valodas – tikai latviešu un krievu.

    #246307
    WerNeo
    Participant

    Starp citu – laba sagadīšanās! Man patiesi ir bijis gadījums praksē, ka mazs puika uz darba virsmas pārsauca visas ikonas, ko vien varēja (un ne to vien sastrādājis). Meklēju sakarības… un atradu tādas sakarības arī te. 🙂 Viņš vecākiem pats atzinās un negāja apstrīdēt manus minējumus.

    Papētīju Tavu screenshotu un paskatījos, cik reāli būtu “uzzīmēt” šādus nosaukumus. Nekā dīvaina… patiesi šādas kombinācijas pavisam reāli saspaidīt, turot abas rokas uzklaviatūras un spaidot nejauši visu, kas pagadās (tas savukārt, nebūtu raksturīgi vīrusiem). 🙂 Domāju, ka Tev būs līdzīgs gadījums manējam (tikai mulsina un nedaudz savādāk liek domāt viens fakts… Vai meitenīte tā blēņotos?).

    Bet pārbaudi protams gan. 🙂

    P.S. TokRa jau tikai gribēja visiem atgādināt, cik viņai sāpīga ir reliģiskā tēma. Pat tur, kur neviens par reliģiju nerunā. 🙂 Kas zin, varbūt viņai tas likās izdevies joks.

    #246308
    m_janis
    Participant

    rajah wrote:

    Ja kas, tas bija krieviskais Windows XP


    Paga, paga, krieviskais windows un poga “Sākt” ??? Kaut kas te nav tā. Neesmu gan nekad mēģinājis, bet uz ne-angliskā valodu paku uzlikt nevarot. Kaut gan – ja arī kāds būtu čakarējies ar valodu pakām – drīzāk būtu ķeburi, ne nesakarīgi burtu salikumi. Meitenīte te nez vai vainojama, bet HWZ 🙁 .

    Kaut gan – pats sastapos ar gadījumu, kad kamēr mamma darbojās pa virtuvi, trīsgadīgs sīkais sadomāja paspēlēties ar klaviatūru. Kā to dabūja gatavu, HWZ, bet viss beidzās ar reinstallu :devil:.

    #246309
    rajah
    Participant

    Tas ir kadrs no AMMYY programmas – es pie viņiem mājās nesēdēju. No manis līdz viņiem 17 km. Agrāk izmantoju Teamviewer, bet tā kā tas bieži vien ņirdz zobus par pārāk lielu izmantošanu, no tā faktiski esmu atteicies.

    #246310
    samurajs
    Participant

    Tas noteikti ir cilvēka roku darbs, esmu pārliecināts. Var atrast loģiku taustiņu izvēlē, piem. labā pusē lietoti praktiski tikai blakus esošie taustiņi.

    Un 1 gadījumā lietots simbols “;”. Nekad nav manīts, ka mošķi lietotu specsimbolus 😀

    #246311
    rajah
    Participant

    es gan nezinu cik viņa ir liela, bet man liekās ka nejēgā spiežot var dabūt nosaukumus garus un īsus un ar dažādiem burtu lielumiem, kā piemēram

    ASDW:gl SKrhApprentice

    ОШЩЗР 2

    ЦЕЦ 46ГОЫЩЧТ ьКП4

    ЕЦ4 5НЫКЩЛ

    SRTUDRTYUJX

    ZXFW S

    dxfkl l,mehz

    asridytrn2w k;lk:@L$ykshD:Vljwh

    #246312
    Kon
    Participant

    rajah wrote:

    Apprentice

    nikujova tu tur saspaidīji 😀

    #246313
    WerNeo
    Participant

    Nu garumi jau arī tajā gadījumā dažādi. 🙂 Ja paskatāmies uz burtiem, pa kuriem trāpīts, “A” nav starp viņiem. 🙂 Tas liek secināt, ka pa Caps Locku viņai nebija iespējas trāpīt, jo pirksti atradušies vairāk uz vidu. 🙂

    #246314
    shady
    Participant

    Heh, var likt arī uz to, ka saspaidīts.

    Man 2 gadniekam ar patīk pa kluso paspaidīt peli un kauliņus. Pat mazajam, kuram ir tikai 11 mēneši, no visas sirds, kad sēž opā, patīk iebliezt pa klavu…Un tad ne tikai tādus brīnumus nākas redzēt…

    #246315
    rajah
    Participant

    Niideejs wrote:

    rajah wrote:

    Apprentice

    nikujova tu tur saspaidīji 😀


    ctrl + V nospiedās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā