IP address conflict

Sākumlapa Forumi Software Windows IP address conflict

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #271560
    archeens
    Participant

    Vienkārši nomaini MAC adresi un viss būs kārtībā.

    #271561
    ruukjis
    Participant

    =>piwchix

    Es varētu tev uzdot to pašu jautājumu tikai par Win. Un jā, man arī LTC darboja labi, vismaz šobrīd, tad kad man viņu uzstādīja gan nācās pakarot ar LTC, bet tur cits stāsts.

    #271562
    piwchix
    Participant

    Mans posts bija tieši domāts Willim, un tieši tā kā tas bija uzrakstīts – jautājuma veidā. Ja viņam ir šādas problēmas, tad pieļauju ka šajā jomā (tīklos, drošība) nav spēcīgs.

    Un tik un tā rūteris ir ļoti laba doma, pirmkārt ir lietas ko var iemācīties (nat, virtuālie serveri, vpn, portu forvārdēšana utt.), bet ja tas nav vajadzīgs tad var atstāt rūteri vienkāršā režīmā – NAT, portu forvārdēšanas rules nav norādītas (standartā tā ir), un viss. Drošība ir jau daudz augstākā līmenī.

    #271563
    niki
    Participant

    Rūteris nav risinājums, ir tādas pašas problēmas, ja rūteris ir klāt, kā jau te daži teica, izmēģināts ir jebkas, vienalga problēma ir un būs..

    #271564
    piwchix
    Participant

    WTF? Klāt rūteris ar NAT un IP address conflict izmet W7? Tad uzreiz jautājums vai rūteri Switch režīmā nesaslēdzāt? Ja 100% pārliecināti, ka visu saslēdzāt pareizi un iekšējā tīklā bija tikai viens kompis, tad pie velna – vaina ir W7.

    #271565
    niki
    Participant

    Tur vis ir pareizi saslēgts, taču šī problēma arī bija prims tam, pirms nebija rūtera vēl, kad pielika, tad ari..

    Tas, ko rakstīju, ka jāliek klāt rūteris, to man atbildēja LTC, es to pats neizdomāju 😀

    Jā, tikai viens pc, arī divi bijuši, uz xp izmet vienlaicīgi ar w7, ai, te bija LTC atbraukuši un skatijās šo problēmu, neko nevarēja patiekt..

    #271566
    piwchix
    Participant

    Zini, ja viss ir izdarīts kā vajag (ar rūteri), tad tas vienkārši ir neiespējami. Es neiešu gari skaidrot kāpēc, tāpat lielākā daļa NP lietotāju saprot.

    #271567
    ruukjis
    Participant

    Toč zini, ka tas ir rūteris nevis switch, ko esi pieslēdzis? Otrs minējums, ka LTC ir sapirkuši tādus pašus rūterus kā tev mājās, kas DHCP režīmā visiem klientiem dod IP, kas ne tikai sakrīt ar kādu cita kompja IP, bet ar paša IP. 😀

    #271568
    niki
    Participant

    Ai, te varētu daudz skaidroties gan ar LTC, gan ar jums, kādēļ tā, es tikai pieminējum, ka man ir tāda pati problēma, kaut gan, pēdējā laikā šāda problēma nav novērota vairāk, bija pirms 2 mēnešiem kaut kur katru dienu.. 😀

    Protams..

    #271569
    Willis
    Participant

    Netaisos es neko ne pieslēgt, ne veikt kādas izmaiņas, es maksāju LatteleComam – viņiem jānodrošina man stabils interneta signāls bez jebkādām kļūdām .

    #271570
    karlis
    Participant

    Willi nav jābūt 100% uptime, līgumu lasīji? viss ir atrunāts, lai tādi kā tu nevar neko viņiem padarīt 🙂

    #271571
    niki
    Participant

    Mums zināmie paziņojumi…

    Man šodien tāds gadijās, kad nets nojuka..

    LOGÄ€:

    [img]https://www.bildites.lv/images/xwk3im91bx84touzr86.png[/img]

    OS:

    [img]https://www.bildites.lv/images/se97p42rz6x9s12aacls.png[/img]

    #271572
    Willis
    Participant

    Man tikai parādās Network Error .

    #271573
    ruukjis
    Participant

    Nestāsti, ka tev priekšā ir rūteris, ar rūteri, ja tas ir pareizi nokonfigurēts, nekas tāds nav iespējams.

    #271574
    Foxsk8
    Participant

    Iespējams, ka pats projvads tev ir nepareizi saslēdzis un kādam vai nu tajā pašā mājā, tīklā, vai kā savādāk ir iedevis tādu pašu IP adresi. Lai viņi brauc un skatās, basta.

    #271575
    ruukjis
    Participant

    foxi – a tu pamēģini izlasīt tēmu no paša sākuma 😉

    #271576
    usins
    Participant

    Vnk gan jau uber poke mājās, lai tiktu pie CS serveriem iz uzmetis tavu mac (reti bet gadās) un dhcp izsniedz Jums vienādu IP.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā