Interneta pārlūkošanā Windows XP paliks nepārspēts

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Interneta pārlūkošanā Windows XP paliks nepārspēts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149314
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_webbrowserstatistics_1.png[/imgl]Sakarā ar Windows 7 gala versijas 7600 iznākšanu portāls Betanews.com notestēja dažādu jaunāko interneta pārlūku darbību, salīdzinot to uz Windows XP, Vista, un 7. Par veiktspējas bāzes vērtību (=1) tika pieņemta IE7 veiktspēja uz Windows 7.

    Rezultāti ir pārsteidzoši: ja uz dažiem pārlūkiem, kā IE8 vai Opera, veiktspējas rādītāji trijās testētajās OS praktiski neatšķīrās, tad Safari un Chrome Windows XP vidē ielika pārējiem, un pie tam pamatīgi. Vidējā starpība sastādīja 13% ar Windows 7 vidi, un 29% ar Vista.

    Par absolūto rekordistu kļuva Google Chrome 3.0.196.2 (dev versija), kura veiktspēja uz Windows XP 18,96 reizes pārsniedza IE7 etalonveiktspēju.

    Vēl viens interesants fakts: Windows 7 RC1 tomēr šais testos izrādījies par 1% ātrāks nekā gatavais RTM.

    Sīkāk par dažādu pārlūku uzrādītajiem plusiem un mīnusiem lasām pirmavotā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_3711_1.jpg[/img]

    #207520
    Wuu
    Participant

    Es nesaprotu kā tas ir Ä€trāks ,es atveru lapu ar IE man visas veras momentāli ,atveru ar FF ar momentāli! Kur ir problēma? 😀 Kāds jūt to atšķirību?

    #207521
    Crow
    Participant

    Komentārs no pirmavota:

    1) A benchmark using scripts, really? FAIL

    2) An OS evaluation based browser speed? FAIL

    #207522
    Ins1d3r
    Participant

    Paliek nepārspēts, nevis paliks nepārspēts, nešaubos ka nākotnē xp tiks pārspēts.

    #207523
    Professor35
    Participant

    Nav brīnums brauzeru programētājiem bija daudz laika lai optimizētu tos priekš XP, bet mazāk priekš Vistas un Win7

    #207524
    Kefīrs
    Participant

    Dažreiz sanāk (uz win7) atvērt IE (netīšām) un tad, lai viņu aizvērtu ir jāgaida mūžība 😀

    #207525
    Aldis
    Participant

    Varetu but ka shis ir svarigs iemesls kaapeec man paareejaas OS iznjemot XP liekas bremzigas, jo speles dizi nespeleju, nodarbojos ari ar web veidosanu, un daudz laika pavadu brauzeejot pa portaliem! 🙂

    Otrkart – domaju gan ka browseru veidotaajiem (Iznjemot I-Exploder) ir gruti panakt taadu browseri kurs vienveidigi funkcionetu uz vairakam OS reize! (Mozilla to censas pagaidam panakt – redzes ka tur buus)

    Treskart – pirmais tests kuraa redzu arii rezultatus kas kautcik saskan ar maniem testiem! 🙂

    #207526
    Genādijs
    Participant

    kefīrs tev ram kādi 128Mb noteikti ja?

    #207527
    Kefīrs
    Participant

    2GB 😀

    Bet tas Shitsplorer baigi lēnu kustās 😀

    #207528
    Genādijs
    Participant

    Dīvaini kāpēc man viss lido?

    #207529
    drunk_lizard
    Participant

    Professor35 wrote:

    Nav brīnums brauzeru programētājiem bija daudz laika lai optimizētu tos priekš XP, bet mazāk priekš Vistas un Win7


    lai kaa man nepatiktu plopesols, sjoreiz piekritiisju.

    spyware google shits uzreiz tika izstraadaata vistai/w7, liidz ar to briinuma nekaada :>

    ak jaa, 1% ir akujens raadiitaajs.

    miilie beerni, brauzera darbiiba NAV jaaveertee peec kautkaadiem mistiskiem, sponsoreetiem bencjiem…

    brauzera darbiiba jaaveertee https://www.milw0rm.com/ kontekstaa :>

    update veelaak: man ieksj w7 sadziivo kaadi septinji webbrauzeri un nevienam nav nekaadu bremzju… (ff es par brauzeri neuzskatu), mhhhh

    #207530
    ob1
    Participant

    Ķirzak, pamēģināju to hamelionu. Vispā jau tīri labs, tikai nepierasti. Patestēšu vairāk…

    A FF arī nav ne vainas…

    Par OS/browser ātrdarbību – ja lapa verās vaļā 0.1 vai 0.01 sekundē, tad starpības no usera viedokļa nekādas.

    #207531
    Burkaans
    Participant

    K saku lietot Opera un Firefox, pie citiem nemaz klat nekeros 🙂 Taka neko daudz neisaka man shis…

    #207532
    daGrevis
    Participant

    Loģiski ka tā ir… 😀

    #207533
    usins
    Participant

    Nu nezinu vai 2 gadu laikā nevar pieslīpēt priekš Vista- tad diez ko viņi ir darījuši visu to laiku.

    #207534
    Jaunzems
    Participant

    Izdzīvo tas, kurš mainās; nevar visu laiku gulēt. Ja nepieslīpēs priekš Vistas et cetera, mirs dabīgā nāvē…

    #207535
    daGrevis
    Participant

    Nu ja, bet ja slikti mainīsies, tapat nomirs… 🙁

    #207536
    Imhoteps
    Participant

    ob1 wrote:

    ..pamēģināju to hamelionu. Vispā jau tīri labs, tikai nepierasti. Patestēšu vairāk…


    Hameleons ir garbage. Alternatīvo pārlūku konkurencē ARORA ir da-power!

    Peacemaker tests. Godpilnā trešā vieta. Nebrīnos, jo tiek izmantots tas pats dzinis, kas safārā un klibajā (WebKit).

    [img]https://img41.imageshack.us/img41/7794/arorabench.th.jpg[/img]

    P.S. chrome-hroms-хромой-klibais

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā