IP adrese…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais IP adrese…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146454
    Gibox
    Participant

    Gribēju pajautāt, varbūt kādam bijusi līdzīga problēma…

    Tātad man ir mājas komplekts 2 un man mainās ip adrese…

    Varbūt kāds zin kā var piedabūt lai viņa nemainās?

    Esmu dzirdējis, ka varot kautkā caur oo.lv kautko uzlikt, bet tās ir tikai baumas…

    #174627
    Sid
    Participant

    Mans ieteikums būtu piezvanīt LTK un parunāt par to. 😉

    #174628
    Gibox
    Participant

    Ir jau zvanīts… kādreiz viņi piedāvāja tādu pakalpojumu ip saglabāšana, bet tagad vairs nē…

    #174629
    Tvinky
    Participant

    Gribas turēt kādu web/spēles serverīti? 🙂

    Š ķiet uz Linux mazāk vai vispār man nemainījās IP adrese, a Windows to mainīja diezgan bieži 🙂

    #174630
    Sid
    Participant

    Vispār jau serverus parasti neslēdz ārā, ja tas ir iemesls, kāpēc vajag statisko IP… Kas attiecas uz Linux un Windows – abiem mainās, ja mainās, jo DHCP ir pie vienas vietas, kas par OSu…

    #174631
    shady
    Participant

    Gibox – Nopērc rūteri un neslēdz laukā!

    #174632
    marr
    Participant

    Nezinu kā citiem, bet man ar visu neizslēgto rūteri IP tik un tā mainās. Rūterim defaulti settingi.

    Identiski, ja pieslēdzas wireless rūterim ar vairākiem PC, katram ir sava IP.

    #174633
    shady
    Participant

    A tu manuāli nokonfigurē.

    Uzliec, lai nav DHCP.

    Un ar defaultiem settingiem tev viss stāv? Neaizmirsti, ka wirlesu vajag sekjurot….

    #174634
    marr
    Participant

    man divas lietas tikai sakāmas — nedz manuālis, nedz arī instalācijas CD nav palīdzējis nonākt rūtera konsolē, tāpēc nav izdevies viņu sekjūrot 😀 lai arī pašam tas izklausās pēc līkām rokām, arī citi draugi, kas uz datoriem ir uz Tu nav spējuši mani tur iedabūt 😀

    un bez sekjūrošanas es varu iztikt, jo man tas wireless neķer diez ko tālu un fakts, ka dzīvoju privātmājā nodrošina mani pret neta zagļiem – neesmu manījis, ka kāds manā piemājas dārziņā spertu manu wireless 😀

    #174635
    shady
    Participant

    Nu kā…tak caur jebkuru pārlūku var nonākt rūtera konfigā..

    Kas tev pa rūteri (modelis)?

    #174636
    marr
    Participant

    līdzi nākošās software triks bija tas, ka instalācijas CD iekšā bija driveri un “palīdzības toolis” priekš win98, kas protams priekš xp neder, līdzi nākošais manuālis aprakstīja citas versijas instalācijas CD izmantošanu, pēdējoreiz, kad googleeju (sen), tad arī netā neko prātīgu neuzgāju. tā teikt, ne jau vienmēr mājās wireless ir ieslēgts (tikai tad, kad zinu, ka vairāki datorlietotāji ir), esmu atmetis domu kādreiz to sekjūrot 😀

    edit: dumjš gluži neesmu par to, kā teorētiski nonākt rūtera konfigā – drūmākais tik tas, ka reāli tur nonākt nevar tā, kā teorētiski vajadzētu varēt 😛

    #174637
    shady
    Participant

    Tavai OS nav nozīmes!

    Lieto Win vai linux vai vēl sazin ko…

    Rūtera darbība nav atkarīga no OS un tev nav jāinstalē draiveri…

    Viss kas tev jādara ir pārlūkā jāievada rūtera configa IP.

    Parasti tā ir 192.168.x.x

    => Man, piemēram, 198.168.1.1

    Noreseto rūteri un gūglē noteikti pēc modeļa var atrast vajadzīgo IP.


    Editetd: Apskaties savu gateway adresi iekš CMD!

    #174638
    marr
    Participant

    OS nozīme ir tik tālu, ka “speciāls softs”, kas nāca līdzi iekš CD bija paredzēts win98….

    Tu domā, ka tā IP meklēšana googlee 101 reizi nebija darīta ? 😉

    cik atceros, tad attiecīgā IP, ko būtu jāraksta manuāļos dažādos nesakrita + izmēģinot visas kā vienu nekas nemainījās.

    #174639
    shady
    Participant

    Kāda ir tava gateway adrese?


    Varbūt tieši tie draiveri ko nogļukoja? atisntalē nost!

    Nu nevajag draiverus, lai konfigurētu rūteri.

    #174640
    marr
    Participant

    78.84.160.1

    #174641
    shady
    Participant

    Tā ir tava lattelecom ārējā rūtera IP.

    Apskaties vēlreiz: ipconfig /all

    #174642
    msh
    Participant

    Sid wrote:

    Vispār jau serverus parasti neslēdz ārā, ja tas ir iemesls, kāpēc vajag statisko IP… Kas attiecas uz Linux un Windows – abiem mainās, ja mainās, jo DHCP ir pie vienas vietas, kas par OSu…


    Ko tu te murgo… Ko neslēdz laukā, tam nemainās un ne tikai. Kāda heka pēc bobim visu laiku viena IP? :rofl: Ieslēgtai kastei lattelecoma IP var nomainīties tikai sakaru pārtraukuma gadījumā

    #174643
    Mr.Death
    Participant

    Ha! Par wirelesa zagšanu runājot, man te kaimiņos kaut kur ir kaut kāds wireless (arī privātmājā). Es tik katru vakaru slēdzos klāt – pārbaudu ko šis labu dara 😀

    #174644
    drunk_lizard
    Participant

    Tvinky wrote:


    Š ķiet uz Linux mazāk vai vispār man nemainījās IP adrese, a Windows to mainīja diezgan bieži 🙂


    sjitais ir it portaala rakstu autors?!

    apsveicam….

    #174645
    Sid
    Participant

    msh wrote:

    Sid wrote:

    Vispār jau serverus parasti neslēdz ārā, ja tas ir iemesls, kāpēc vajag statisko IP… Kas attiecas uz Linux un Windows – abiem mainās, ja mainās, jo DHCP ir pie vienas vietas, kas par OSu…


    Ko tu te murgo… Ko neslēdz laukā, tam nemainās un ne tikai. Kāda heka pēc bobim visu laiku viena IP? :rofl: Ieslēgtai kastei lattelecoma IP var nomainīties tikai sakaru pārtraukuma gadījumā


    Tieši tā! Tāpēc man arī nav skaidrs: ja tas ir servera dēļ – kāda starpība – IP mainās vai nē, ja tāpat serverim jābūt ieslēgtam 24/7. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā