Internets laukoss un 300m ataluma!!

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Internets laukoss un 300m ataluma!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153697
    encor
    Participant

    Ir doma uz vasaras laukos pieslegt lattelekomu 2 mb bet man vell vajadzetu lai internets butu pieejams uz tiruma pie dikiem kur ir pirts tas saiet apmerm 200-350m! Kas man butu vajadzigs leij es dabutu internetu tik talu un gribetos laij pirti butu bezvadu wifi un majas butu wifi varbut ir antenas kas to vareto apvienot????S? 😀

    Un radas vel tads jautajums ir pieejams lietots Siemens 4100 modems dsl bet vai vins man stradas ka es vinu no pilsetas uz laukiem aizveshu?

    #265393
    aoma
    Participant

    Ja paņemsi līdzi pāris spaiņus interneta, tad strādās 😀

    Nu i temulis…

    #265394
    archeens
    Participant
    #265395
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Uzmanīgi! Lohu trauksme! Nekādi extenderi neko nepagarinās. Tufta tas viss ir.

    Vajag 2 Nanostation nopirkt, no ubntshop.eu

    Pirtiņā kādu vecu Access point var uzlikt, tas savukārt “ņem netu” no Nanostation, kurš “ņem netu” no otra nanostation, kurš ir pieslēgts mājas routerim. Routeri priekš tiem 2Mbps derēs jebkuri veci hlami. Ja ir vēlme apvienot vienā ierīcē tad pirtī vajadzēs kādu Mikrotiku ar 2 wireless kartelēm, bet tas sanāks padārgi.

    Nokonfigurēšu pa 3 tērvetes aliem.

    #265396
    encor
    Participant

    varbut vari iedot ar sarakstu kaas ir nepieciesams un ko vajag pasutit??? pec iespejas letaku lai tas pasakums apietos!!!

    #265397
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Lētāk būs, ja tu pats uztaisīsi 2 bundžantenes un savienosi ar veciem Access pointiem. Bet tad vajag lai rokas neaug no pakaļas, taču ņemot vērā, ka tu pat nespēj atvērt tā veikala adresi – tev tas nav pa spēkam.

    Nanostation ir ar virziendarbības antenēm, paredzēts lietošanai zem klajas debess un maksā tik cik ubntshoop.eu lapā. Viss. Ja vel nesaproti tad nāksies samaksāt tik cik maksā ceļš līdz tevīm (35 santīmi kilometrā), darbs (10Ls stundā) un paši nanostation un kabeļi.

    #265398
    encor
    Participant

    ja tu no liepajas man tev tik pa celu saies samaksat 170 LS nerunajot par dabu!!! 😉 😉

    #265399
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Nu tad meklē kādu tuvāk, vai sāc kustināt smadzenes! Ko tu tieši neproti? 2 Nanostation nopirkt?

    #265400
    saiki
    Participant

    Quote:

    Ja paņemsi līdzi pāris spaiņus interneta, tad strādās

    Nu i temulis..


    IMMD 😀

    #265401
    aoma
    Participant

    Ja redzu šādā kroplīgā valodā uzrakstītus brēcienus pēc palīdzības, mani pārņem dziļš pretīgums, ko iespējams kliedēt, vienīgi izlasot kārtējo betona postu pēc palīgā sauciena 5 latu vērtībā abstinences sindroma likvidēšanai 😀

    #265402
    usins
    Participant

    kaut vai ar ltk parunā- par lielām naudām visu smuki izdarīs.

    #265403
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    aoma wrote:

    Ja redzu šādā kroplīgā valodā uzrakstītus brēcienus pēc palīdzības, mani pārņem dziļš pretīgums, ko iespējams kliedēt, vienīgi izlasot kārtējo betona postu pēc palīgā sauciena 5 latu vērtībā abstinences sindroma likvidēšanai 😀


    Un kur jēga tavos parazīta tekstos?!?!?!? Kur tu pateici kautko noderīgu?

    #265404
    Nelabojams
    Participant

    Sorry, man šķiet, McBetons šoreiz 100% taisnību pateica :nuke:, :mod:

    Ja cilvis prasa padomu, tad ir jāpalīdz. Bet ja tik neaptēsts, ka nespēj šo palīdzību izmantot, nu tad ir jāmaksā, kā pilsonis Betons pareizi atzīmē. Un neko varāk tak viņš neteica.

    Nezināšana gan nav netikums; iespējams, ka cilvēx ir visnotaļ labs specs kādā citā nozarē (kaut gan konkrētajā gadījumā pēc valodas un pareizrakstības tā vis neliekas :D)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā