Internet Explorer – pilnīgs krahs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Internet Explorer – pilnīgs krahs

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222039
    yozhis
    Participant

    Kaut arī izvēlēsies iespējams IE8, tas taču ir 100x labāk nekā 6,7 versija. Lai slava šiem čaļiem, kas to izdomāja.

    Prieks arī man, ka vairs nebūs jāpielāgo visi dizaini šiem ierūsējušajiem browzeriem.. wuuhuu!

    #222040
    Aldis
    Participant

    atlans wrote:

    parasti microsoft ievieš jaunus standatrtus ar savu internet explorer, diez vai tas manīsies

    auns!

    Maikrosoftam nekāda sakara ar standartu ieviešanu nav! Drīzāk IE noteiktos HTML, CSS un citur web standartus nespēj pavilkt! Parasti ar IE ir problēmas ar lapas normālu parādīšanu, iespējams parasts jūzeris to nemana, jo katrs web izstrādātājs pavada stundām ilgu laiku visu saliekot pa plauktiņiem tā – lai rādītos skaisti uz IE!

    Ja tu domā vizuālos standartus, tad IE tur jau ar nekāds pionieris nav! 🙂 Piemēram TABu (Cilnes) pārlūkošanu tikai ieviesa IE7, kas orientējoši iznāca kopā ar Windows Vista! Kautgan Operā un Mozilla FireFox jau Tab-i bij pieņemta lieta, ka vēl pats uz windows 2000 strādāju – tā tad, tas bij sen! 🙂

    vsp.. forša bildīte, ja kāds grib redzēt attīstību browseriem! 🙂

    https://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_web_browsers

    #222041
    dzhonsons
    Participant

    Kā paliek ar Apple MacOS un Google Chrome, kuros arī by default ir integrēti pārlūki? Tiem neviens nespiedīs taisīt “izvēles lodziņu”?

    #222042
    Crow
    Participant

    Tiem, mhhho, tas neskaitās kā monopolstāvokļa izmantošana. Makus lieto tikai posh (kuri tāpat neko citu nelietos un uzskatīs šādu logu par reliģijas zaimošanu), bet Chrome nelieto neviens vispār (vēl).

    #222043
    Evers
    Participant

    Lynx arī būs kā izvēles pārlūks? Ar attēlojumu nav problēmu un ātrs, man patīk 😀

    #222044
    Eudoxus
    Participant

    Vispār jau tāda sēšanās uz astes – vieu uzcep OS un pārlūku, bet citi tikai pārlūku un pēc tam tie pēdējie sāk īdēt, ka pirmie savu pārlūku liek defoltā.

    Turklāt – ja jau drāž, tad visus ar viena izmēra dildo. Tad lai Apple arī savam OSX lie izvēles lodziņu. Kāds te kaut ko teiks par monopola stāvokli, bet princips paliek princpis. Vai nu neviens nevar likt defolto pārlūku, vai arī visi var.

    #222045
    izredzētais
    Participant

    Eudoxus, runājot par osx – kurš gan ņ emsies ar visām tiesvedībām kuru izmaksas ir mērāmas milijonos tikai tādēļ lai ietekmētu pavisam niecīgu procentu no tirgus daļas? nemaz nerunājot par to cik laika tiek veltīts no tiesvedību uzsākšanas līdz sekmīgam/nesekmīgam rezultātam.. cik gadi bija nepieciešami konkrēti šim procesam? ja atmiņ a neviļ – dafiga 🙂

    turpretī noliekot uz lāpstiņ ām kādu monopoluzņ ēmumu rezultāts ir manāms momentāli, kas arī attaisno ieguldītos līdzekļus un laiku.

    #222046
    yix
    Participant

    nu tad tas pats attiecas uz ubuntu un mac. ja tur man bus jau ieksha mozzilaa vai opeera es gribu lai butu iespeja izveleties IE8. a to doma ka MS vienīgais kam bus jāpiedāva softs.

    #222047
    Snorx
    Participant

    Nu tas būtu ok, ja man ir izvēle, bet ir viens būtisks BET. Ja kāds no jums ir Microsoft registered partner? Pamēģini ielogoties partners.microsoft.com ar Opera vai kādu citu browseri. Ko dod pārlūku izvēle, ja M$ lapā 90% nestrādā ar citiem pārlūkiem un laipni palūdz tev ienākt ar IE, turklāt piedāvā tev listi ar suportētajām versijām? Tas pats Windows update reizēm stipri vien klepo pretī, ka šis nu nav tas pārlūks, ko viņi vēlētos te redzēt 🙂

    #222048
    Aldis
    Participant

    hehe.. Google Chrome OS pats ir pārlūks, interesanti ja vēl tam liktu izvākt viņu laukā – paliktu melns ekrāns! 😀

    #222049
    UnderV
    Participant

    Principā normāls lēmums. Microsoft nav vienkārš programmnodrošinājuma izstrādātājs, bet liels uzņēmums, kuram pieder vairāk par 80% no mājas lietotāju turgus. Tāpēc to var traktēt kā monopolu un uz to attiecas visādas konkurences likumu “īpatnības” (ne MAC, ne GNU/Linux pat tuvu nav). Tikko tas cipars nokritīs līdz atzīmei ~40% (nezinu kā Latvijā, bet Krievijā uzņēmums neskaitās monopols, ja tam nepieder ne vairāk kā 40% no tirgus), tad viņiem liks mieru.

    Taču vai Microsoft ļaus atņemt viņiem šo saldā pīrāga daļu? Š aubos. Vieglāk ir piekrist Eiropas Savienības regulējumiem un atteikties tika no pārlūku tirgus nevis no veselas platformas (Windows).

    Lēmums ir pozitīvs, bet jāskatās uz realizāciju.

    Kā izskatīsies, piemēram, Firefox lejupielāde no Microsoft softiņa? No kurienes nāks instalācijas fails (no microsoft.com vai mozilla.com)? Kāda versija tiks lejupielādēta (pēdējā, jeb visu laiku tiks piedāvēta novecojusi)?

    Ja Microsoft piedāvās tikai Firefox 1.0, tad sakidrs, ka nekāda turgus daļas zaudēšana nenotiks 😀 .

    #222050
    msh
    Participant

    ehex wrote:

    Linux ir opensource, ta kā tur nevar piekasīties. Hmm, pa makiem gan gribētos zināt….Tie gan maitas, lai tik ņem ārā savu Safari. Man jau patīk, ka ierosinātājs ir Opera software…Nevar iegūt lietotājus normālā ceļā, tad cenšās iznīcināt konkurentu.


    Kurš no diviem veidiem ir normālais – dabūt lietotājus dabiskā veidā uz os noklusēti esošam pārlūkam [ie un safārs] vai pievilināt lāmiskus lietotājus ar demagoģiskām reklāmām [normāls lietotājs neuzķertos ne uz tādām reklāmām, ne tik līka brauzera][fuifui]?

    😀

    #222051
    Viestartss
    Participant

    te ir 2 lietas, kāpēc MazMīkstos gribēja paņemt dupītī – tāpēc ka dominējošā pozīcija tirgū (tas, ok UnderV minēja, ka uz tiem, kam tirgus daļa virs 40%, attiecas citi noteikumi) un otrs ir tas, ka vismaz es savā datorā ar winXP to IE tā pa īstam nemaz nevaru aizvākt. nu nav tur pie add/remove software programmu saraksta IE, kuru tad es varētu nahrenizēt no sava datora. un tas, cik es saprotu no daudzajām līdzšinējām publikācijām šinī sakarā, ir galvenais iemesls, kas Eiropas Komisijai iespiedās kaklā – ka ne jau tas, ka Bils, labā sirds, iedod IE komplektā Windulim, bet tas, ka to komplektu nevar izjaukt, pārāk stipri salīmēts kopā, kas arī rada ļaunprātīgu dominējošā stāvokļa izmantošanu.

    vismaz uz sava Kubuntu es firefoxu mierīgi aizvācu līdz saknei un uzliku Chrome, tā ka šeit nevar piesieties, bet nu ja Chrome OS iegūs pārāk lielu tirgus daļu, tad gan te varētu būt, ko visādās tiesās padalīt.

    #222052
    Nonmod
    Participant

    var no xp izvilkt ārā IE pie Controlpanel->add or remove feautres :seeker:

    ie ir ir sūds,hz kā jums,bet man ir tāda sajūta,kad palaižu ie,uzreiz liekas ,ka kkas jau ir ieperinājies manā kompī,man pat bailes ieiet notepadā ar viņu 😀

    #222053
    Aldis
    Participant

    Kas Tev nepatīk IE? 😀 Superīgākā pārlūkprogramma!!! Mēdz saķert daudz zirdziņus (Tas ir vēl patīkamāk). IE6 vispār labs, parāda katru lapu savādāk, pat spaidot refresh vienā lapā – to katru reizi ielādēs savādākā izvietojumā! Gandrīz saprot tādus jaukus bilžu formātus kā PNG! Tiešām jauks pārlūks! 🙂 Vismaz dzīvot interesantāk! Vai ne tā? 🙂

    #222054
    msh
    Participant

    Nonmod IE nahrenizē, izdzēšot ikonas. Neko vairāk, jo IE dzinēju visādām progām vajag, tāpēc maikrosoftam ir probas ar jaunākiem IE, jo jānodrošina atpakaļsavietojamība. Agrākos laikos es no saviem setupiem vācu ārā visu IE pa tīro, bet tolaik es spēlēju CS 1.6 un man apriebās, ka katru reizi piekonektējoties pie stervera, cs nometās un uzleca augšā opera, kurā atvērās MOTD 😀

    Aldis tev tur laikam ir problēmas ar roku leņķi, man IE6 tādus jokus netaisa 😀

    #222055
    daGrevis
    Participant

    Aldis wrote:

    IE6 vispār labs, parāda katru lapu savādāk, pat spaidot refresh vienā lapā – to katru reizi ielādēs savādākā izvietojumā!

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #222056
    lilmoder
    Participant

    _______

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā