Internets lēnāks pēc Win XP pārinstalēšanas..

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Internets lēnāks pēc Win XP pārinstalēšanas..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150681
    RockstaR
    Participant

    Tātad – Pirms WIN XP SP3 paŠ—instalēšanas man internets gāja normālā ātrumā un kaut ko lejupielādējot ātrums sasniedza gandrīz 600kb/s , bet kopš pārinstalēšanas tikai 450kb/s ir maksimums.. KO man darīt? Varbūt datoram kaut kas nav iestatīts?

    p.s. I-neta draiveris ir updeitots..

    #229206
    drono
    Participant

    Ko tu tur lejupielādē? Torrentiem/DC++ ir portus parasti jāatver ugunsmūrī.

    Ko rāda https://speedtest.net utt?

    #229207
    RockstaR
    Participant

    Man ir arī rūteris, bet pat tam portus atvēru.. pirms reinstall bij 560kb/s gan ar atvērtiem gan ar neatvērtiem portiem(tāpat arī ugunsmūrim)

    Speedtest downloadu rāda daudz maz tādu pašu, bet upload 0.5 vietā 0.3.. citreiz 0.4

    Ar to speedtest itkā ok daudz maz tāpat rāda.. Itkā torientiem iestastījumi arī normāli.. Citur arī.. atslēgti arī liekie servisi utt, lai netraucē datora darbību..

    #229208
    drono
    Participant

    Novelc ProcessExplorer (šeit), apskaties kādi procesi datorā mitinās, vai neesi jau varbūt kādus trojāņus saķēris. Ieliec arī te bildi no tās programmas.

    Novelc TCPview (šeit) un apskaties, kādi tīkla savienojumi tiek veidoti, vai nav kas aizdomīgs.

    Atslēdz Windows automātiskos updeitus, varbūt ka fonā kaut kas velkas.

    #229209
    RockstaR
    Participant

    https://img193.imageshack.us/img193/125/15143093.png – rekur tas process explorer..

    #229210
    Stat1CX
    Participant

    Kas tas par WOSUpdater? man tas liekas aizdomīgs.

    #229211
    drono
    Participant

    rundll32.exe arī – tie var būt dajebkas, arī vīrusi. Uzbauc ar peli uz abiem un apskaties, tur parādīs papildus info, kam šie procesi ir domāti.

    #229212
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #229213
    RockstaR
    Participant

    Wosupdater iznīcināju, jo to galīgi nevajag..

    drono wrote:

    rundll32.exe arī – tie var būt dajebkas, arī vīrusi. Uzbauc ar peli uz abiem un apskaties, tur parādīs papildus info, kam šie procesi ir domāti.


    TGd apskatīšos ko tur drono teica..

    bet nu nevar būt ka tikko kā pieinstalēju win tā uzreiz vīrusi.. + ja vīrusi, tad tikai no D diska no kura paņēmu failus dažus.. un tikapt labi ja no D diska tad jaua rī iepriekš būtu bremzējis..

    #229214
    Aldis
    Participant

    Sāksim ar to, kāds ir tavs interneta provaiders?

    Tālāk vari mēģināt: https://www.bedre.lv/?id=read&show=60

    #229215
    RockstaR
    Participant

    Lattelecom.. Bij zināma lieta pazīstamam viņi bij eirobežotāju uzlikuši.. bet kad noņēma viss ok + ja man uzliktu ta ātrums būtu 50kb/s knapi..

    To bedres variantu biju tak iepriekš pirms reinstall arī licis.. tgd uzliku būs jānoprovē..

    #229216
    sm00x
    Participant

    😀

    ROFL-copter!

    #229217
    Loading
    Participant

    Nevarētu būt tā, ka Windows un citas programmas apakšā fŠnā kačā uzlabojumus?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā