iPhone vidēji atbloķē 80 reizes dienā [aptauja]

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas iPhone vidēji atbloķē 80 reizes dienā [aptauja]

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162012
    samurajs
    Participant

    Apple sarīkojis preses brīfingu, kas veltīts mobilo ierīču drošībai, un to pasargāšanai no valsts spēka struktūru acīm. Pasākuma ietvaros kompānija publiskojusi statistiku, pēc kuras lietotāji savus iPhone atbloķē vidēji 80 reizes dienā. Š eit ietilpst visas darbības – zvanīšana, paziņojumu lasīšana, aplikāciju lietošana u.c. “Ä€bolcienītāji” ļoti pedantiski izturas pret drošību: 89 procenti iPhone atbloķēšanai lieto pirksta nospieduma skaneri vai ciparu PIN kodu. Līdz ar to Apple varēja ziņot, ka mūsdienu tālruņu aizsardzības līmenis ir pietiekami augsts.

    Jau 2013. gadā parādījās informācija, ka lietotāji gar saviem viedtālruņiem “gramstās” līdz 150 reizēm dienā. Š eit gan ietilpa arī paziņojumu un informācijas nolasīšana bez nepieciešamības atbloķēt ekrānu, kā arī beziemesla ieslēgšana “varbūt man pienācis kas jauns?”.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_iph_4.jpg[/img]

    Avots

    #324885
    Aldis
    Participant

    Godavārds neesmu skaitījis.. Drastiski atbloķēšanās skaits krītās kad ir rokas pulkstenis uz rokas, bet ja aizmirsts uzlikt, tad biežāk.. Kā arī atkarīgs no notifikāciju skaita, kurus jau tā esmu aizvēris lielākai daļai aplikāciju… Kautgan pēdējā laikā Instagram-s bieži sācis piesūtīt jaunumus… Tā kā signāls vienāds SMS, whatsapp-am, utt.. jāvelk vien no kabatas ārā un jāskatās.. ja nē aizmirstās.. :]

    #324886
    samurajs
    Participant

    Kā signāls vienāds? Katram app’am tak var savu uzlikt 😮

    #324887
    Aldis
    Participant

    Uz to es ir slinks.. Bieži man ir defaultie trokšņi, telefonus sanāk ik pa laikam mainīt un katrā tur iedziļināties un tunkšķus likt katram app-am savu neceļas roka.. Kā arī lielāko daļu laika telefons vibrorežīmā stāv, tā ka netrokšņo vispār – un vibrāciju ritmu toč mainīt nevar.. 😀

    #324888
    ruukjis
    Participant

    Nav ne mazākās nojausmas.

    #324889
    Crow
    Participant
Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā