Index listu skats, testējam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Index listu skats, testējam

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154666
    Foxsk8
    Participant

    Tā, izveidots testa index režģu pārslēdzējs.

    https://notepad.lv/index_test.php

    Lūgums patestēt, vai viss ir kā vajag, nelasīto ziņojumu tabu neskatamies, tur vēl ir ko nedaudz piestrādāt.

    Ideja sekojoša, ka pēc refresh tiek saglabāti konkurētie skati, grid vai list, kā arī forums vai nelasīto ziņojumu tabs.

    Nāks šeit vēl uzlabojums, patreiz viss saturs ielādējās uzreiz, tas vēl tiks pielabots, lai šāda veida uzlabojumi ātrāk ielādētos un neparasītu liekus lapas resursus.

    #273866
    grisha
    Participant

    Rezhgju skats ir 100 reizes labaaks. Vismaz var aatri izveeleeties ko lasiit, ko nee. Saraksta veidaa ir atkal vecais bardaks, kur viss ir kolhozaa. Pagaidaam varu viegli izveeleeties, kas man intresee, kas nee.

    #273867
    dzhonsons
    Participant

    Piekrītu grisham. Pamēģināju visus citus skatus – nepārāk. Protams, gaumes jautājums 🙂

    Btw, foxi, paldies, tagad ar ielogošanos viss kārtībā. Pēc tēmas, kurā aicināji nodzēst cookies, tā pat viss bija “pa vecam”. Tagad, acīmrezdot, viss “sataisījās” 😀

    #273868
    Stormbird
    Participant

    Man atkal ļoti patīk “sarakstu skats”, Uzreiz var redzēt ir kas jauns vai nē nevis jānopēta visas bildītes 🙂

    #273869
    reGative
    Participant

    Man piemēram patīk režģu skats, nekas lieks nejaucas, bet nu tā tiešām ir gaumes lieta. Un jaunas pārslēdzējs ir ideāls.

    #273870
    Arcis
    Participant

    Arī esmu par režģu skatu! 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā