Interneta pārlūki un drošība: līderis IE8

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Interneta pārlūki un drošība: līderis IE8

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208340
    daGrevis
    Participant

    Ä€, un ir arī labs add-ons priekš drošības FF, kas saucās WOT (Web of Trust)! 🙂

    #208341
    iKey
    Participant

    daGrevis wrote:

    Ä€, un ir arī labs add-ons priekš drošības FF, kas saucās WOT (Web of Trust)! 🙂

    Nosaukums ir labs – WOT, vot būš drošāks nets 😀

    #208342
    daGrevis
    Participant

    Tik nenovirzies no tēmas, es tagad esmu skarbs! 😀

    #208343
    Eudoxus
    Participant

    Professor35 wrote:

    Mazsvarīga informācija, jo;

    Vairums lietotāju lieto arī kādu antivīrusa programmu kuras datu bāze ir labāka un aktuālāka par brauzera drošības datu bāzi ta kā nav svarīgi kurš brauzers ir drošāks pie tam priekš Firefox un Operas ir Dr.Web Plugin ar kuru tie mierīgi pārspļautu Ie8.

    Personīgi es visiem brauzeriem ko lietoju atslēdzu jebkādu iekšējo drošības pārbaudi lai paātrinātu tā darbību arī Ie8 kad agrāk lietoju uz tā strādājošo Makstonu un nekad man nav bijušas problēmas ar vīrusiem kaut arī es ļoti intensīvi sērfoju pa internetu apmeklējot arī visšaubīgākās vietas, līdz ar to priekš sevis esmu pārbaudījis ka šāda drošības pārbaude brauzeros advancētam jūzerim nav aktuāla.

    Reiz kad mans Avasts brēca ka viens saits ko regulāri apmeklēju ir inficēts ar trojānu es tomēr lai paeksperimentētu to atvēru pēc kā mans Makstons izrubījās un vairs nestrādāja

    bet ta kā Makstons ir portatīvs es tā kopiju atjaunoju no cita diska 10 sekunžu laikā un strādāju tālāk, tik vien to problēmu. Pat ja man nobruktu visa sistēma es to ar visām programmām atjaunotu pa pusotru stundu.

    Varbūt esi ievērojis, ka 99% lietotāju nav advancēti un pārlūkus taisa viņiem. Tāpēc tava pieredze basically nav svarīga.

    #208344
    prusaks
    Participant

    Ir mājaslapas, kurās ieej, neko neatver(parāda baltu lapu) un ej prom. Liekās, ka nekas nav noticis taču esi inficēts. AV ar viņām tiek galā, vismaz lielāko daļu.

    Rekur klips, kā tas notiek: https://www.youtube.com/watch?v=1roTgk_SrMw&feature=channel_page

    #208345
    ob1
    Participant

    Iemetiet taču kāds linku ar tādu saitu, kur var to zarazu saķert. Lai var patestēt.

    #208346
    McAnder
    Participant

    ob1 wrote:

    Iemetiet taču kāds linku ar tādu saitu, kur var to zarazu saķert. Lai var patestēt.

    pirms kāda laiciņa baltgames.lv varēja noraut zarazu, ieintegrējas windows un uz to brīdi biju bez av, skaisti sēdēja procesos zem svchost un visliak man “anti-spyware” centās novilkt, firewall atslēdza, av ko instalēja vnk nobloķēja 😀 ar avast skanēju pirms windows ieslēgšanās, noķēra, izdzēsa, pēc tam man pele negāja 😀 2h pačakarējos un uztaisīju win reinstall :seeker:

    #208347
    iReinis
    Participant

    No viena vilka bēgot, var iebēgt cita ķepās. Tas pats ir ar IE, nekas tur daudz labāks nav, vienkārši kādā sfērā viņi ir labāk attīstīti nekā citā. Tāpat nevienam nav 100%, ja tādi rezultāti būtu, tad ar varētu uzskatīt kā labāko, takā vien nekad nebūs drošs, vai kaut kas nenotiek, bez tavas ziņas tavā PC. 😀

    #208348
    Genādijs
    Participant

    Jums kādam baigi kasa cik milisekundēs ielādējas lapa? Varētu padomāt ka te dažiem tāda reakcija kā pārcilvēkiem kas spēj izsekot milisekundei 🙂

    #208349
    mrrr
    Participant

    čista nekrata priekstam ir nods 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā