Interneta problēma.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155118
    CharismatiC
    Participant

    Pārsvarā meklēju atbildes savām problēmām pašrocīgi – izmantojot Google, bet tagad ir nepieciešama jūsu palīdzība.

    Tātad, es nevaru piekļūt nevienai mājas lapai, kura izmanto HTTPS, tas ir, piem., kad ir kāds log in’s kaut vai tajos pašos draugiem.lv vienkārši parādas “Connection timed out” “Web page is not available”… Ir izmēģināti vairāki pārlūki (Chrome, FF), kā arī mēģināts gan no Ubuntu, gan Windows XP – viena un tā pati problēma. Otra problēma, lejupielādējot kādu torrentu ar uTorrent vai BitComet ātrums visu laiku stāv uz 0.0KB/s, bet ”pa taisno” no HTTP viss ir kārtībā.

    Ä€trumu speedtest.com uzrāda ~3Mbit/s.

    Kas varētu būt pie vainas?

    #276776
    KristoZ
    Participant

    Ja vaina nav datorā, tad, visticamāk, ka tā ir rūterī. Kāds Tev ir rūteris un kāda konfigurācija? Kaut kas pašrocīgi ir tur ticis mainīts? Ja nē, tad vari sākt ar vienkāršu rūtera pārstartēšanu, bet, ja nelīdz – ar Hard Reset. Kāds interneta pieslēgums?

    #276777
    CharismatiC
    Participant

    Esmu no laukiem tā kā šaubos vai ir jēga no ISP nosaukuma, bet kaut kāds “NET IT” laikam. Man nemaz nav piekļuves rūterim, šeit ir kaut kāda Mikrotik Hotsopt sistēm, tas ir, lai izmantotu internetu prasa paroli, username. Ir brīži, kad vispār parādās, ka vads nav iesprausts. Nedomāju, ka varētu būt tīkla kartes vaina, jo man iebūvētā un viena papildus – abām vienāds effekts. It kā nav dzirdēts, ka kāds cits sūdzētos… Varbūt vaina ir vadā?

    EDIT: Jā, laikam integrētā tīkla karte beigta. Tomēr ar disktrēto darbojas.

    #276778
    KristoZ
    Participant

    o_O Hm, kāds sakars tīkla kartei ar HTTPS protokolu? Ja nu vienīgi tas ISP atslēdzis attiecīgos servisus uz Tavas tīkla kartes MAC – tomēr tas izklausās kaut kā sviestaini…

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā