iPhone S4, kā viņu atbloķēt ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic iPhone S4, kā viņu atbloķēt ?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #283325
    Jaunzems
    Participant

    Klasisks Notepad topiks.

    #283326
    nevertell
    Participant

    Visiem ir tiesības sprieset par visiem.

    Cik katra viedoklis būs subjektīvs- tas jau būs cits jautājums. Ja uzskati, ka tas ko es rakstu neatbilst patiesībai, tad neņem vērā manu kritiku.

    Bet vai tik tu neesi tas, kurš ir gatavvs pārdot preci par stipri lielāku cenu nekā tā ir vērta cilvēkiem, kas īsti neorientējās cenās ?

    Un jā, es esmu jauns un stulbs. Nu bet patieisi, jauns un stulbs.

    #283327
    samurajs
    Participant

    Uj nē, es nevainoju Vuškinu negodīgumā, jo šis kungs dzīvo “vietā, kur vislabākā dzīve” – Latvidžā. Jebkurā civilizētā zemē šāda atrasta telefona saimnieka meklēšana un atdošana būtu pašsaprotama rīcība. Bet Latvidžā atrast/nozagt iPhone ir gandrīz vai lielais laimests loterijā vai Tā Kunga enģeļa nolaišanās uz Zemes virsas 😀 Protams, mums Rīgā ir pietiekami daudz kungu, kas nepārtraukti demonstrē tikumīgas dzīves piemērus tautai 😀

    #283328
    Imhoteps
    Participant

    Latvidža. Veiksmes stāsts. – PIRKT VISIEM!!!

    #283329
    samurajs
    Participant

    Ej d*rst, Raimi! 😀 Un vēl 4,52 $ var ietaupīt! Tūlīt pasūtīšu kādus 20 😀

    #283330
    Imhoteps
    Participant

    [spoil]Tas laikam nebeigsies nekad…[/spoil]

    😀

    #283331
    Aldis
    Participant

    Kā jau Wuu teicca.. Atrada, atbloķēja.. un viss ir oki..

    reku.. vai ta nevar redzēt?

    [img]https://www.bildites.lv/images/o1bye3gs6wdgwdkyk6v.jpg[/img]

    #283332
    akms47
    Participant

    Latvidžā?

    [spoil][img]https://rgh.cc/albums/userpics/10245/Asshole_art.jpg[/img][/spoil]

    #283333
    shady
    Participant

    Nebiju lasījis šito tēmu…Redzēju, ka tāda tēma ir, bet nelasīju.

    Paņēmu kafiju, uzkožamos un nolēmu paskatītie, kas jauns forumā…un beidzot izlasīt nelasītās tēmās, sāku ar “iphone atbloķēšanu”.

    Ahs..labi, ka paņēmu kafiju un uzkožamos 😀

    #283334
    Wuu
    Participant

    Cepeškrāsns, vienkārši dažam biedram vajag saprast, ja dzīvē tavu viedokli neviens neuzklausa, tas nenozīmē ka internetā var iet un tēlot gudru. Un biedrs kas draud visiem sadot internetā, vispār ir BOMBA!

    Tieši šodien darbā domāju, ka vajag uz nedēļu aizceļot no Latvijas, nevar vairs izturēt apkārt negatīvi šķībos ģīmjus… Vienkārši gribas prom! Jūtos kā slazdā un apkārt cilvēki, kurus ne redzēt ne dzirdēt negribas.

    #283335
    pilsonis.zarins
    Participant

    Wuu, kā reiz pārdodot savu zelta atradumu sanāks ceļojumam 😀

    #283336
    dzhonsons
    Participant

    Mhh, visupirms palūko, kādu atmosfēru tu pats ap sevi radi un tad sāc pīkstēt par cilvēkiem ar skābiem ģīmjiem sev apkārt :>

    #283337
    msh
    Participant

    Jā, par tādiem variantiem ir dzirdēts. Tāpēc vajag ievērot zināmu piesardzību – tikšanās vietā ierodoties nedaudz vēlāk un vispirms apmetot līkumu.

    #283338
    web33
    Participant

    Aiz rūtota loga

    #283339
    meduspods
    Participant

    Kā tu zini ka atrasts? Pats atradi vai cits atrada? Varbūt tomēr nozagts! Wuu, aiznes šo telefonu LMT operātoram viņš zinās kā atrast šī telefona īpašnieku. Ja ne,laikam esi gļēvulis to izdarīt? Cerams ar būsi kādreiz cietēja lomā tad sapratīsi. Citādi tev uzvedība kā krievam no deviņdesmitajiem.

    Starp citu šo telefonu iespēja elementāri atrast pēc UDID koda, šī gudrā iOS5 telefonā saglabā un ir iespēja nolasīt visu tavu GPS datu lokācijas vēsturi attālināti, kaut 10 reizes OS sistēmu esi pārinstalējis, galvenais kaut esi kaut reizi pieslēdzis iTunam, talāk tas kurš pazaudēja telefonu uzraksta Apple servisa centram, nosūtu pirkšanas papīrus un līgumu ar LMT un šo telefonu viegli atrod pie tevis vai pie tava pircēja tālāk viņa vēsturē redzama visa ceļošana no tevīm. Vismaz man tas nesagādātu grūtības ja tā būtu mana truba un varētu pie tava pircēja un pēc tam pie tavām mājas durvīm pieklauvēt, ups surpise!

    [img]https://c257.r57.cf3.rackcdn.com/local_07_temp-1328083575-4f28f277-620×348.jpg[/img]

    #283340
    meduspods
    Participant

    Diezvai ar tavu domāšanu un darbību kāds tevi ilgi izsturēs, lai kur tu nebūtu! Varbūt sāc piedomāt kādu dzīvi tu dzīvo, varbūt dzīvo citā pasaulē? Neatbalstu ne zagļus, krāpniekus un uzdzīvotājus uz citu cilvēku nelaimēm.

    #283341
    meduspods
    Participant

    Zīmēties var ar jauno Buggati vai kruto Mežaparka villu, jauno telpu dizainu. Bet ne jau ar telefoniem zīmējas, man piemēram iphone kalpo kā darba zirgs.

    #283342
    Wuu
    Participant

    Bla bla bla… Pat netaisos lasīt kas te sarakstīts 😀 Kā jau rakstīji “problēma” atrasināta, parējie GTFO

    [img]https://1.bp.blogspot.com/_Qkqyxkk0m-0/TM8CEb0-pLI/AAAAAAAAAXs/YvykxwxCG3c/s320/smug_obama_haters%20gonna%20hate.jpg[/img]

    #283343
    meduspods
    Participant
    #283344
    msh
    Participant

    Diez vai. Domā šis visu kastīti atrada? 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Tēma ‘iPhone S4, kā viņu atbloķēt ?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā