Intel CPU Info

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Intel CPU Info

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153224
    RicoPico
    Participant

    Š odien darbā tiku pie interesanta atslēgu piekariņa. Pieņemu, ka kādam zemāk attēlotā informācija var šķist interesanta.

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/g6gxyp1o5pldpzj1qckz.jpg[/img][/spoil]

    #259818
    nevertell
    Participant

    Kas tieši ? Ka ir 32nm celkas un pentijūmi priekš lapšiem ?

    #259819
    RicoPico
    Participant

    Tāpat es pieņemu, ka biedris nevertell šo tabulu ir iekalis no galvas. Divreiz. Malacis. 🙂

    Man bija interesanti salīdzināt savu CPU ar blakus un augstākstāvošiem. Vienīgi žēl, ka cenas nav norādītas.

    #259820
    nevertell
    Participant

    Nū, piemēram es nezinu, vai tās celkas un pentījūmi ir smilšu tilti vai tādi paši, kā pirmie i3 🙂

    Bēt mān šķiet, ka q8400 stock frekvence bij 2,66 ghz.

    #259821
    RicoPico
    Participant

    Tāpat tur nav norādīti visi aktuālie Inteļu CPU. Anyway- vairāk info ir šeit, bet pārskatāmāks, un ātras uzziņas ieguvei ir piemērots mans jaunais breloks.

    Btw- kas, pie joda, ir “Celka”? 😀

    #259822
    nevertell
    Participant

    Krieviski- diezgan nepieredzējis sievišķis. Bēt nūģžargonā (jebšu to pašu celku žargonā) tas ir celeron sērijas produkts.

    #259823
    Crow
    Participant

    Njam, līdz ar kŠres sēriju ienākšanu nav vairs daudz nekā ko saukāt par celkām un peņiem.

    Ä€emdē ar nav tik spilgtas iesaukas izpelnījies – “katlons” neskaitās, citas nezinu – ir? Sucks!

    😀

    Hmm, a cik liela tā tāfele ir? Savam oriģinālajam nolūkam noderīga ar ir? :lala:

    #259824
    BOFH
    Participant

    Celka var būt arī pentiums, iepakojumā 🙂

    #259825
    RicoPico
    Participant

    Ok, esmu dzirdējis arī tādu žargonu, kā “Š ina”. Tas būtu FSB?

    #259826
    Crow
    Participant

    Š ina nav nemaz žargons, tīri opicijāls termins. Š inas ir visi [auto]busi :p

    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%28%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8C%D1%8E%D1%82%D0%B5%D1%80%29

    #259827
    iKey
    Participant

    amd ražojuma nosaukums Duron arī bija ņirdzīgs 😀

    Pentijumu vēl saukā arī par “peni”

    #259828
    msh
    Participant

    Varētu vienreiz admini uzlikt lai forums cenzē bildites.lv. Jā, es saprotu ka cilvēki ir dažādi un ir tādi, kam patīk lietot latvijas anālāko bilžu sterveri, bet nu administrācija varētu pacīnīties, lai tas vismaz te nenotiek. Pasēdēju, pagaidīju, lai ieraudzītu, par ko tad Pico tā sakaifojies, pēc 2 min gaidīšanas ieraudzīju pirmo proča nosaukumu, ā, nu skaidrs, nekā īpaša nav, varam iet tālāk. A ko tad, ja es būtu pimpeļa fans – gaidīt vismaz 5 min?

    #259829
    msh
    Participant

    ZuliXP wrote:

    amd ražojuma nosaukums Duron arī bija ņirdzīgs 😀

    Pentijumu vēl saukā arī par “peni”


    Latviešu valodā tur nekā smieklīga nav. Labāk tad ierēkt par tiem personāžiem, kam pieder “pežÃµ” 😀

    #259830
    nevertell
    Participant

    Varētu sataisīt bagu, ka milzu linki izplēē[..]ēš visu forumu.

    #259831
    msh
    Participant

    Nu par cik admini lieto draņķīgus brauzerus, tad tas gļuks, ka reizēm teksti aizbrauc nekurienē šeit ir ļoti parasta parādība…

    https://content22-foto.inbox.lv/albums152254045/mshathlonxp/dzhaadi_nieki/Clipboard01-1.png

    #259832
    Crow
    Participant

    Biedri msh, pagaidi vēl kādu gadu pusotra.

    Tad arī vairums pārējo latvāņu būs emigrējuši uz UK un citurieni

    un vispār vietējos resursus varēs “banot” 😀

    #259833
    nevertell
    Participant

    Kā to saprast, ka admini lieto draņķīgus brauzerus ?

    Vispār jau būtu jābūt tā, ka lapa strādā uz vispopulārākajiem brauzeriem.

    #259834
    Crow
    Participant

    Browseri tur ņipričom. V2 labots netiks, gaidam V3.

    Un tas vairs nav pat smieklīgi.

    😀

    #259835
    nevertell
    Participant

    To jau es saprotu, bet nafig msh tur iepina kautko par brauzeriem un administrāciju.

    #259836
    Crow
    Participant

    Nez. Moš jams ir pārliecināts, ka minētie admini lieto to tur draņķīgo Firefox,

    kuram ar Firebug vai Greasemonkey var apiet iepriekšminēto foruma bagu,

    pamainot {div id=”ja-mainbody-f”} width uz citu vērtību. Un par jūzeriem, īpaši

    operastiem, kas ir globāla minoritāte, absolūti nepadomā :lala:

    A par bildītēm: kur tad vēl lai tās bildītes liek? Ä€rzemju hostingos, kas, savukārt,

    atkal Letvidžā sēdētājiem velkas kā rūgtā nāve?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā