Internet Explorer tirgus daļa nokrīt zem 60 procentiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Internet Explorer tirgus daļa nokrÄ«t zem 60 procentiem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234404
    tox3
    Participant

    Vajadzētu redzēt kādu VID, EDS vai līdzīga saita statistiku. 😀

    #234405
    kuuminsh
    Participant

    shady

    Ar tādu lāmeru baru “žurnālistu” aprindās notepadam līdz “vadošajam” ir kā līdz Mēnesim :>

    Par to IT cilvēku uberietekmi šķiet ka spried balstoties uz savu trūcīgo pieredzi saistībā ar datoriem.

    ITišņiks var instalēt ko grib, users lietos tā pat to, kas viņam pierasts un uz pārmaiņām reaģē ļoti lēni un negribīgi.

    Ļoti labs piemērs ir MS office 2007. Ta ka šams iznāca bija liela problēma pielauzt userus migrēt uz jamo.

    Tas pats ar visām pārējām pergām.

    IT cilvēki ātri apgūst jaunās pergas un ātri pierod.. homo userim ir vajadzīgi gadi.

    Š obrīd jau useri vairs tā nebrēc un nepretojas 2007 opisam…, bet cik gadi ir pagājuši :>

    ITišīku izvēle pa labu tam vai citam pārlūkam normālam userim vispār ir grūti izprotama.

    Homo users neredz nekādu starpību starp tiem pārlūkiem.

    Un pat ja ITšņiks ir drūmi konservatīvs ar laiku userim tomēr liek kaut ko mainīt laiks.

    Versijas mainās. Jaunus datorus vairs nevar nopirkt ar XP un 2000 opisu.

    Logos parādījās jauna ikona kura vedina izvēlēties pārlūkus. Dramatiski ir pieaudzis portatīvo iekārtu daudzums, kas arī būtiski ietekmē statistiku.

    Chroms… lol.

    A tu kā viena no “vadošo IT portālu adminiem” esi dzirdējis kurš ir šī pārlūka izstrādātājs ?

    kad tādi tirgus giganti veic kaut kādus soļus tad tad svārstības ir globāli jūtamas. Tas ir normāli, jo pats produkta izstrādātājs ir ar milzīgu svaru šai nozarē.

    Es pat teiktu ka ņemot vērā googles ietekmi chroma izplatība ir pārsteidzoši maza.

    Runājot par “IT portāla vadošamu”.

    notepads NEKO nav sasniedzis.

    Viss tas šķietamais kāpums ir uz boota krituma rēķina.

    Notepads kā bija lāmeru bāze tā arī ir palicis.

    Tradicionālais dalījums ir prasts…

    Max lāmeru koncentrācija. (parasti gados jauni un pārsteidzoši tupi)

    notepads

    Datuve.

    Tālāk seko boots kurā ir daudz lietotāju un idiotu vidū jēdzošu purnu ir tik pat cik notepadā un datuvē kopā ņemot nekad nav bijis.

    Notepads tradicionāli ir bijusi un ir vieta gados jauniem cilvēkiem kuri gluži dabisku iemeslu dēļ nevar neko daudz jēgt no IT lietām. Tas ir saprotami un par to nevar pārmest. Ir sava vieta šo 3 portālu nišā un gana stabila.

    Neskatoties uz to ka tiešā veidā neesmu notepad mērķauditorija tomēr ik pa laikam ielienu palasīt kādu rakstu (nav jau diži daudz kur latviski kaut ko lasīt). Ja paši raksti ir garlaicīgi tad vismaz komentāros ir jautrība :>

    #234406
    Wuu
    Participant

    Ugunslapsis ņem visus priekša kā mazus ežus.

    [spoil][img]https://files.sharenator.com/hot_chick_firefox_If_browsers_were_women-s450x314-41719-580.jpg[/img][/spoil]

    #234407
    shady
    Participant

    kuuminsh – labi, tad paliksim pie tā, ka mēs esam lāmeru bariņš, un pat tāds eksperts kā Tu, atrodi šeit kādu derīgu rakstu, ko palasīt.

    #234408
    jonjs
    Participant

    Kuuminsh kā vienmēr nikns.

    Es vairumam piekrītu un pieļauju, ka kuuminsh ir kāds baigais specss, jo visu laiku ir par kaut ko nikns.

    Kuumiņ, ja esi tāds spečuks un IT guru jautājums, kurš tad ir Latvijas labākais IT interneta vietnes veidojums?

    Nu protams nerunājot nemaz par ārzemju?

    Jeb tu mēģini forumu jaukt ar populārā veidā pasniegtu informāciju par IT vienkāršiem un mazāk vienkāršiem cilvēkiem, kam patīk kaut ko palasīt un varbūt mazliet paķīvēties komentāros.

    #234409
    jonjs
    Participant

    Un vēl dažreiz man šķiet, ka dažam labam te kaut kas makten skauž. Var jau būt, ka man tikai liekas, bet tā pastāvīgā nolikšana nav īpašas veselības pazīme.

    #234410
    Foxsk8
    Participant

    kuuminsh: Būts nav portāls, bet gan palicis par ikdienas stafa forumu, pasaki, man, vai tur ir kādi spec veidoti testi, apskati, tur ir tīri 2 truli iztulkotas ziņas, nemaz tajās neiedziļinoties, plus tās pašas preses relizes ko saņem notepad.lv.

    Taka reāli, ja tu pamato, ka notepad nav viens no vadošiem, tad argumentē man lūdzu gudriniek, kurš tad tāds būtu. Ja pats buts, savā laikā sevi pasludināja par lielāko, krāniņa garāko saitu, tad tā ir viņu problēma, un izskatās, ka tu esi tā sekotājs, vairāk par taviem izteikumiem, kuriem reāli nav nekādu argumentu, man nav ko teikt. Ä€men.

    Un vispār, ja jau mēs neesam nekas, ko tu te dari, ko raksti, ko kasies, ej uz būt un tuso tur, bez tevis gan jau mēs iztiksim. Nepatīk, nelasi, nekomentē.

    #234411
    Jaunzems
    Participant

    Dīvainā kārtā piekrītu foksim – tomēr šis ir vienīgais LV saits, kur var atrast vienlaicīgi gan kvalitatīvus tech apskatus, gan preses relīzes, gan labu forumu, gan tech ziņas. Konkurenti katrs pārstāv savu daļu – datuve – PR, zparks – apskatus utt.

    #234412
    samurajs
    Participant

    Uz kūmiņa kārtējo ņaudēšanu varu tikai atbildēt, ka vispārējais LV IT portālu līmenis ir ļoti, ļoti krities. Es nesākšu slavēt Notepad, bet arī ar visiem saviem trūkumiem uz patreizējā fona tas tiešām nav sliktāks par citiem. Un kas tev, kūmiņ, neļauj pacelt Notepad līmeni ar saviem profesionālajiem rakstiem, vai kaut ar vērtīgām idejām, ieteikumiem? Ja reiz tev te patīk uzturēties?

    Vēl atceries, ka aiz mums nestāv bagāti sponsori, un nekad nav bijuši. Viss tiek darīts 100% brīvprātīgā kārtā, un tur nu iespēju ir tikai tik, cik ir.

    #234413
    root
    Participant

    Aj da kūms ir tipisks ļutausains trollis. Simt punkti ar vismaz 2 gudriem diplomiem kabatā, apveltīts ar neviltotu mammas mīlestību un kādu bariņu līdzskrējēju.

    LAI GAN SMADZENĪTĒ DIRIÄ¢Ē KÄ€POSTU ZUPA B*** **** ****!!!

    Boot par it portālu nosaukt… Tur tiešām nepieciešāma ārstniecība… Pie tam, piespiedu kārtā… Protams daļēji es nepiekrītu arī otrai ierakumu pusei, neesam mēs te TIK kruti. Nu neesam.

    #234414
    zivs
    Participant

    … un visa tā jezga tikai dēļ IE popularitātes krituma zem 60% 😀

    Es neņemos spriest, kurš ir labāks, kvalitatīvāks un viedāks (jo pats IT lietās esmu tups kā laukakmens), bet man kaut kā tīkamāk ir lasīt ziņas notepadā. Nezinu, kāpēc tā – varbūt tāpēc, ka to ir relatīvi vieglāk darīt (nav jāzīlē no virsrakstiem, kas ir reklāmraksts, kas pasūtījuma raksts un tā tālāk) un varbūt arī tāpēc, ka te ir mani vairāk interesējoši raksti (starp retajiem ne-reklāmrakstiem būtā, katrs otrais ir tulkots “all hail Apple!/iPhone & Mac rumors” materiāls, pa vidam vēl ar maniem video apskatiem un audio ziņām, kuras tur lieku tāpat, bez samaksas par to, lol).

    Vienīgais, es pats pabrīnījos, ka Notepads ir viens no 100 apmeklētākajiem webiem, jo foruma/komentāru aktivitāte un rakstu lasījumu skaits (pēc foruma viewu informācijas) nemaz tik augsts nav. Aktīvo komentētāju skaits arī ir tāds, uz viena cilvēka visiem pirkstiem saskaitāms … Nu, tas tā, novērojums no malas, par ko pirms tam īpaši nepiedomāju. :lala:

    #234415
    cracks
    Participant

    chrome popularitāte Latvijā palielinās draugu fermas dēļ, jo tas ir vienīgais pārlūks uz kuru ferma iet normāli 😀 visi sīči brēc citiem – lietojiet chrome, lietojiet chrome..

    #234416
    root
    Participant

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    #234417
    Foxsk8
    Participant

    zivs: Pēc https://www.audience.gemius.lv/ datiem, esam 74 vietā. Protams, tā ir izredzēto statistika, itkā, iespējams maldos. 🙂

    #234418
    kuuminsh
    Participant

    foxsk8 wrote:

    kuuminsh: Būts nav portāls, bet gan palicis par ikdienas stafa forumu, pasaki, man, vai tur ir kādi spec veidoti testi, apskati, tur ir tīri 2 truli iztulkotas ziņas, nemaz tajās neiedziļinoties, plus tās pašas preses relizes ko saņem notepad.lv.

    Taka reāli, ja tu pamato, ka notepad nav viens no vadošiem, tad argumentē man lūdzu gudriniek, kurš tad tāds būtu. Ja pats buts, savā laikā sevi pasludināja par lielāko, krāniņa garāko saitu, tad tā ir viņu problēma, un izskatās, ka tu esi tā sekotājs, vairāk par taviem izteikumiem, kuriem reāli nav nekādu argumentu, man nav ko teikt. Ä€men.

    Un vispār, ja jau mēs neesam nekas, ko tu te dari, ko raksti, ko kasies, ej uz būt un tuso tur, bez tevis gan jau mēs iztiksim. Nepatīk, nelasi, nekomentē.

    Kārtējo reizi tiek demonstrēts rupjš loģikas pamatu trūkums.

    MAN nav jāpierāda ka kāds NAV vadošais.

    Ja kāds apgalvo ka ir vadošais tad VIŠ…AM tas ir jāpierāda.

    Un MAN ir tiesības piedāvātos argumentus izvērtēt un piekrist vai nepiekrist.

    Tā pat kā tev nav jāpierāda ka neesi zilonis… bet gan tam kurš apgalvo ka esi ir jāpierāda sava apgalvojuma pareizums.

    Tipiska gados jaunu cilvēku kļūda.

    Ir te bijuši pārītis nožēlojamu pašu veidotu apskatu.

    Drūms paskats.

    Kaut kāds shyejasjhg her zin.. neatceros niku, jamos tur bīda.

    Baigais apskats… lol

    gemius statistika… ļoļ :>

    Samurajs

    Krities ir tieši dēļ sponsoru problēmām.

    Bootam bija apskati kurus sponsorēja Zigis.

    Datuvei bija… jevrožops

    Jūs te ar vislaik publicējat reklāmrakstus.

    Raksti visos portālos ir vārgi un garlaicīgi ar retiem izņēmumiem.

    Es vairāk skatos uz cilvēkiem kuri apgrozās šais portālos. Portāls laikam pat nav tas pareizākais vārds… vienk. interneta viete, laikam būs pareizāk.

    Un tam kādi ir cilvēki nav nekāda sakara ar sponsoriem.

    Paskaties uz bulburu jautājumiem un atbildēm te un citās vietās.

    Paskaties cik te ir zinošu purnu un cik ir citur…

    Nu kas te ir ? Pajols TavaMamma.. nu kurš vēl ? Bariņš sīču kuri nehera nejēdz.

    Ir arī pozitīvi tēli.. tieši tāpēc reizēm ielienu :>

    Te viss ir acīmredzams un ne ar kādiem sponsoru miljoniem te nav nekāda sakara.

    Gados jauni un nepieredzējuši foruma veidotāji pievelk tādus pašus apmeklētājus. Un otrādi.

    #234419
    azazul
    Participant

    Ak ko tu cerēji redzet ? Ka np.lv ieņ emtu pūlis no hackers.lv v1.0 jūzeriem ?

    Anyway. Nu ko jūz tur fanojiet par IE statiem !

    Pat ja IE būtu tikai 20%, tas tik un tā būtu jāsupportē.

    Un kas attiecas uz chrome : es labāk neinstalēju uz sava PC spyware .. sorry .. princips.

    Pietiek jau ar to ka prasot “Kas ir browseris?” cilvēki atbild “Google”.

    #234420
    kuuminsh
    Participant

    Starp citu… ja reiz skatamies gemius tad pārlūkus un visu pārējo ar var tur pat pasmelt.

    https://www.ranking.lv

    Te arī var redzēt cik tad ir shady piesauktā statistika “optimāla”

    Visa cita starpā… ir baigi forši piesaukt to statistikas skaitītāju kuru neizmanto daļa konkurentu, jo tas jūtami uzlabo statistiku :>

    Ne boots ne datuve neizmanto gemius…. attiecīgi jāmeklē citi skaitītāji ar kuriem varat pierādīt savu vadošumu.

    Atrašanās gemius top100 nozīmē tikai to ka jūs esat tur pat kur ludza24.lv :>

    #234421
    root
    Participant

    Bet vislabāk – [img]https://www.anybrowser.org/campaign/bvgraphics/br-indep.gif[/img]

    Klau kūm, kas tev ir? No lattelecom forumiem izdzina, tagad nāc te vemt? Lasies tak, savos 32 gados izturies kā Jaunzems savos padsmit. Idinjsh kautkāds. tiesjaam, satiktu uz ielas, iespljautu sejaa nakuj.

    #234422
    kuuminsh
    Participant

    Vo… tipiskais notepad “IT speciālists” :>

    Ļoti laba ilustrācija.

    Par ko arī ir runa..

    #234423
    Foxsk8
    Participant

    kuuminsh: Em, kā lai tev to pasaka, boot pats par sevi visiem lielijās, mēs tādi, mēs šitādi, mums krāns ir garš, pat viņu lapā skaidri un gaiši ir iebakāta arī statistika, tad kāpēc mēs to nevarētu darīt un priecāties par to, kas ir, nevis par to, kas ir citiem. Tu vienkārši gribi gudri izteikties, bet sanāk tāds viendimensiju masīvs, jeb lineārā domāšana, tu skaties vienā taisnā punktā un redzi tikai sev izdevīgāko vai pieņemamāko variantu, ja jau tu te tā aktīvi uzstrāj uz diskusiju, visu cieņu, varam paturpināt. Otrs, te neviens nevienu nepievelk, kā jau tev teicu, nepatīk, tur ir logout poga, tālāk, es pats personīgi zinu daudzus cilvēkus, kas notepad lasa readonly režīmā, tāpēc par lietotāju aktivitāti vai viņš iesaistās vai nē, nevajadzētu spriest, labāk tad lai mums ir kaut vai 40 normālu viesu, nekā 20 nosiekalojušies sīči, kas dīc, pēc skriptiem, torrentiem, cs serveriem.

    Jautāšu, personīgi, tev skauž, vienkārši savādāku iemeslu tavai uzpūtībai, untumam, jeb hvz kā nosaukt lepnumam, iemeslu neredzu.

    Parādi man kur ir kāds reklāmraksts, kaut kurā vietā, pēdējais, ja nemaldos bija par serveris.lv, apskaties datumu, ja tu PR, salīdzini ar reklāmrakstu, tad em, nu nerunā, ko tu nezini, ok droš jau teiksi, ka sajuci. 🙂 Pieņemsim, krizdaba blogs, tur var teikt lielāka masa sastāv no PR, bet viņš to PR ziņu izstrāsta ar saviem vārdiem, vai arī beigās pieraksta savas domas, un tad tu gribi viņu arī iedalīt savā “kumiņš evolution” teorījā?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā