Intel Core i7 940XM – jauns mobilo procesoru flagmanis

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Intel Core i7 940XM – jauns mobilo procesoru flagmanis

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151572
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_int_2.jpg[/imgl]Jau gada 3. ceturksnī Intel plāno atjaunināt savu mobilo procesoru sortimentu, un papildināt to ar jaunu flagmani Intel Core i7 940XM. Jaunums darbosies ar taktsfrekvenci 2,13 GHz, un to varēs automātiski virstaktēt (Turbo Boost režīms) līdz 3,33 GHz. Procesoram būs 8 MB kešatmiņas, kā arī citi parametri, kas apstiprināti Core i7 līnijai piezīmjdatoriem. Kā atbalstāmais RAM patlaban iekļauts DDR3 ar frekvenci 1333 MHz, bet maksimālais energopatēriņš nepārsniegs 55 W.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_243451_2.jpg[/imgr]Š is modelis būs jaudīgākais līdz pat 2010. gada beigām, kamēr netiks laisti klajā 6-kodolu procesori no Nehalem sērijas. Precīzs prezentācijas datums vēl nav zināms, bet cena būšot ap 1000 USD, kas ir tipiski šādai CPU klasei.

    Avots

    #240148
    Wuu
    Participant

    Par to cenu var nopirkti astoņus AMD Phenom II četrkodolniekus.

    #240149
    Crow
    Participant

    Un man jau šķita, ka Mobile Inside logo ir bišķi lielu, bet pilsonis Wuu aizvien nevar laikam saskatīt vai izlasīt 😀

    Kurā vietā būtu pieejami līdzvērtīgi AMD notebooku proči ne vairāk kā par 125 zaļajiem gabalā? :lala:

    #240150
    Wuu
    Participant

    Visu izlasīju pareizi, es vienkārši pievienoju piemēru. Jo AMD jau laptop tirgu neeksistē 🙂

    #240151
    Crow
    Participant

    Ä€, ok… tad es piebildīšu tā, piemēram, ka par to cenu var nopirkt arī 14 lattelekom dekoderus, 22 celeronus, 1127 tuborgus, 991 kukuli Druvas rupjmaizes vai gandrīz pustonnu rolltonu 😀

    #240152
    Wuu
    Participant

    Tu jau pārspīlē, par to naudu var nopirkti kaut ko vērtīgāku, kā piemēram Jeksona degunu caur eBay.

    Bet saki ko gribi, nesaprotu es Intel cenu politiku. Nepietiek ka procesoru cenas ir kaut kur televīzijas torņa augstumā, tad vel mātesplates ir daudz dārgākas.

    #240153
    Jaunzems
    Participant

    Crow kā vienmēr noceļās :D:D:D

    #240154
    cracks
    Participant

    wuu laikam neizlasīja, ka tas ir mobilajiem. 🙂

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā