Intel pārpērk kiberdrošības gigantu McAfee

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Intel pārpērk kiberdrošības gigantu McAfee

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151957
    linx
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/0jf92567wbtz5gwee8vs.jpg[/imgl]ASV procesoru ražotājs Intel nolēmis par 7,68 miljardiem ASV dolāru iegādāties antivīrusu programmatūras izstrādātāju McAfee, ziņo Financial Times. Kā izteicās Intel pārstāvji, šis ir būtisks solis attīstībā, lai Intel spētu konkurēt datu drošības jomā.

    “Ja agrāk datortehnikas galvenās prasības bija energoefektivitāte un veiktspēja, tad tagad tām ir pievienojies arī drošība virtuālajā vidē. Š īs ir lietas, par kurām cilvēki interesējas, iegādājoties jaunu datortehniku”, teikts Intel izplatītajā paziņojumā.

    McAfee ir viena no lielākajām datu drošības tehnoloģiju kompānijām pasaulē, tās pagājušā gada ienākumi sasniedza divus miljardus ASV dolāru. McAfee nodrošina antivīrusu programmas ne tikai personālajiem datoriem un laptopiem/netbukiem, bet arī mobilajām ierīcēm, piemēram, smartfoniem.

    Avots: Financial Times, TechCrunch

    #245224
    Evers
    Participant

    Neesmu eksperts, bet, manuprāt McAfee ir vēl draņķīgāks par jebkuru bezmaksas antivīrusu, gana ir bijis tā, ka vīruss ieperinās, bet šams tik sēž un klusē kā viss būtu labākajā kārtībā. 🙂

    #245225
    ob1
    Participant

    Pag, McAfee NAV antivīruss.

    1) Tas izplatās kā vīruss – lien visur, lai gan viņu neprasa.

    2) Sola, ka ķers vīrusus, bet tā īsti neķer…

    3) Totāli nobremzē kompi.

    Tās, manuprāt, ir vīrusa nevis antivīrusa pazīmes.

    #245226
    TrakaisKursis
    Participant

    tātad pēkot intel proci, mēs komplektā dabūsim bezmaksas antivīrusu… interesanti…

    #245227
    Svens
    Participant

    Lai gan visā pasaulē katru gadu antivīrusu testi tiek veikti desmitiem un rezultāti tiem atšķiras, tomēr McAfee nekad, cik esmu redzējis, nav pat starp pirmajiem 5.

    Tomēr Intel investīciju dēļ, tas drīz varētu mainīties. Un manuprāt viņi mēģinās izsisties ne tik pilnajā tirgū – viedtelefonu antivīrusu.

    P.S. Pirms kādiem septiņiem gadiem McAfee bija mans pirmais antivīruss – un pat strādāja!

    #245228
    izredzētais
    Participant

    antivīruss pavisam neliela daļa no mcafee piedāvātās produkcijas..

    #245229
    Ralfie
    Participant

    Runājot par AV, tad piekrītu no pieredzes.. Enterprise versija apdeitojas uz kastēm, real protekšans ieslēgts, Winda bremzē, Vīrusi smuki dzīvojās procesulistē.. 😀 – Tolka nekāda! Tik spēj domēna kastes skanēt ar Spybotu un Malwarbaitu..

    #245230
    izredzētais
    Participant

    Ralfie, cik legāla tev bija tā versija? 😉 tas ka bieži vien crackoti antivīrusi nestrādā kā nākas nav nekas jauns.

    #245231
    Brutto
    Participant

    Evers wrote:

    …, gana ir bijis tā, ka vīruss ieperinās, bet šams tik sēž un klusē kā viss būtu labākajā kārtībā. 🙂


    Tā man savulaik bija ar ESETu, tas kurš NOD32. Pēc tam iegādāju Bitdefender licenzi uz gadu, bet tagad pie MS turos.

    #245232
    Anonīms
    Neaktīvs

    McAffee ir vīruss, bet man vienalga, es neesmu debīls, nepērku Intel produktus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā