Indijā arestēts IT darbinieks par draudēšanu prezidentam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Indijā arestēts IT darbinieks par draudēšanu prezidentam

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147450
    linx
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_infosys_1.jpg[/imgl]Indijas uzņēmuma “Infosys Technologies” darbinieku J. Sriramu policija arestējusi par draudu vēstuļu sūtīšanu pa e-pastu Indijas prezidentam Pratibham Patilam. 24 gadus vecais programmētājs J. Srirams policijai pēc arestēšanas stāstījis, ka viņu neapmierinājusi politiskā situācija savā valstī, tāpēc nolēmis nosūtīt prezidentam e-pasta sūtījumu, kurā izklāstījis savas domas par politisko situāciju valstī. Srirams kopumā 11. un 12. oktobrī nosūtījis Indijas prezidentam 16 e-pasta vēstules, kurās bija programmētāja domas par politiķiem un viņu darbību valstī, kā arī vēstulēs tika izteikti draudi Indijas prezidentam.

    Policija J. Sriramu atradusi pēc atsūtīto e-pasta vēstuļu sūtītāja IP adreses, pēc kā arī viņu atraduši un arestējuši ne tikai par draudēšanu Indijas prezidentam Pratibham Patilam (Pratibha Patil), bet arī par rupjas un piedauzīgas valodas lietošanu valsts vadītājam sūtītajās vēstulēs. Tikai joprojām ir neskaidrs, no kurienes šis IT speciālists ieguva prezidenta personīgā e-pasta adresi, jo tā, kā zināms, tiek slēpta un netiek atklāta kuram katram.

    Avots

    #184721
    samurajs
    Participant

    Uzreiz skaidrs, kāds ir Indijas IT darbinieku līmenis, ja pat par Tor/Privoxy nav dzirdējis… 😀

    A varbūt speciāli gribēja lai noķer, gribēja “svēto mocekli – disidentu” notēlot? Visdrīzāk gan džeks bija ko sapīpājies, Indijā aug visa šitā manta, gan magones, gan kaņepes 😀

    #184722
    izredzētais
    Participant

    kaņ epes? fso. es pārvācos uz indiju :))

    bet ja pa tēmu – tik tiešām stulbs indietis.

    mani vairāk piedur tas 16gadnieks, kurš pazvanija ASV prezidentam un norunāja k-kādu tikšanos uzdodoties par citu valsts prezidentu 🙂

    #184723
    sir_irius
    Participant

    Emm… es tādu gadījumu esmu palaidis garām… Izredzētais, būtu ļoti jauki, ja iedotu saiti uz to rakstu (kur sīcis piezvana prezim)

    #184725
    izredzētais
    Participant

    sir_irius, veca ziņ a..

    https://www.foxnews.com/story/0,2933,316294,00.html

    EDIT:

    izlasiju tikko šo versiju, iepriekš lasiju latviešu.

    letiņ i postfactumā bija iztulkojuši rakstu kā tiešu zvanu uz privāto buša telefonnummuru.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā