Ingmāru Līdaku par valsts prezidentu!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ingmāru Līdaku par valsts prezidentu!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #213906
    aoma
    Participant

    WerNeo, pilnīga taisnība, plus vēl tas, ka politikā lien tie ļautiņi, kas savu sirdsapziņu kopā ar desumaizi apēduši.

    #213907
    izredzētais
    Participant

    kā jau minēja, krievi pārāk dziļi tikuši Latvijas sirdī. te vel kāds kunkst par nacismu.. no sākuma būtu jāizprot kas ir nacisms un kas ir nacionālisms pirms tādu jēlību drukāšanas.

    Igaunijā un Lietuvā neko tik absurdu nepieļauj – krievi pie varas.. vai viņ us mēs saucam par nacistiem? mēs viņ us saucam par cilvēkiem ar savu valsti ko pats nelabais nav apsēdis tik ļoti kā mūsu zemi.

    pilnībā atbalstu Līdaku, thumbs up.

    da i ko tur tie krievi no zāles vēl kunkst? noklausies runu, pajoliņ . te mēs redzam viņ u(krievu) līmeni kā tādu.

    #213908
    Loading
    Participant

    Kāds sakars latviešiem, kuri karojuši krievu pusē, vai vienalga kurā pusē. Ar to, ka krievi grib atcelt Latvijas neatkarības svinamo dienu?

    #213909
    Mr.Death
    Participant

    Liidaks, tak kaadreiz baigi zveerus miileeja, ko ta tagad izmanto par lamuvaardiem? :> Nee bet tas “Aizver muti!” ieper :> sajuuta, ka sjis tuuliit taisiitos kaadam gaazt :>

    Attieciibaa uz Dobeli, visu cienju vinjam. Dobelis tomeer skaistaak prot pamatot savus izteikumus, kaut gan necentiisjos spriest kaa vinjam ar pasjiem darbiem. :>

    #213910
    Evers
    Participant

    Atbalstu Izredzētā, msh un Loading teikto.

    Pēdējā laikā te ļoti daudz ko grib bīdīt krievu interesēs, – krievu valodu pasludināt par officiālo, Puškinu vērtēt 10x dārgāk par Kalpaku, tagad vēl šīs runas. Tiešām vajadzētu kā Igaunijā un citās ne-banāniskās republikās, kur tas, ka valdībā tiek laisti cilvēki tikai no konkrētās valsts tautas, ir tikai normāli.

    P.S. Ekur krekls – https://miljons.com/lv/open/krekls/ 😀

    #213911
    Andress
    Participant

    Līdaks ir godigs cilveks, ir zināms arī reāli un ir zināmi arī viņa citi darbi, man liekas ka viņs tur visā tājā epopejā ir vienīgais uzticamais cilvēks 🙂

    #213912
    samurajs
    Participant

    Es tagad padomāju, kas notiktu, ja kāds mudorasts uzkāptu ASV Kongresa tribīnē, un aicinātu atņemt 4. jūlijam valsts svētku statusu. Visticamāk, nelaimīgo idiotu nolinčotu uz vietas zālē, (ja sanitāri to nepagūtu fiksi aizvest uz iestādi, kur durvis bez rokturiem) 😀

    Bet Banānu republikā nebrīnītos, ja 18. novembra statuss jau drīz tiks likts uz balsošanu. Kamēr mūsu pilsoņi Īrijā piepelnās, lētās desas kārotāju % tik aug un aug…

    #213913
    WerNeo
    Participant

    msh. Ko es vēsturiski nepareizi atspoguļoju? Ir pat bijuši gadījumi, ka cilvēks 2. pasaules kara laikā paspējis piespiedu kārtā pakarot gan krievu, gan vāciešu pusē. Vēsturi man gribi mācīt? No tām grāmatām, ko saraksta mūsdienu politiķi? 🙂 Palasi labāk reālas vēstures grāmatas par otro pasaules kara atspoguļojumu. Paņem kaut vai Alfreda Dāvida grāmatu “Skaidas” un izlasi. Kad izlasīsi to, vēl gribēsi vēsturisku lasāmvielu, prasi… 🙂

    Bet par tām minoritātēm, Tu vienkārši nesaprati domu. “Labējiem” un “Kreisajiem” ir izdevīgi sanaidot tautu savā starpā, lai dabūtu katrs sev balsis. Tagad Līdaka pluspunktus dabūja noteiktu cilvēku acīs.

    P.S. Tici man, 18. novembri opozīcija nebūt netaisās ņemt ārā no kalendāra. Tās visas ir ļaunas politiskās spēles uz vēlētājiem, kas savā starpā ir sanaidoti.

    Samurajs. Salīdzināji gan. ASV jau no bērna kājas cilvēkiem potē iekšā patriotismu. Un ja kādam piešķir pilsonību, tam ir jāiziet ļoti grūti pārbaudījumi, lai pierādītu, ka ir patriots. Savukārt pie mums, Latvijā? Kāds te var patriotisms tikt audzināts, ja skolotājam jādomā kā bērnus pabarot. Bērni mājās tikai dzird, ka nav naudas… Paši latvieši “kakā” virsū savai valstij neslikti.

    Bet labāk nepaliks, ja mēs nemainīsim savu attieksmi. Kamēr zagsim uz nodokļiem, teikdami, ka valsts mūs pašus apzog. Tādējādi mēs apzogam sevi un padaram nabadzīgāku valsti. Kamēr cilvēki nesapratīs, ka naida kurināšana iekšienē, ir netīra politiskā “spēle” (iespējams, ar smagām sekām). Tikmēr Latvija nedzīvos labi!!!

    Basta, šī nav tā tēma, par ko var nonākt pie vienota kopsaucēja. Katram savs viedoklis.

    #213914
    daGrevis
    Participant

    He, arī par to uzrakstīju rakstu: https://dagrevis.net/2009/10/i-lidaka-aizsvilstas/ ! 🙂

    #213915
    Loading
    Participant

    Audzinam saviem bērniem un sev patriotismu. Ok?

    #213916
    Gaujards
    Participant

    Tomēr malacis. Parasti tāds kluss malā stāvētājs, bet šitā no tribīnes pateikt.. 🙂

    p.s. varbūt tomēr INgmārs Līdaka?

    #213917
    msh
    Participant

    WerNeo wrote:

    msh. Ko es vēsturiski nepareizi atspoguļoju? Ir pat bijuši gadījumi, ka cilvēks 2. pasaules kara laikā paspējis piespiedu kārtā pakarot gan krievu, gan vāciešu pusē. Vēsturi man gribi mācīt? No tām grāmatām, ko saraksta mūsdienu politiķi? 🙂 Palasi labāk reālas vēstures grāmatas par otro pasaules kara atspoguļojumu. Paņem kaut vai Alfreda Dāvida grāmatu “Skaidas” un izlasi. Kad izlasīsi to, vēl gribēsi vēsturisku lasāmvielu, prasi… 🙂


    Jā, un? Kāds sakars 11. un 18. novembrim ar otro pasaules karu? Vai nejauši sanācis ka nekāds? :lala:

    #213918
    Crow
    Participant

    Nez tās Saeimas sēdes roboti vada? Tā likās “aizrādu par sarunāšanos ar zāli”. Pilnīgi bez emocijām :>

    “Aizver muti!” droši vien kļūs par jaunu populāro frāzi, kas taps plaši lietots diskusijās internetā un ārpus tā. Attiecībā uz visu šo pasākumu – nez vai tagad bija īstais laiks vispār ļerkstēt par kaut kādu valstiskumu, kad visa valsts ir netālu no finansiāla kraha (kas faktiski jau ir noticis). Kāpēc vispār jānodarbojas ar lietām, kas NAV UZ DOTO BRĪDI SVARĪGAS…

    Bet es jau laikam nekā nesaprotu no valstiskām lietām…

    #213919
    aoma
    Participant

    Nebrīnītos, ja dažiem no šiem “ultranacionālistiem” ir anonīma dalība firmās, kas tirgo valsts karogus. Nav nemaz tik lēti un plīst arī ātri. Ja neliks uzvilkt piespiedu kārtā, daudzi to vairs nedarīs un bizness kaput.

    Kāpēc neviens neatceras salīdzinājumu ar Ziemeļkoreju? Ar varu savu Tēvzemi mīlēt nevienu nepiespiedīsi.

    #213920
    deivs001
    Participant

    Nevaru teikt, ka neatbalstu Līdaku, bet kur ir šie lielie patrioti, kad patiešām valstiski svarīgus jautājumus izlmej. Par māmmiņu algām, aizņēmumiem, pabalstiem utt. Kad runa notiek par svētkiem, tad drosme pateikt kādu skarbāku vārdu parādās.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oNfMuWu_oik[/youtube]

    #213921
    andz4
    Participant

    Piekritu,lidaka pareizi pateica!!! Protams par so temu varam runat,diskutet muzigi,katram savi uzskati,bet man liekas,ka vinam vnk bija zb tas kas notiek un tmldz…

    #213922
    jazzer
    Participant

    Par prezidentu? Par ko? Par to,ka nervi neizturēja un salecās ar Kabanovu? Kuram no tā makā palika kaut par santīmu vairāk?Tas viss ir s..ds. Vajag skatīties, kā šādi”varoņi” balso, kad ir runa par naudu.

    Vēlreiz un vēlreiz atkārtošu, ka latvieši ir politiskie LOHI, jo viņus var apjāt ar skaistiem vārdiem, stikla krellēm un nacionālo burbuli.

    Ja kāds man nepiekrīt, var paskatīties uz Saeimas sastāvu un no tā izrietošajiem rezultātiem.

    #213923
    Anonīms
    Neaktīvs

    A: Kas es esmu?

    B: nasing spešal

    A: Aizver muti!

    B: In ze jārd jū faund pigs

    Kaut ko tādu uz ātro izdomāju. Vairāk joki, un dziesma ar video coming soon.

    Bet par Līdaku: Man liekas, ka viņš būs tik pat liels izsmiekls kā Slakteris, un tā miljonāre(jeb kas tajā spa edišen filmējās).

    #213924
    samurajs
    Participant

    Re, cik vienkārši! Viens “tirgus gājiens” un Līdaka jau sev vietu nākamā Saeimā nodrošinājis 😀 To, ka sauklis “krievi nāk!” nākamgad atkal kļūs īpaši aktuāls, jau ir tagad prognozējams. Krīzes un bezdarba izmocītā tauta šādus populisma āķus rīs iekšā uz urrā…

    #213925
    Evers
    Participant

    Tie krievi pat runāt latviski lāga nejēdz, boksterē kā pirmklasnieki lasot. Tādus kategoriski tur nedrīkstētu laist bez liekas prātošanas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā