Internets izkonkurē avīzes un TV

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Internets izkonkurē avīzes un TV

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147774
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_pew_1.jpg[/imgl]Pēc ASV aptauju firmas Pew Research Center datiem, 2008. gadā ir noticis lūzums: ASV ziņu avotu konkurencē internets ir apsteidzis drukāto presi. Priekšā atrodas vēl vienīgi TV.

    40% ASV iedzīvotāju jaunumus uzzin internetā, vairs tikai 35% – no avīzēm. No TV jaunāko valstī un pasaulē uzzin 70%. (Procenti šeit un zemāk nav summējami, jo daļa respondentu izvēlējās vairākus atbilžu variantus).

    Jauniešu vidū internets kļuvis par jaunumu līderi ar 59% balsu, un ar tendenci strauji kāpt. Patlaban TV arī ieguvusi 59% jaunatnes balsu, bet sagaidāms, ka spēku samērs drīzumā mainīsies internetam par labu. To stimulē arī ekonomiskā krīze, kuras dēļ daudzām preses un TV kompānijām rodas finanšu grūtības. Bez tam stiprs TV “gremdētājs” ir interneta serviss Youtube un līdzīgie.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_gr3_25920_1.jpg[/img]

    Oriģinālpētījums

    #187366
    devill
    Participant

    tas bija gaidams

    #187367
    Wuu
    Participant

    Es Tv gandrīz vispār neskatos… Vienīgi Simsonus 😀

    #187368
    iKey
    Participant

    Internets avīzes nekad neizkonkurēs, jo ar internetu nevar mušas nosist

    #187369
    Wuu
    Participant

    ZuliXP es dzīvojos 9 stāva man nav mušu 😀

    #187370
    memorex
    Participant

    Nu bez avīzēm arī nevar, jo daļa jaunumu tiek kopēti no avīzēm. (Isāk sakot būs nekvalitatīvas ziņas, ja pazudīs vispār avīzes) +1 ZuliXP 🙂

    #187371
    marr
    Participant

    memorex, nepiekritīšu, jo lielākoties avīzēs nonāk jaunumi, kas iepriekšējās dienās bija jau pieejami internetā. Tie raksti, kas tēmēti kā pētījumi, tie, iespējams, vispirms nonāk avīzē un tikai pēcāk internetā.

    #187372
    alasasa
    Participant

    agrak -daudz agrak avizes ari nebija,jo nebija ar to viss saistitais,bet skrapeja,zimeja kur pagadas.ta ka ta ir tehnikas evolucija-tatad neizbegami

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā