IP address conflict

Sākumlapa Forumi Software Windows IP address conflict

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154309
    Willis
    Participant

    Man uz datora monitora bieži vien parādās logs ar uzrakstu [IP address conflict] .

    No kā tas varēja rasties, vai tas kaut kā ietekmē, datoru ?

    #271541
    Andron MacBeton
    Participant

    Protams neuzskati par vajadzīgu pateikt kāds teu pieslēgums un ir vai nau routers? Tāds “sīkums” nau jēgs pieminēts, ne?

    Tas uzraxc nozīmē tieši to ko tas nozīmē – tīkla vel kādai ierīcei ir tāda pati IP adrese.

    #271542
    Wuu
    Participant

    Es skatos jaunais cilvēks tik maina kontus un turpina drukāt, varbūt administrācija izbeigs šo klaunādi vienreiz un uz visiem laikiem.

    #271543
    Andron MacBeton
    Participant

    Kurš te ir klauns? Tu neko nejēdz, neko neproti, nevienam nepalīdzi. Kuram būtu jāpazūd?

    #271544
    drunk_lizard
    Participant

    nospraagsti tak vienreiz, nozjeelojamais lamer!1!

    autoram – normaali tas nav, tomeer ltc optikas tiiklaa gadaas biezji. datoru tas netraumee)

    #271545
    Willis
    Participant

    Tieši tā, man ir LatteleCom optika un tā ķibele man ir kopš LatteleCom pāriešanas uz optiku . Biju piezvanījis uz LatteleCom tehnisko dienestu, bet šie paši nesaprot kas par vainu .

    #271546
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad nomaini savu MACadresi!

    #271547
    Evers
    Participant

    Interesants provaideris, savelk optikas un staipa krānu, bet sakārtot savu tīklu nejēdz.

    #271548
    niki
    Participant

    Man tā pati problēma. …

    Man tas netraucē, vienu reizi mēs sacēlām skandālu uz LTC pusi, kādēļ gan tā, bet tāda jau tā dzīve, ir lielas, pie kurām jāpierod..

    #271549
    korkis
    Participant

    Pašam datoram tas nekādu skādi nenodara.Bremze tikai ātrumā (LTC optikas gadījumā to var pat nepamanīt). Cita lieta kādā lēnākā tīklā. Ja vēl statiskā IP, tad skaidrs, ka kāds frukts nav samaksājis un uzsēdies tev uz astes.

    #271550
    Willis
    Participant

    Ar ātrumu viss ir kārtībā, pareizi gadās ka sāk maksimāli bremzēt, bet pēc pāris stundām atkal lido .

    Pieslēdzies pie maniem vadiem neviens nav, to es stabili zinu un rūteri neizmantoju .

    #271551
    korkis
    Participant

    UZ Tavu problēmu attiecas tikai manas atbildes pirmā puse, jo cik sapratu Tev optika. Gan jau LTC savedīs kārtībā DHCP.

    #271552
    Andron MacBeton
    Participant

    Emo dauņiem jā.

    #271553
    niki
    Participant

    LTC:

    Š i problēma ir apzināta un novērojama tikai uz Windows 7 un Vista OS,

    iespējama problēma ir paša programnodrošinājumā no Microsoft puses,

    problēmu ir iespējams atrisināt pieslēdzot datoru caur rūteri.

    #271554
    Stat1CX
    Participant

    Aga windows vaina, visiem citiem provaideriem viss kārtībā, izņemot LTC – tātad OS vaina 😀

    #271555
    KristoZ
    Participant

    Ar Vistu un Win7 varētu būt tas, ka tiem pēc noklusējuma ir ieslēgts IPv6.

    Willis – intereses pēc vari paprovēt to atslēgt iekš Network and Sharing Center -> Local Area Connection -> Properties -> Izķeksē Internet Protocol Version 6 (TCP/IPv6). Protams, rūtera izmantošana arī nebūtu peļama, jo īpaši no drošības viedokļa.

    #271556
    Willis
    Participant

    Izmēģināti ir laikam visi varianti, tikai kad dators paliek pa nakti ieslēgts, no rīta paretam gadās ka uz monitora ir logs ar uzrakstu [IP address conflict] .

    Rūteri ta priekš kam es likšu, lai vadu kurš pie datora mētājas savienot ar rūteri ?!

    #271557
    piwchix
    Participant

    Varbūt tāpēc, lai drošiba palielinātos? Vai zini visus portus ko Windows tur atvērtus?

    #271558
    ruukjis
    Participant

    Un tu zini visus portus, kurus rūteris tur atvērtus? Nekāda sakara ar drošību. Tas tikai liecina par LTC līkrocību.

    #271559
    piwchix
    Participant

    Un tu nezini? Ko tu šeit dari?

    Man personīgi ar LTC tā nav gadījies, neviens pazīstamais ar neko nav teicis. Ieteiktu izmantot betona ieteikumu un miers sētā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā