Intel demonstrē Ivy Bridge (video)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Intel demonstrē Ivy Bridge (video)

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153942
    samurajs
    Participant

    Intel demonstrējis video ar jauno platformu Ivy Bridge, kas izmanto 3D Tri-Gate tranzistorus 22 nm tehnoloģiskajā procesā. Intel izgudrojums – pie zema sprieguma strādājošie 22 nm 3D Tri-Gate tranzistori1 dod par 37% augstāku veiktspēju nekā patreizējā 32 nm tehnoloģija.

    Ivy Bridge platformai būs atjaunināta arhitektūra, integrēta grafika ar DirectX11 atbalstu, un visticamāk, ka arī PCI Express 3.0 interfeiss. Eksperimentālais klēpjdators ar šo platformu bez problēmām tiek galā ar 1080p video atskaņošanu. Kā atzīmē Intel laboratorijas līdzstrādnieks, noteicošais būs iespēja izlaist vēl plānākus klēpjdatorus ar lielāku baterijas darbības laiku.

    Arī ar tiešsaistes multiplayer spēli iRacing Ivy Bridge bez atsevišķas videokartes tika galā teicami.

    Tagad Intel pamatuzdevums ir samazināt tehnoloģisko brāķi līdz tādam līmenim, kas ļautu uzsākt masveida ražošanu. Ja Sandy Bridge prezentēja šā gada izstādē CES 2011, tad pilnīgi reāli, ka uz CES 2012 Intel ieradīsies ar gatavu Ivy Bridge platformu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ivy_bridge_1.jpg[/img]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SB706hhCDZc&feature=player_embedded[/youtube]

    Avots 1, 2.

    #268572
    TrakaisKursis
    Participant

    a kad būs 22nm CPU?

    #268573
    Tmkks
    Participant

    Kad būs izdevīgi tirgum.

    #268574
    Imhoteps
    Participant

    1Q 2012.

    #268575
    Willis
    Participant

    Pavisam cits ņēmiens ! Visiem 🙂 dabīgas sejas krāsas https://www.youtube.com/watch?v=V2i_mrnm4_g&feature=player_detailpage

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā

Vai vēlies saņemt jaunumus no Notepad.lv?