Intel sola viedtālruņus ar Windows 8

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Intel sola viedtālruņus ar Windows 8

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153186
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_windows_8_1.jpg[/imgl]Jā, runāts patiešām tiek par gaidāmo “īsto” Windows 8, nevis par kādu tur telefonversiju WP8. Un informācija nenāk vis no Intel apkopējas, bet gan izpilddirektora Pola Otelini (Paul Otellini). Pēdējā ceturkšņa atskaites konferencē vadītājs izteicās konkrēti:

    “Pluss Intel kompānijai ir tāds, ka viņi [Microsoft] unificē savas OS. Tā rezultātā mēs, pirmkārt, saņemsim no nulles būvētu, skārienjutīgu operētājsistēmu planšetdatoriem, kas darbosies ar Intel procesoriem, un kādas patreiz vēl nav. Otrkārt, mēs varam izveidot visenergoefektīvākos procesorus kā bāzi tālruņiem, kas darbosies Windows 8, jeb Windows Next vidē tāpēc, ka tā pieder tai pašai OS kategorijai. Un es uzskatu to par labu izdevību mums.”

    Jā, nu ir putra globālā mērogā. Tāda mēroga vadītāji kā Otelini parasti zin, ko runā. Pieņemsim, ka Microsoft uztaisīs jauno Windows 8 ļoti mazprasīgu, un optimizēs to viedtālruņiem. Bet kur tādā gadījumā liks nesen izlaisto WP7, par ko Ballmers tā jūsmoja izstādē CES-2011?

    Kad iznāca mobilā OS Windows Phone 7, daudzi uzskatīja, ka Microsoft devis pienācīgu atbildi Androidam un iOS, un turpmāk uzlabos un attīstīs to, paplašinot pielietojuma sfēru no visvienkāršākajiem viedtālruņiem līdz jaudīgām planšetēm. Gaisu sajauca Ballmera ziņojums par Windows 8 portēšanu uz ARM procesoriem. Bet vēl vairāk miglas iepludināja Intel paziņojums.

    Tā vien rodas iespaids, ka Microsoft Windows un Windows Phone izstrādes nodaļas ne tikai dažādi raugās nākotnē, bet pat konkurē savā starpā, līdz ar to lejot ūdeni uz Apple un Google dzirnavām.

    Attēlos:

    1. Intel tālruņa koncepts

    2. LG GW990 uz Intel Moorestown platformas, kurš tā arī nenonāca uz konveijera.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_intel_concept_phone_2_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_dsc_0333_1.jpg[/img]

    Avots

    #259243
    Imhoteps
    Participant

    Quote:

    ..Pieņemsim, ka Microsoft uztaisīs jauno Windows 8 ļoti mazprasīgu, un optimizēs to viedtālruņiem. Bet kur tādā gadījumā liks nesen izlaisto WP7..


    Norakstīs vēstures mēslainē kā OS pre-alfu.

    WP7 = Vista

    W(P?)8 = W7

    #259244
    izredzētais
    Participant

    vaitad? neesmu interesējies, bet cik nu dzirdēju par wp7 ir visai labas atsauksmes .. vai kāds mani apgaismos?

    #259245
    Wuu
    Participant

    izredzētais wrote:

    vaitad? neesmu interesējies, bet cik nu dzirdēju par wp7 ir visai labas atsauksmes .. vai kāds mani apgaismos?


    Atsauksmes no M$?

    #259246
    Kon
    Participant

    Man gan simpatizē doma par vienu OS visam

    #259247
    Crow
    Participant

    KoЯn wrote:

    Man gan simpatizē doma par vienu OS visam


    Great minds think alike :lala:

    #259248
    izredzētais
    Participant

    Wuu wrote:

    Atsauksmes no M$?


    Atsauksmes no lietotājiem!

    #259249
    msh
    Participant

    KoЯn wrote:

    Man gan simpatizē doma par vienu OS visam


    Tātad tevi sauc linux.

    😀

    #259250
    TrakaisKursis
    Participant

    “One Ring to rule them all, One Ring to find them,

    One Ring to bring them all and in the darkness bind them

    In the Land of Mordor where the Shadows lie.”

    No Microsoft viedokļa unifikācijas solis ir pareizs – vienīgi jautājums, vai viņi spēs to pacelt, un vai strauji mainīgajā OS un programmu pasaulē spēs piedāvāt attiecīgus izstrādes rīkus.

    #259251
    Wuu
    Participant

    izredzētais wrote:

    Atsauksmes no lietotājiem!


    Latvijā optam tirgo M$ telefonus? Vai tu domā interneta resursus?

    #259252
    Kon
    Participant

    Viena OS visam, nevis viena parodija par OS visam

    #259253
    msh
    Participant

    KoЯn wrote:

    Viena OS visam, nevis viena parodija par OS visam


    Parodija? Ä€, tev obligāti vajag darbināt AV un saķerties visādas drazas, nu jā, linux šādu opciju nepiedāvā – drazas nāksies emulēt, un av arī ir trūcīgi, jo pašam linuksim nevajag… 😀

    Labāk darbojoša “parodija”, nevis fimpeļa un maikrosofta slapjie sapņi. Man šajā istabā, piemēram, šobrīd atrodas divas ierīces, kuras spētu darbināt windblouzu, bet veselas sešas, kas vismaz teorētiski spētu darbināt linuksi – no tām trīs pilnvērtīgas darbstacijas, divas vēl kaut kā varētu palietot [nu ne kukurūznieki, tur vairāk prāta vajadzētu] un viens tikai ķseksīša pēc spētu kerneli padarbināt 😀

    #259254
    root
    Participant

    Linux AV jau sen nav trūcīgi. Paskaties to pašu Avast.

    #259255
    msh
    Participant

    Nebaidies, es zinu ka uz linukša ir daži AV – domāti priekš sterveriem.

    #259256
    izredzētais
    Participant

    Wuu wrote:

    Latvijā optam tirgo M$ telefonus? Vai tu domā interneta resursus?


    hvz, laikam jau mucā nedzīvojam un ārpus LV izbraukt nespējam…

    Man arī kursa biedrs apkārt skraida ar wp7 un smaida kā pavasara saulīte, viņ am jau baigi tas telefons patīk, bet tu kā parasti visas diskusijas dzen beztēmā.

    Atgriežoties pie tēmas: kāds pamats wp7 pielīdzināt vistai? kas tieši ir tas kas (zinātājus nevis filozofētājus) atbaida?

    #259257
    UnderV
    Participant

    Nav iemesla satraukties, jo šim paziņojumam ar WP7 kvalitāti nav nekāda sakara.

    Intel neatbalstīs WP7, jo viņi kopā ar Nokia ļoti ilgi “dzemdē” savu jauno Linux-bāzēto telefonu platformu – MeeGo. Līdz ar to ir skaidrs, ka drīzumā būs jākonkurē ar Android, iOS un to pašu WP7.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā