iPhone S4, kā viņu atbloķēt ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic iPhone S4, kā viņu atbloķēt ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156132
    Wuu
    Participant

    Atrasts iPhone S4 (LMT), kā viņu atbloķēt lietojamā, pārdodamā stāvoklī?

    #283306
    Anonīms
    Neaktīvs

    Neko par Iphoniem nezinu (neesmu lietojis) bet pirmais laikam kas būtu jāizdara, būtu jāpārbauda imei, lai kontrolsumma nav bloķēta

    #283307
    nevertell
    Participant

    Džeilbreiks no sākuma, pēc tam jāskatās, vai var uzlikt ultrasn0w, vai jebkuru citu strādājošo tūli. Neesmu sen skatījies par šito tēmu, manu ī telefonu inteliģences neskartās sejas nesen atņēma.

    #283308
    garaisezis
    Participant

    ja lietosi iOS ne jaunāku par 4.33, tad nav problēmu, ar iOS5 sāksies pats jautrākais, jo izantojot iclouds.com to var attālināti noblokēt un veikt visu citus pasākumus lai atkal nebūtu lietojams, vienīgi ja atslēdz jebkādu netu, tad varētu papriecāties, bet līdz ko pieslēgsi iTunes, atkal žopa…

    p.s. iesmējos par savu veco iphone 4, ko iemainīju pret galaxy S2, forši palasīt sms un apskatītes kontaktus plus foto ko tas cilvēks ir veicis…

    #283309
    mandariiins
    Participant
    #283310
    Aldis
    Participant

    Nezinu, nav itkā nekādu lielo probzu arī ar iOS5.

    Veic jailbreak caur redsn0w.

    #283311
    os
    Participant

    Atrasts telefons jāatdod īpašniekam ( ok, var prasīt kaut ko par atradumu paldies vietā) bet pārdod tālāk ir krimināls. Man bračkam nesen pasējās vai izzaga no kabatas iphonu klubā – ja atrastu tādus “pārdevējus” kā autors – izdauzītu tāfeli.

    #283312
    McB
    Participant

    klaberi 😀

    Nevajag iet “zīmēties” ar iPhone kā klaunam. Paņem veco nokiju ar klonētu simkarti un tad nau žēl ja arī pazūd.

    #283313
    os
    Participant

    Tas nebija zīmēšanās pasākums, parasta dzimenes pasēdēšana bārā/klubā. Ne par to stāts, atradi – klusē laimīgs ja vajag kapeiciņu. Bet nē . forumā jāprasa padoms kā atbloķēt un pārdot. sīkie zaglēni. Normāls cilvēks ir paldies pateiks un kādu naudiņu iedos. es ar reizes 2 esmu atradis mobilos (viedo nokiju un kaut kādu samsungu slaideri ) – abus atdevu par velti atpakaļ- bet nu šitie šmurguļi ir psc.

    #283314
    WerNeo
    Participant

    Jā… man pēc topika izlasīšanas arī radās pirmā doma, kā rīkotos es. Mēģinātu sameklēt pēc tel. redzamajiem kontaktiem īpašnieku un atdot aparātu tam. (tā nav teorija, tā ir bijis… tiesa gan ar maku)

    #283315
    Aldis
    Participant

    Pati ideja tiešām nav smuka. Re, nesen bij šeit noutpadā paziņojums ka SonyErricson pārstāvim nosperts Dell laptops, un pārītis ar telefoniem… Arī nav patīkami, ka nosperts, un nevar dabūt atpakaļ.

    Visticamākais Wuu-škinam nav par apple kabelis, utt, tamēr jamais iekšā lāgā pat netiks, un nekādu jailbreiku neuztaisīs. Bet ja daudz slēdzelēs aiz neko darīt iekšā, iespējams lietotājs būs atstājis tur iespēju izsekot viņu pēc GPS datiem. Ja to nozaudētājs nav izdarijis, tad līdz ar galiem.

    #283316
    web33
    Participant

    Labāk jau tā ar Dubultspēku – jauna zz karte ar kkādu vecu mob 3ls vērtībā kuru pēc dēlas var izmest ārā,ss.lv sludinājums no atrastā telefona caur zagtu wifi,liekam sludinājumu nedaudz zem tirgus vērtības ,dzīvesvieta kkur pie lodgoļas,bet ar nosacījumu,ka vari piegādāt uz Rīgu – atbloķējam cik varam nu vismaz uz tirgošanas brīža,lai viss ir ok,novēlam pircējam vēlējumus (Lai labi kalpo) ņemam vagu un vakarā šampanietis .

    #283317
    Wuu
    Participant
    #283318
    Wuu
    Participant

    Beidziet filozofēt… Kā būtu ja būtu, omg. Klapējam ciet topiku, “problēma” atrisināta.

    [img]https://weknowmemes.com/wp-content/gallery/and-not-a-single-fuck-was-given-that-day/and-not-a-single-fuck-was-given-that-day-flood.png[/img]

    #283319
    nevertell
    Participant

    Wūšķins jau sen ir pierādījis sevi kā cilvēku, kam cilvēces labuma pēc ir jāveic vasektomija.

    #283320
    Imhoteps
    Participant

    Š ito biju palaidis garām…

    Khmm… “No viņu augļiem jūs tos pazīsiet.” [Mat. 7:16]

    Wū. Nebojā karmoviču. Paprasi kādu naudu, par ko iedzert un atdodi telefunkenu – sajūta, kad atdodi lietu īpašniekam ir patiešam jauka. Garantēju!

    P.S. Man reiz` gadījās atrast Olympus pusprofesionālo fotokameru ar visu somu un diviem objektīviem – kopumā tā ap latiem 1000 (cik noskaidroju pa forumiem). Īpašnieces meklējumi – izrādījās jauna sieviete-fotomāksliniece – aizņēma vairāk kā gadu. Gandrīz kā detektīvā – pēdas sadzinu būtībā pēc vienas vienīgas frizētavas vizītkartes, kur viņa reizēm ienāca. Kad atdevu lietas, šī sāka raudāt. Sajūta neaprakstāma.

    #283321
    nevertell
    Participant

    Bēidz Imhotep, wūškins nespēj raudāt. Viņš ir īsts vecis, īsts zvērs.

    Īsti zvēri ar cilvēciskām vērtībām un emocijām nenoņemās. Viņi tā vienkārši nedara.

    #283322
    aoma
    Participant

    Ir arī tādi gadījumi: atradu telefonu, pēc kontaktiem noskaidroju saimnieku, izrādījās zināms cilvēciņš, atlīdzību neprasīju, sazvanīju, pa ceļam uz lielpilsētu biju pat ar mieru nogādāt maksimāli tuvu šā dzīvesvietai.

    A kas pa podiem? Tikšanās vietā šamējs ierodas kopā ar poličiem, redz, tā truba esot nosperta, (lai gan tas ne mazākajā mērā neatbilda patiesībai, pats štīmē bij pasējis) Protams, pasākums beidzās bez eksekūcijām, tomēr mieles no tā notikuma palikušas – tā teikt, izvelc suni no ūdens, viņš tev iekodīs rokā…

    #283323
    Wuu
    Participant

    Dieva dēļ, ko var filozofēt! Ne es to telefonu atradu, ne man no tā kāds labums… Atraduši visi svēti, smiekli nāk.

    p.s. nevertell pievaldi muti sīkā blozga, ne tu par savu dzīvi atbildi, ne tev vel pieaugušu cilvēkus mācīt un skaidrot, kas ir labs un kas ir slikts.

    #283324
    Aldis
    Participant

    Vsjo… jāsagatavo popkorns un šas šeit sāksies bokss.. :]

    // neliecieties traucēti, turpiniet! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Tēma ‘iPhone S4, kā viņu atbloķēt ?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā