Ingmāru Līdaku par valsts prezidentu!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ingmāru Līdaku par valsts prezidentu!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #213946
    ob1
    Participant

    Mopsi, piever pāksti, mudak!

    #213947
    deivs001
    Participant

    Pacani ceļ savu reitingu, netraucē! 😀

    Tur jau izklausās, ka Dobelis saka savu un Līdaka grib šim muti aizvērt 😀

    p.s.

    Dziesma suck!

    p.s.s.

    Varu likt galvu ķīlā, ka tu, zxcvbnmmn, nemaz nezinu, kas ir okupants. Kā arī nesaproti, ka neviens no saeimā esošajiem nemaz tāds nevar būt gadu dēļ.

    #213948
    Anonīms
    Neaktīvs

    deivs001, okupēt manuprāt nozīmē to, ka kāds bez atļaujas kaut ko paņem savā īpašumā un sāk par to valdīt.

    #213949
    Evers
    Participant

    Dziesma suck jo

    1) Maikls Džeksons vairs nav topā kautvai dēļ tā ka dēļ viņa nāves to viņa mūziku tik pārmērīgi daudz visur skandināja, ka šobrīd, Džeksonu izdzirdot, slikti paliek (pirms tam man tā mūzika patika)

    2) Nu nesader kopā jau nu galīgi ar šo mūziku

    3) Ideja kopēta

    4) Episks FAIL

    #213950
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    1) Maikls Džeksons vairs nav topā kautvai dēļ tā ka dēļ viņ a nāves to viņ a mūziku tik pārmērīgi daudz visur skandināja, ka šobrīd, Džeksonu izdzirdot, slikti paliek (pirms tam man tā mūzika patika)


    nu, nu… tev gan ātri pietiek 🙂

    visam pārējam gan atļaušos oponēt :seeker:

    #213951
    shadowmen
    Participant

    ob1 wrote:

    -> shadowmen

    1) Tu esi tas kurš izlemj kura Korāna interpretācija ir pareizā? Pastāsti mums tumsoņiem…

    2) 95 procenti ir pateicīgi? Ja Tu izmanto matemātikas valodu (95%), tad pastāsti arī aprēķinu metodiku… kā nekā IT portāls šeit…

    3) Latvijā nevajag nekādus ķīniešus, pietiek ar tiem pašiem latviešiem, kas ir izzagušu valsti un nolaidusi to līdz kliņķim… ak jā Tu jau to nezini, jo bija jāslepkavo citās zemēs… vienkārši paņem stroķi, aizej un sameklē kaut vai to pašu kalvīti un pielieto to, ko tev mācīja… jā, zinu, ir par vēlu, bet vismaz nākošie zagļi raustīsies…

    4) Ja džedajam uz ielas piesiesies 5 urlas, tad džedajs pat gaismas zobenu nelietos – tā būtu interesanta izklaide (ja būtu kādi 10, tad to varētu nosaukt par treniņu).

    😀

    1)nee vietejie pashi stasta un zin kadu no korana veidiem piekopj talibi,tas ir tapat ka bibele,un visas sektas,kas bibeli tulko pa savam un saskata tur savu taisnibu…

    2)tas bija piemers,lai tads IT pargudrnieks kaa tu saprastu,ka lielaka dalja(jutami lielaka)ir par,nevis pret…

    3)es zinu kas seit notika loti labi,bet nav mans darbs ne vinjus slepkavot,ne man tada velme…kipa doma tevi ieliktu valdiba izdaritu ko labak?butu tapat un vel drankigak,neesmu no tiem,kas chikst par politiku,zinu,ka viss tur ir galigi sagajis sviesta,bet ja nevaru to mainit,tad nechikstu ari…

    4)nesmidini-noteikti pietiktu ar 2 urlikiem….

    #213952
    drunk_lizard
    Participant

    kursj garaa vaajais atljaava mopsim atkal te cuukoties???!

    #213953
    Snorx
    Participant

    shadowmen- visu cienju LV armijas centieniem ielīst visiem, kaut vai tāpēc, ka viņiem NATO ir vajadzīgs. Man ļoti daudz paziņu strādā profesionālajā armijā un NBS rotās/bataljonos(nejēdzu un negribu jēgt par to iekārtojumu/hierarhiju), tajā skaitā paziņas, kas kalpo savu darbu Afgāņos un Irākā, es neuzskatu, ka tas ir kaut kas uzslavējams, bet tas ir tikai darbs, un, lai piedod man d_l, bet d_l, es nepārzinu un negribu pārzināt tavu dzīvi, bet, “thats the fucking work” un nekas vairāk, ja tu neesi gatavs to darīt- tā ir tava problēma, turklāt visi nav tik izglītoti, lai darītu tavu darbu- profi savā ziņā ir visi, bet ir jāapzinās, ka “nobody is perfect”…

    P.S. Nothing personal- just keep trying

    P.S.S. Nav motivācijas- tad varam sēdēt un dir*t, neatkarīgi no nostājas, un bez vēlēšanās kaut ko mainīt, vai darīt. Varam sēdēt un dirst, kā pesimistiski kadri, un varam kaut ko mainīt- atšķirība ir tikai attieksmē, nevis daiļdiršanā…

    #213954
    TokRa
    Participant
    #213955
    shady
    Participant

    Heh, es pilnībā piekrītu Līdakas sulīgajam teicienam…pateica pilnīgi pareizi!

    Bet, ja pa humoru, tad šis klips ir labs:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fjoLPEkPJcY&feature=player_embedded[/youtube]

    Link: https://www.youtube.com/watch?v=fjoLPEkPJcY&feature=player_embedded

    #213956
    ob1
    Participant

    Shady +1

    Klips tiešām labs.

    😀

    #213957
    drunk_lizard
    Participant

    Snorx wrote:

    un, lai piedod man d_l, bet d_l, es nepārzinu un negribu pārzināt tavu dzīvi, bet, “thats the fucking work” un nekas vairāk, ja tu neesi gatavs to darīt- tā ir tava problēma, turklāt visi nav tik izglītoti, lai darītu tavu darbu- profi savā ziņā ir visi, bet ir jāapzinās, ka “nobody is perfect”…


    esmu apvainojies!

    sajaukt mani ar ob1? O_O

    nu, bljodinja!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā