Internet Explorer tirgus daļa nokrīt zem 60 procentiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Internet Explorer tirgus daļa nokrÄ«t zem 60 procentiem

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234424
    root
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Vo… tipiskais notepad “IT speciālists” :>

    Ļoti laba ilustrācija.

    Par ko arī ir runa..


    Protams tev kā jau jebkuram pokepļeškam galvenais ir grafika. Bet runa ir par anybrawzer projektu. Stfu tev sejaaa, tiesji sejaa. https://forums.lattelecom.lv/member4080.html Vai tu gadiijumaa neesi idinjsh?

    https://bildites.lv/images/4n6gjajoqyyz8wpsfwu.png OMG yawr so awesome… Kewl.. Well i sink youre šit. Mēs tādus par nuubiskiem troļļiem saucam, tjip tie, kas vemj bet neprot argumentēt. :> Cya latter, shnjurksli

    P.S glaastus un skuupstus te negaidi. Izsmiekls visam dzimumam :> Liekas ka esi arii sameeraa juutiigs…

    #234425
    Jaunzems
    Participant

    Tieši jums abiem pietiks ar lietotāju SARCIUE.

    #234426
    drunk_lizard
    Participant

    tavai maatei, nozjeelojamajam internetdrocjiitajajam, atkal sanaacis fail

    tas nav sjitais kuuminjsh, pajol.

    tu tocj esi viens varen smiekliigs, pamulkjis :>

    iipasji smiekliigi izskataas tava izcilo anglju valodas zinaasjanu demonstraacija katraa topic.

    nozjeelojamie, ar pirkstu razjotie p0kemoni….

    #234427
    root
    Participant

    Vai arii tu vienkaarshi sleep savu divainaas seksuaalaas orientaacijas mazo draudzinju… Tratararataratarataa [spoil][img]https://bildites.lv/images/uum4hoobc9otnwpbr7hb.png[/img][/spoil]

    #234428
    drunk_lizard
    Participant

    tev, puis, ir ljoti nopietnas probleemas ar psihisko veseliibu.

    pie psihiatra vari neveersties, jau par veelu…

    #234429
    root
    Participant

    Nu un? 🙂

    #234430
    zivs
    Participant

    Pieņemu, ka šī bezcerīgi tupā un liekā melna liešana atrisina visas pasaules problēmas? Vai arī uz pārējo lietotāju fona cenšaties pastiept savu maz izmantoto locekli ar pseido-viediem vārdiem un gudrībām, lol?

    Tāpat par dažiem labiem no jums es esmu dzirdējis tik daudz, ka nemaz bez žēlabainas izteiksmes sejā paskatīties nevaru uz jūsu ierakstiem – dzīve sapista, paši nožēlojami, tik vien atliek kā dirst forumos …

    #234431
    kuuminsh
    Participant

    Runājot pa ākstu aiz nika TM…

    Kā reiz teica viens gudrs cilvēks… pasaulē ir divas bezgalīgas lietas – visums un cilvēku stulbums, bet par to pirmo es neesmu pārliecināts.

    Foxtevitur.

    Man nav personīgas intereses par to vai citu vietni.

    Un boota pašlielišanās man tieši tā pat dērdz kā visas citas sevis lielīšanas.

    Pie kam… vēršu tavu uzmanību, uz sākotnējo tekstu.

    Tas tur.. “gudrinieks” kurš to aizsāka bija no tavas frontes.

    1) jams balsta savus apgalvojumus uz visnotaļ nepilnīgu statistiku kura nedod kopainu pa kam apgalvojums par atrašanos kaut kādā topa vietā ir suņa sūda vērts.

    2) gvelza fufeli par to ka IT portāla statistika ir tas pats, kas visas LV statistika.

    Š ķiet jūsu pašu mīļais gemius nedaudz apgāž šo apgalvojumu.

    Jā jā.. man ļoti skauž :>

    P.S Kristapbz vai kā tur to pamuļķi… tožmņe autoritāte.

    LV blogosfēras gigants muahah.

    #234432
    Foxsk8
    Participant

    kuuminsh: Iedzer tēju un nomierinies. 🙂 Laikam jau neiebrauci tajā, kad tas tika pieminēts tīri informatīvi, tur pat nav nekāda krāna garināšanas politikas piegraršas, par to, ka ir pieminēts kāds statistikas dati, tad ko tu tur cepies.

    Un otrs, laikam jau tev nekad nebūs to saprast, kad saita statistika, apmeklējums, un pozīcijas ir kā sports, un par katriem panākumiem, mēs varam tikai priecāties. Taka atslābsti, nelien tur, kur tu nerubī fišķu.

    #234433
    reGative
    Participant

    Ja pareizi nokonfigurē Google Chrome tad jau tas nav vīruss un google nespiego. Piem. man Google Chrome patīk vairāk nekā Mozilla Firefox.

    #234434
    Jaunzems
    Participant

    Firefoxsitis tagad pārdēvējas par chromitis? 🙂

    #234435
    root
    Participant

    😀 😀 😀 😀 wahahahaa

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā