internets uz pc caur telefonu, telefons restartejas pie utorrenta, bitcometa

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra internets uz pc caur telefonu, telefons restartejas pie utorrenta, bitcometa

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154672
    Anonīms
    Neaktīvs

    sveiki visiem tautieshiem. lieta taada ka pashlaik dziivoju uk , un te parastie interneti ir ljoti dargi, taapeec panemu nokia e7 ar unlimited internetu. piesledzu datoram internetu caur nokia e7 joikuspot wifi aplikaaciju. viss webs iet labi, web downloadi arii, bet tikko iesledzu utorrent vai bitcomet uzreiz mobilais restarteejas( cik sapratu lkm kkaada aizsardziiba pret peer to peer progaam).#

    Taatad , varbut ir kaads veids kaa apiet shito sistemu, piemeram njemt netu no mobilaa uz pc un tad vel caur kurieni palaist.

    ljoti atvainojos ka nav vel garumzimju un mikstinajuma ziimju, laptops ar jauns.

    #273905
    Stormbird
    Participant

    Nez kā varētu risināt tavu problēmu bet es torrentus velku uzreiz telefonā vienīgi problēma ja fails ir lielāks pa 2Gb…

    #273906
    Anonīms
    Neaktīvs

    ar ko tad tu velc?

    uz symbiana man liekas tak nekads peer to peer proga neies.

    #273907
    vrt56
    Participant

    esmu redzējis p2p progas tieši uz symbiāņa, tikai pašam nav nācies izmantot un nosaukumu neatceros, diemžēk. pameklē pa https://www.ipmart-forum.com/forum.php , tur ļoti daudz lietu var atrast priekš telefoniem 😉

    edit: https://www.failiem.lv/list.php?i=gzgjvq paprovē šo 😉

    apraksts te https://tinyurl.com/symp2p

    #273908
    Evers
    Participant

    Viens variants varētu būt tāds, ka utorrent mēģina taisīt daudz konekcijas, kas telefona vai tā softa spējām ir par daudz – nokarās un pārstartējas. Pamēģini pirmkārt utorrent iestatījumos pilnībā izslēgt DHT. Ja arī tas nelīdz, tad jāsāk pētīt, ko pieregulēt utorentam lai maksimāli samazinātu savienojumu skaitu.

    #273909
    msh
    Participant

    Tas tavs “unlimited” nav ar slēpto āķi ka neierobežoti mobja lietojumiem? 😀

    Nevajag stāstīt basņas “te parastie interneti ir dārgi”, jo sevišķi ja tu vēl esi kačātājmens, un nodarboties ar mazohismu caur mobi 😀 Ja akurāt kuru katru dienu var gadīties pārvākties kur citur, eksistē trijnieka Pay as you go puļķis, gigabaits maksā cēneri, trīs gigi piecpadsmit un septiņi divdesmit piecas mārciņas. Kad man bija tas periods, kad es viņu lietoju, tad man bija tāda dilemma – gigabaits par īsu, trīs gigi par garu priekš tā viena mēneša. Protams, tādas muļķīgas domas kā kaut ko vilkt man prātā nenāca. Kad vajadzēja normālu netu, paņemu Sky [būtu zinājis kā viss beigās iznāks, būtu ņēmis BT], pie tā, ka normāls DSL maksā kaut kādas 20-25 mārciņas mēnesī, kaut kā šaubos ka tā tava pieslēguma truba ir īpaši lētāka – protams, DSL modēmu nevar izvilkt no kabatas un pavicināt pa gaisu, un ar mazohismu arī nesanāks nodarboties 😀

    P.N. Varēji tak uzreiz vēl pazīmēties ar porķika modeli, nevis tikai “porķiks jauns”, jo visi tāpat saprot ka gribēji palielīties – it kā būtu grūti izveikt tos piecus vai cik tur klikšķus lai uzliktu latvisku klavas izkārtojumu 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā