Intel tirgo procesoru uzlabojumus

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Intel tirgo procesoru uzlabojumus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152216
    Wuu
    Participant
    #248040
    _Mo3_
    Participant

    un maksā atkal 🙂

    #248041
    shb-
    Participant

    Baigi labā ziņa, nopirkšu lētāko SB, nokačāšu zālītes, un būs man hi-end 12kore. Ä€kstos, protams. Bet šķiet diezgan muļķīgi, nauda ies vējā tieši tādā pašā veidā kā brāļiem programmatūras ražotājiem. Vairums pirks lētākos un zāļos.

    #248042
    TokRa
    Participant

    CPU not found, running software emulation — kādreiz šis tika pasniegts kā joks.

    #248043
    Crow
    Participant

    Eu, forši! Tad jau tagad pirātlīcī varēs arī jaunu procesoru nokačāt 😀

    #248044
    nevertell
    Participant

    Zinkas žēl ? Būs em-duck’i, kas to arī pirks. Kapēc ? Jo intel tomēr ir ātrāks, vismaz ārā-no-kastes. Pasaulē tomēr ir kretīnu daudz (jebšu cilvēki, kas maksās par augstāko veiktspēju lai tur vai kas), citi nāk vietā ar mašīnām brauc (jebšu maksās arī par šito). Un tā maksās līdz amd neuztaisīs ātrāku proču arhitektūru. Un ā em dē jau nu šitādas mudacības netaisīs. Cerams.

    Nav jau brīnums, ka viņi SandyBridge’am salika visus kontrolierus iekšā procī, lai nevarētu klokot, varēs tikai dzīt ref clock’u, bet paceļot to, celsies arī piemēram usb kontroliera “pulkstenis”, un tas jau pie 13 hz nobīdes sprāgst nost.

    + parādīsies Ä€ssus un Gigabikses plates, kas to izdarīs pašas.

    #248045
    Crow
    Participant

    nevertell wrote:

    jebšu cilvēki, kas maksās par augstāko veiktspēju lai tur vai kas


    Kas māk, tam nāk 😀 In retrospect: a par ko tad vēl ir vērts maksāt, ja ne par augstāko veiktspēju? :lala:

    #248046
    nevertell
    Participant

    Ir vērts maksāt, bet ne jau pārmaksāt. Cik tur daudz bij jāmaksā lai dabūtu 975’o kŠr ī septiņ’ 960’ā vietā ? Ekszaktlī.

    #248047
    Crow
    Participant

    Bet godājamais pilsoni… kā teicis Mākoņtēvs: “viss maksā tik, cik tas maksā” :lala:

    Katram ir savi cenas griesti. Un ja kādreiz kaut ko nesanāk dabūt, tad cilvēks, cenšoties saglabāt iedragāto pašlepnumu, parasti izdomā simts un divus iemeslus, kāpēc viņam tas nemaz nav vajadzīgs. Tad jau visi tie, kas pērk un brauc ar Ferrari, arī ir totāli dauņi – edz, izliekas, ka nezin, ka braukt var arī ar Kaļina vai Dacia Logan, galīgi tauri, saproties 😀

    #248048
    nevertell
    Participant

    Te nav runa par atšķirību starp kaļina un ferrari. Te tiek pārdota praktiski viena un tā pati prece, tik vienai ir atslēgts multiplaijers. Nevis lada ferrari f430 (tvaju maķ, kas te notiek, nevaru divas nevienādības vienā teikumā ierakstīt, vai ? ). Nav jau tā, ka viņiem tie extreme proči būtu kautkādas naudas govis, tas ir ņišais nišas tirgus.

    #248049
    shb-
    Participant

    Viss, kas grozās ap SB OC šobrīd ir tikai un vienīgi spekulācijas, tā ka nav ko iespringt, runāsim, kad proči būs tirgū. Stipri apšaubu, ka intelis uzmetīs klokeriem, tādējādi dodot papildus priekšrocības AMD. Kad Nahalem nāca arā, bija tas pats bazars. Un visi kloko uz nebēdu.

    Par USB – vai tad usb kontolieris būs uz ziemeļu tilta? Neesmu dzirdējis.

    Vispār, kā šis topiks atkal aizgāja Intel vs World sliedēs?!

    Quote:

    Pasaulē tomēr ir kretīnu daudz (jebšu cilvēki, kas maksās par augstāko veiktspēju lai tur vai kas)


    Es negribu nevienu aizvainot, bet tomēr ir vērts 2x padomāt pirms nolamāt daļu sabiedrības par kretīniem. Var redzēt, ka tevī slēpjas niknums (uz kko, vvz ko) kas šādā veidā laužas uz āru. Kmon, katram ir tiesības tērēt savas finanses pēc saviem ieskatiem. Nevienam tas netraucē.

    Protams, nerunāju par negudrajiem die-hard faniem, kas par kko fano, bet no argumentiem čuš. Pēr inteļus un skaļi klaigā, kaitina citus. Pieļauju, ka tu tieši viņus par kretīniem zākāji, bet tomēr uzbrauci krietni plašākam personu lokam.

    Vispār fanošana ir kaķiem. Nesaprotu tos, kas nevar noturēties pie ziņas par Intel sākt klaigāt par AMD, un otrādi. Kam tas ir vajadzīgs? Man ne.

    Atceros reiz vienā ārzemju forumā pie raksta par SB kāds pamanījās iebļaurot:

    Quote:

    Ou, nekas, kad iznāks Fusion Intel varēs raudāt kā mazs bērns. Ho-ho-ho.


    Š ādos brīžos es nespēju saprast, vai šī ir homo sapiens planēta, vai tomēr skūtu pērtiķu.

    #248050
    nevertell
    Participant

    Es nesaku, ka tagad visi inteļa proči ir stūlbi un visi pircēji – debēli. Es saku, ka intel piekopj *** gājienus ar saviem dārgākajiem pročiem, un liela daļa pircēju, kas tādus pērk, nav pārāk izglītoti šajā jomā un tikai staipa krānu, ka viņu procis maksāja 14 thousand dollars to fire just for 12 seconds. Heck, būtu man nauda, man arī būtu intel.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā