Internetā publicēts tūkstošiem Hotmail paroļu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Internetā publicēts tūkstošiem Hotmail paroļu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149678
    ehex
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1545_null1538063611254760597jpg_ymvs7_bdjpjr_1.jpg[/imgl]Š odien Hotmail lietotājus sasniegusi šokējoša ziņa, proti – pēdējo dienu laikā ir tikušas publicētas ap 10000 Hotmail lietotāju paroles. Paroles tikušas publicētas vietnē Pastebin.com, kas plaši tiek izmantota web izstrādātāju vidū kā vieta, kur apmainīties ar koda fragmentiem. Tās publicējis kāds anonīms lietotājs. Š obrīd saraksts jau ir izņemts, tomēr tiek apgalvots, ka konti ir patiesi. Sarakstā ir atrodami kontu dati, kam sākums ir no A-B, bet beidzās pārsvarā ar @hotmail.com, @ msn.com vai @live.com, tomēr tas, ka ir publicēti tikai konti, kas sākas ar pirmajiem burtiem, varētu liecināt, par to, ka sarakstam varētu būt turpinājums. Visiem Hotmail lietotājiem ir izteikts aicinājums nekavējoties nomainīt savas paroles.

    Avots

    #213067
    Kefīrs
    Participant

    Jā, man laikam tur ir acc 😀 Īstenībā man vinalga, nekad nav paticis LiveMail n stuff 😀

    #213068
    Eob
    Participant

    Kopš reizes, kad nesekmīgi mēģināju pievienot savu @live.com Thunderbird, ciest nevaru to Hotmail. Paši vainīgi, ka nejēdz savus datus nosargāt.

    #213069
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Paši vainīgi, ka nejēdz savus datus nosargāt


    !? iztēlosimies, ka kāds ir piekļuvis tavai internetbankai… vai tikpat vienaldzīgi spēsi apgalvot to pašu?

    #213070
    ehex
    Participant

    Khem, nedaudz oponēšu Live nolicējiem. Windows Live mail, kā arī pārējos Live pakalpojumus lietoju jau gadu un vispār, varu teikt tikai labu. neatceros pat īsti, kad būtu saskāries ar kādām īpašām problēmām. Kas attiecas uz nesavienojamību ar mail klientiem, arī ar to nezkāpēc neesmu saskāries. ir izdevies gan ar Evolution uz Ubuntu, kā arī ja pareizi atceros ar to pašu Thunderbird. Patīk arī tas, kā smuki visi tie Live servisi iet kopā ar Windows 7, turklāt šajā gadījumā, upura vietā varēja būt arī kāds cits mail sniedzējs. 🙂

    #213071
    Evers
    Participant

    Arī nepatīk šitie Mazmīkstā meili, +1 Googles labā – ne viens viens ganjau tagad pametīs Mazmīkstā epasta pakalpojumus un dosies uz Google, varbūt vēl Yahoo

    #213072
    rajah
    Participant

    oi, gribētos savu veco veco paroli dabūt, ja vien tas konts tur vispār vairs ir

    #213073
    wolfinj
    Participant

    diemžēl nejau tikai epasts ir uz to hotmail.

    piemēram es izmantoju live sync lai uz datoriem būtu vienādi faili ar kuriem es strādāju… neko labāku un ērtāku es neesmu manījis…

    #213074
    Eudoxus
    Participant

    Evers wrote:

    Arī nepatīk šitie Mazmīkstā meili, +1 Googles labā – ne viens viens ganjau tagad pametīs Mazmīkstā epasta pakalpojumus un dosies uz Google, varbūt vēl Yahoo

    Nezinu gan. Es arī izmantoju Windows Live un netaisos nekur migrēt. Pirmkārt, Google zaudē fīču ziņā (cik man zināms, tad tur nav nekā līdzīga skydrive, piemēram). Otrkārt, jebkurš meils ir uzlaužams, ja kādam to vajag uzlauzt. Nevajag tur turēt svarīgus datus un ik pa laikam pamainīt paroli. Nez vai kāds no šiet rakstošajiem ir tik ūbersvarīga, lai kāds mēģinātu izokšķerēt viņa meilu.

    #213075
    80MXM08
    Participant

    man ir mails gmail.com ja kaadam baigi vajag tad varu iedot acc/pass – neturu nekad neko svariigu mail’aa

    #213076
    usins
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Jā, man laikam tur ir acc 😀 Īstenībā man vinalga, nekad nav paticis LiveMail n stuff 😀

    Š im servisam ļoti ciešas saiknes ar Microsoft. Var mierīgi paņemt kādu OS testdraivā, vai pat pasūtīt uz mājām. Un Pie tevis var vērsties Microsoft ar sūdzību, ko tad darīsi?

    #213077
    Mr.Death
    Participant

    Cuukas mlje, man hotmailaa staav akkounts :> vairs jau nekur iznjemot Googli nevar regjistreeties. Taada sajuuta, ka visur straadaa nekompetenti idioti :>

    #213078
    Nelabojams
    Participant

    Kopš diezgan seniem laikiem lietoju GMX mail. Pluss – ļoti laba aizsardzība pret spamu. Mīnusi – onlainā ļoti nepārskatāms (bet nav bēda ar pasta klientu), dažkārt neatzīst “mazajiem” individuālajiem domēnu piesaistītās adreses. Windowsiskie pasti (un arī Outgļuka tipa pribambasi) kaukā nekad nav patikuši no paša sākuma. Gmail gan labs, bet nav pieraduma šamējo lietot.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā