Install XP on dynamic disk striped volume (solved)

Sākumlapa Forumi Software Windows Install XP on dynamic disk striped volume (solved)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225333
    ob1
    Participant

    nē, būtotājs ir pats win. atsevišķa partīcija, jo win ir stulbs.

    #225334
    Andron MacBeton
    Participant

    Kā tu viņu nodaliji? tjipo nldr un boot.ini tev ir uz 1. partīcijas bet boot.ini norāda Wndows uz tā dinamiskā?

    #225335
    ob1
    Participant

    Vienkārši – C: disku uztaisu aktīvu partīciju ar default settingiem (32MB pietiek, varbūt pat mazāk). Kad instalēju win, tad šis prasa uz kura diska instalēt – es šamējam iebakstu iekš >:(. Tālāk šamējais pats visu izdara.

    #225336
    Andron MacBeton
    Participant

    Kad būs kāds līdzīgs variants tad noprovēšu pats ar… šitā perversijas ir lipīgas 😀

    #225337
    ob1
    Participant

    Jā, baigā zaraza… 😀

    Par testiem – iometer uzkarās. SiSoft arī… parakājos pa internetu, ir visādi softiņi mazi, kas pretendē uz testēšanu… daži uzrāda jūtamu ātrumu pieaugumu uz straipa, daži – nē… problēma laikam tāda, ka liela daļa šo testa softu mēģina testēt HDD zemā līmenī, a straips ta ir tikai augstā līmenī…

    Turpinu testēt un meklēt testa softus…

    #225338
    Creep
    Participant

    ŠŒbīvan: ko lai saka, izvirtulis ir un paliek izvirtulis. Jautājums: vai visiem džedajiem tādas izvirtības vien prātā, kā tev, vai tu tāds viens izņēmums?

    #225339
    ob1
    Participant

    Tā, viens no testiem spēj stabili izmērīt rakstīšanas ātrumu atšķirības:

    Disks parastais:

    [img]https://notepad.lv/userpix/1679_ddrive_1.png[/img]

    Disks straipotais:

    [img]https://notepad.lv/userpix/1679_fdrive_1.png[/img]

    Links uz testa softwāri:

    https://www.nu2.nu/bst/

    Bildēs redzams, ka straipotajai volumei ir vairāk nekā 2x lielāks ātrums uz rakstīšanu, lai gan lasīšana ir par 6% lēnāka – tas varētu būt izskaidrojams ar to, ka abi SSD nav identiski.

    Citi testi arī uzrādīja ātruma pieaugumu, gan uz rakstīšanu, gan uz failu kopēšanu, gan uz lasīšanu (ja tika lasīti vairāki faili “vienlaicīgi”), bet rezultāti nebija stabili – lieta tāda, ka testiem augstā līmenī traucē win diska keša.

    Rezultāts: uzskatu, ka šāda veida perversijas ļauj pacelt datora ātrumu.

    P.S. ja kādam ir EEE1000 un ir vēlēšanās dabūt šādu konfigurāciju, tad piesakieties – mēģināšu noklonēt.

    #225340
    aoma
    Participant

    Slinkums te testus bakstīt, bet, tikai uzmetot aci, autors kārtējo reizi ir iebraucis auzās, vismaz 2x sūdīgāku parametru kompim, rezultāti ir vismaz 2x labāki ar defaulto instalāciju. ob1 būs kārtējo reizi izrakņājis visas Siguldas miskastes…

    #225341
    drunk_lizard
    Participant

    lai speex ir ar winju!!!

    #225342
    ob1
    Participant

    Š odien izmēģināju vēl vienu variantu – vieglāk uzlikt un strādā nedaudz ātrāk.

    Atdūros pret problēmu ar Vistas diskpart – tur komanda “create vol stripe disk=0,1 align=1024” nevelna nealignē… bugs… kad atrisināšu, tad aprakstīšu kas un kā.

    Par alignēšanu vairāk infa šeit:

    https://www.ocztechnologyforum.com/forum/showthread.php?t=57599

    (sevišķi noderīgs, manuprāt, ir xls fails ar align aprēķinu)

    P.S. aoma, paldies par KONSTRUKTĪVO kritiku. Ir tik patīkami, ka kāds spēj manā murgojumā atrast dažus pazīstamus vārdus un ciparus…

    #225343
    iKey
    Participant

    Hmmm, re kur ir literatūra

    https://support.microsoft.com/kb/314343

    A tas dos kādu jēgu uz 6-us gadus vecas kastes ar svaigu HDD?

    #225344
    aoma
    Participant

    ob1, tas, ko Tu dari, ir tikai apsveicami, bet vai vajag? Man, tāpat kā Tev, dators ir tikai prikols, pats jūzēju no darba brīvajā laikā, sevi par spečuku neuzskatu, bet ja kaimiņam vai pazīstamam puikam vajag, cenšos palīdzēt un naudu par to neprasu.

    Bet Microsoft inženierus pārsist – vai tam ir kāda jēga?

    #225345
    ob1
    Participant

    aoma wrote:

    Bet Microsoft inženierus pārsist – vai tam ir kāda jēga?


    Tieši tam IR jēga… 😀

    Pagooglēju… neatradu, ka kāds to būtu paveicis…

    Hmm, un vispār jau es centos no švaka kompja uztaisīt puslīdz lietojamu – tā bija sākotnējā ideja, nevis krāna mērīšana ar M$… un man liekas, ka izdodas – kompis iet labi… vēl tik nedaudz pieslīpēt…

    #225346
    aoma
    Participant

    ob1 wrote:

    aoma wrote:

    Bet Microsoft inženierus pārsist – vai tam ir kāda jēga?


    Tieši tam IR jēga… 😀

    Pagooglēju… neatradu, ka kāds to būtu paveicis…

    Hmm, un vispār jau es centos no švaka kompja uztaisīt puslīdz lietojamu – tā bija sākotnējā ideja, nevis krāna mērīšana ar M$… un man liekas, ka izdodas – kompis iet labi… vēl tik nedaudz pieslīpēt…


    vo vo uztaisīsi lietojamu kompi, varbūt nopirkšu 😀 bet tikai bez SSD, Raidiem un citām huiņām.

    Vnk, beidzot man beidzot ir noirmāls nets, bet savai vecajai, advancētajai mātei, nevaru piedāvāt daudzlīdz sakarīgu kasti, ar ko drugos ielīst

    vari atsūtīt pm, bet ne vairāk 30Ls robežās – rakstāmmašinu vajag, to jau nu pats saproti

    ak jā, negribas jaunu tēmu sākt varbūt kāds zin, ja uz OO uztaisītu ķipam exel dokumenntu otrā galā never vaļā? ko ietikt? Uz ātro aizsūtiju kā PDF, bet tas nav risinājums.

    #225347
    ob1
    Participant
    #225348
    APOC
    Participant

    aoma wrote:

    ak jā, negribas jaunu tēmu sākt varbūt kāds zin, ja uz OO uztaisītu ķipam exel dokumenntu otrā galā never vaļā? ko ietikt? Uz ātro aizsūtiju kā PDF, bet tas nav risinājums.

    sūti prom .ods vai .xls?

    #225349
    aoma
    Participant

    APOC, j pareizi atceros, tad ka ods, bet vienalga, vai nav zināmas k’;adas savietojamības zālītes>?

    savadak šefs uzbrauc, mana vecā kaza grāmatvadev nevar atvētr to jobannaju failu, Iznāk, ka mam jastarte xp, kur office ir legāla… kau kads stulbums

    #225350
    ob1
    Participant

    aoma, M$ Office nespēj normālos apstākļos atvērt ods failu. Ja tik ļoti vajag, tad iekš OO var lietot Save as… un izvēlēties xls.

    Un esi tik mīļs, uztaisi jaunu topiku – nepiesārņo šo. Lūdzu.

    #225351
    APOC
    Participant

    aoma wrote:

    APOC, j pareizi atceros, tad ka ods, bet vienalga, vai nav zināmas k’;adas savietojamības zālītes>?

    savadak šefs uzbrauc, mana vecā kaza grāmatvadev nevar atvētr to jobannaju failu, Iznāk, ka mam jastarte xp, kur office ir legāla… kau kads stulbums


    Īsti neiebraucu tavā problēmā.

    Cik noprotu, tad tu uz OO uztaisi spreadsheet ar .ods paplašinājumu, kuru met tālāk cilvēkam kuram ir MS offis un šis tavu .ods nevar atraut vaļā.

    Kāpēc neder variants, ka tu iekš OO taisot save as izvēlies (save as type) .xls paplašinājumu? Tas strādā un nav nekādu problēmu.

    P.S. Ob1 paspēja pirms manis.

    #225352
    aoma
    Participant

    ok. paldies, puiši par atbildēm, šovakar nelietis šefs jau guļ un padauza-kaza grāmatvede ar. uzminējāt:p

    no rīta gan piespamošu šiem visus man zināmos e-pastus

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā