intel core i3 6100 vai amd a7600

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU intel core i3 6100 vai amd a7600

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161823
    kraistafari
    Participant

    Kurš procesors būtu labāks middle gamingam?

    intel core i3 6100 vai amd a8 7600

    #323567
    Crow
    Participant

    Salīdzinājums mazliet līks, jamie nav gluži vienādās cenās. Bet tā – pirmais.

    https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i3-6100-vs-AMD-A8-7600-APU/3511vsm14050

    #323568
    albertino
    Participant

    intel

    #323569
    kraistafari
    Participant

    bet AMD tomēr ir Radeon R7 graphics

    #323570
    Crow
    Participant

    Pret HD 530, kas viens pats var ciešami CēEsGou un LoL grabināt, vairs neatmaksājās.

    Labāk iekrāmēt R7 360 (vai redzēs, cik 950SE maksās) un aizmirst par APU eksistenci.

    #323571
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Middle gamingam i5 vajadzīgs. Tevis piedāvātie CPU ir mazbudžeta ofisa kastēm paredzēti.

    Lai arī mūsdienu spēlēm svarīgāks ir GPU, bez laba CPU arī neiztikt.

    Pirms kaut ko pārgudrie sāks komentēt padomājiet, vai i3 un A10 nebūs bottleneck SLI videokartēm un cik FPS vispār šie agregāti spēj izdod ārā?

    #323572
    Crow
    Participant

    Ēd sūdus…

    [img]https://i.imgur.com/BrRR1eA.png[/img]

    #323573
    shadow118
    Participant

    ja ar middle gaming domāts spēlēt ar vidējiem uzstādījumie, tad par kādu vēl SLI tu runā?

    #323574
    jonjs
    Participant

    Jā … . Traki ar tiem AMD procesoriem. Misteram Crow var ticēt. Domāju, ka viņš ir viens no lielākajiem profiņiem dotajā jautājumā, šajā dzīves sfērā (dotajā IT interneta vietnē noteikti, jo citas tā īpaši neapmeklēju, kur nu vēl komentēju). Bet baigais fail sanāk. AMD ražo procesorus, kuru flagmaņi sūkā ledu? 😀 Esmu lasījis gan par kompilatoru problēmu. Kur uz tā paša Windblows rulē INTEL, jo ir “pareizie”kompilatori. NU da labi. Man ir FX buldozers ar sešiem kodoliem nu jau, kādus 3 gadus vecs. Kaut kā tās spēlītes velk. Lai gan video karte ir tikai GTX 650 mazjaudīgā. TRAKI, TRAKI 🙂 Intels izskatās, ka rullē 🙂

    #323575
    Crow
    Participant

    Ielikts ir no manis neatkarīgs tests, ko iepostēju pēc samērā nopietnas guglēšanas, neskatoties uz to, ka man pamatdarbs ir krietni saistīts tieši ar šo lietu. Ja gribi pļūtīt šķidru par PCLab.pl profesionalitāti vai metodoloģiju, tad dari to viņiem tieši.

    Bet UserBenchmark rezultāti ir vidējie rādītāji no lietotāju no visām pasaules malām iesniegtiem automatizētiem testiem.

    Vēl komentāri?

    #323576
    usins
    Participant

    Nekad mūžā neņem AMD APU, tikai FX sēriju. Tad var domāt salīdzīnāt ar i3, i5, i7 nekā savādāk.

    Š ajā gadījumā tikai un vienīgi Intel. Bet būtu ieteicams i5 tomēr un pieklājīga grafiskā karte. Bet vēl pameklē FX sēriju no AMD, tā arī ir samērā ok.

    #323577
    jonjs
    Participant

    Sapratu uzreiz, ka no tevis neatkarīgs tests, sapratu, ka tas viss ne no tavas pēcpuses iebāztā pirksta izzīsts un ne jebkura cita TESTS. Crow par ko tu cepies? Es tak savā komentārā teicu, ka tu esi viens no tiem, kas kaut ko PATIESI saprot. Par ko cepiens? 🙂 Nesapratu? 😀

    Vai arī es pārāk daudz vārdu nesaprotu. Cits jautājums tam pašam misteram Crow, kas tā par hu…. u, ka AMD flagmaņi sūkā ledu?

    #323578
    Crow
    Participant

    Bet kāpēc? Kāpēc, es jums prasu, tas i5 ir tik ieteicams? Parādiet! Tikmēr es pateikšu, kāpēc tas nepavisam nav ieteicams – jo viņš ir gandrīz par sotaku dārgāks!

    #323579
    jonjs
    Participant

    Hmm … . Izskatās, ka savā dzīvē ne es vienīgais par kaut ko cepos, lai gan ne visu mēs varam pārbaudīt PAŠ ROCĪGI. Cits jautājums, ka mēs mēģinām, VISÄ€S SITUÄ€CIJÄ€S, pierādīt savu “TAISNO” viedokli un tas NE IR LABI.

    #323580
    Crow
    Participant

    Droši atzīstu, ka man nav visi mājās. Pareizāk – šitik –> <-- maz līdz pilnīgam betonam. Š ai sakarā esmu uzturējies arī kādā zināmā Ziemeļlatvijas iestādē, bet kā redzat - pasākums nav vainagojies ar panākumiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā