iPad eBay izsolē nopērk par 5000 USD

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas iPad eBay izsolē nopērk par 5000 USD

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150955
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ipadadpinchtoexpand_1.jpg[/imgl]Saka, ka atkarības nepazīstot robežas. Laikam tas taisnība, jo eBay izsolē kāds „ābolzombijs” no Lielbritānijas nosolīja iPad par 5000 USD. Acīmredzot pievilcīgākais moments šai piedāvājumā bija pārdevēja garantija piegādāt preci ar kurjeru jebkurā zemeslodes vietā tieši planšetdatora iznākšanas dienā – 3.aprīlī. Pretējā gadījumā pircējam nāktos gaidīt vairākas nedēļas, līdz iPad tirdzniecība sasniegs Eiropu.

    Kā ziņo eBay – 80% iPad pircēju dzīvo ārpus ASV robežām. Vidējā pārdošanas cena pirmajās dienās bijusi 777 USD.

    Avots

    #232569
    McAnder
    Participant

    Ja ir nauda, tad smadzenes nav nepieciešamas…

    #232570
    Arcis
    Participant

    Slims cilvēks, lai nu kā es kādu preci gribētu iegūt, taču tā nu gan nerīkotos! Būtu pagaidījis vairākas nedēļas un par to naudu nopircis vesalus 5 IPadus, katrā istabā pa vienam! 😀

    #232571
    Toms
    Participant

    Ka jau riktīgs Apple fans, viņš bija gatavs šķirties no čupas ar naudiņu, lai tikai būtu pirmais ciemā.

    Es labāk izvēlo kādu HP Slate alternatīvu.

    #232572
    RicoPico
    Participant

    Izcils “Pirmais ciemā” un “Pinča stiepšana” piemērs. 😀

    #232573
    Kon
    Participant

    Arcis wrote:

    Slims cilvēks, lai nu kā es kādu preci gribētu iegūt, taču tā nu gan nerīkotos! Būtu pagaidījis vairākas nedēļas un par to naudu nopircis vesalus 5 IPadus, katrā istabā pa vienam! 😀

    Come on! Ja ir nauda, tad tev ir pilnīgi vienalga. Slims viņš būtu, ja būtu tos 5k krājis ilgu laiku utt. , bet esmu pārliecināts, ka šajā gadījumā viņam uz to naudu ir uzspļaut, svarīgi dabūt iekāroto 🙂

    Protams no mūsu banānrepublikas skatupunkta šis izskatās dīvaini, bet .. nu jā gan jau jūs sapratāt 🙂

    Priekš kam gaidīt n nedēļas, ja vari dabūt uzreiz?

    #232574
    cracks
    Participant

    pēdējās likmes īpašnieks bij Apple drošvien 😀

    #232575
    Z1p
    Participant

    Viņš nevarēja spiest Buy Now? :D:D

    #232576
    daGrevis
    Participant

    Tur ir tāds “But Now”?? 😀

    #232577
    Z1p
    Participant
    #232578
    80MXM08
    Participant
    #232579
    Crow
    Participant

    80MXM08 wrote:

    ar apple sūdiem jādara tā

    https://www.youtube.com/watch?v=XGUppxoJUVg&feature=player_embedded

    Meh, švaki pulveri. Domāju, ka normāls lidojiens būs (kā šeit) 😀

    #232580
    usins
    Participant

    Par tādu naudu mierīgi varēja aizlidot uz ASV, padzīvot tur vienu dienu un nopirkt savu iPad…

    Izmaksātu aptuveni tik pat, bet atšķirība, ka interesantāks piedzīvojums…

    #232581
    KristoZ
    Participant
    #232582
    ruukjis
    Participant

    =>Z1p

    Es neesmu gluži eksperts, bet man liekas, ka ir zināma atšķirība starp Laptopa somu un iPad… Ne visām ebay precēm ir opcija “Buy it now”.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā