Inbox.lv palielina kastīšu ietilpību

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Inbox.lv palielina kastīšu ietilpību

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146571
    deivs001
    Participant

    Code:

    Sveiks, Inbox.lv lietotāj!

    E-pasts ir Jūsu darbu un nedarbu bibliotēka internetā. Un tieši tāpēc Inbox.lv no 2008.gada 15. februāra palielina Jūsu pastkastītes ietilpību no 2,5GB uz 10GB. Jums patiešām nekad vairs nebūs jāizdzēš neviena vēstule!

    Inbox Mail+ lietotājiem e-pasta kastītes izmērs tiek palielināts no 10GB uz 100GB.

    Ar cieņu,
    SIA Inbokss administrācija

    Tīri laba ziņa! Var pastkastīti izmantot par backup 😀

    #175894
    shady
    Participant

    Var jau sasūtīt vajadzīgu infu uz e-pasta, bet labāk jau pāriet uz gmail.

    #175895
    Sid
    Participant

    Eh, tāpat neviens tos 10Gb nekad neizmantos 🙂 Tas ir tikai cipars, lai pievilinātu/noturētu cilvēkus no gmail/yahoo un citiem gigantiem..

    #175896
    klibais_Silvers
    Participant

    Laikam rekordists apjoma zinjaa joprojaam ir http://www.e-no.lv kas dod 50 GB. Arhiveejam datus un suutaam augshaa backupus. Man paaris GB jau glabaajas. 🙂

    #175897
    Foxsk8
    Participant

    Labāk to vietu varētu izmantot kā web serveru vietu. 😀 Būtu normāli 10 GB hosts pa free.

    #175898
    msh
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Labāk to vietu varētu izmantot kā web serveru vietu. 😀 Būtu normāli 10 GB hosts pa free.


    Ko vēl negribēsi, padomā, kā šiem trafiku apēstu 😀

    Bet kas gmailam ir tik labs? :hmz: Kā latvijas iedzīvotājs neredzu nevienu iemeslu lietot gmailu [man tur ir pāris akaunti, kas praktiski netiek lietoti], toties ar to pašu inbox akauntu var lietot foto.inbox.lv 😎

    #175899
    Sid
    Participant

    msh, es gmailu izmantoju tāpēc, ka šams ir ērts, vismaz priekš manis + nav visādu reklāmu

    #175900
    Arābs
    Participant

    Personīgi, es izmantoju GMail, tādēļ, ka tādā veidā ir iespēja izmantot citas Google iespējas

    #175901
    memorex
    Participant

    izmantoju gmail jo ir labs spam filts, ērts, vienmēr strādā, nav reklāmu, daudz vietas, tad vel viņu softs gmail notifier, kas taskbarā parāda ka ir atnācis mails. ;.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā