Ipod touch neslēdzas iekšā!

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Ipod touch neslēdzas iekšā!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153916
    quizzical
    Participant

    Neesmu nekāds apple meistars, bet problēma šāda: Nopirku lietotu Ipod Touch 16GB modelis A1213. Atnesu mājās, tam tukša batereja. pieliku pie USB un tagad uz ekrāna rāda tikai baterejas bildi un ka tipo pievienots pie lādētāja. Un viss. vairak neko nevar izdarīt ne ieslēgt Ipod, ne kompī uzrāda ka kāda ierīce pievienota… Tas nozīmē ka tas plejerītis ir pagalam, vai arī viņam vajag uzlādēties un tad saks kautko normāli rādīt?

    #268283
    daGrevis
    Participant

    Nez, Man ir līdzīgi ar Touch 2G. Slēdzās pats no Sevis ik pa laikam ārā (visbiežāk, kad nav “media player” atvērts). Ja izslēdzies – pie dzīvības piedabūt ir pagrūti. Iesaku pamēģini ilgi (vismaz 15 sekundes) turēt “Home” + “Lock” pogu reizē. Pat nevaru saprast vai tas ir dzelžu vai programmatūras dēļ, ka šādi neiet!

    #268284
    niki
    Participant

    Es vēl tādu gribēju iegādāties, taču pārdomāju 🙂 Dažreiz paši pārdevēji uzreiz pasaka, ko labāk ņemt un neņemt, tas palīdz izvēlēties, bet problēmas tā pat gadās…

    #268285
    web33
    Participant

    Būsi laikam iegrābies 🙁

    #268286
    Jaunzems
    Participant

    Neliels jautājums – kādēļ daGrevis visus vietniekvārdus raksta ar lielo burtu?

    #268287
    daGrevis
    Participant

    Kāpēc nē? Nevēlos simts reizes atkārtoties… esi jau Man šo prasījis, Jaunzem. Un ne Tu vienīgais.

    Labojums:

    P.S. Jaunzem, sataisi linku parakstā – neiet kā vajadzētu…

    #268288
    Jaunzems
    Participant

    Jo tas nav pareizi. Izdomāju – turpmāk rakstīšu visus teikumus bez pieturzīmēm kāpēc nē paldies par labojumu dagrevi beidzu komentāru

    #268289
    daGrevis
    Participant

    Tas ir gramatiski pareizi. Aizej pie Savas skolotajās un pajautā!

    Labojums:

    Starp citu, piemēram, oficiālās vēstulēs tas ir pat obligāti… bet to Tu jau nezināji. Vari uztvert to kā Manu centienu būt oficiālam!

    #268290
    Jaunzems
    Participant

    Es paņēmu To aparātu, Man tas patika, Es to gribētu uzdāvināt Jums

    Pat oficiālās vēstulēs ar lielo burtu jāraksta tikai viens no šiem vietniekvārdiem, izskatās, ka Jūs sirgstat ar pamatīgu egoismu, ja izceļat pirmās personas vietniekvārdu. Nu ko, Es beidzu.

    #268291
    daGrevis
    Participant

    Neesmu drošs, vai Tev ir atļauja Man uzstādīt diagnozi. Beidz, beidz…

    P.S. “To” nav jāraksta ar lielo burtu. Pārējais Tev ir padevies labi, Elvij!

    #268292
    Jaunzems
    Participant

    Atkārtoju – ar lielo burtu jāraksta tikai uzrunātās personas vietniekvārds! Tas Jums būtu jāsaprot…

    #268293
    msh
    Participant

    Atbilde uz tofika autora jautājumu – akumulators čau. Aizkostā ābola ierīces bez aķa/bez aķa ar minimālo spriegumu uz tā iekšā neslēdzas kamēr aķis nav salādēts līdz minimālajam spriegumam.Rauj vaļā un maini aķi. Bet nu labāk to draņķību nevajadzēja pirkt :>

    #268294
    msh
    Participant

    Tofika autors laikam jau ir atmetis cerību to draņķību piedabūt darboties un izmetis 😀

    #268295
    Sysadmins2
    Participant

    Kādas muļķības tu stāsti ? Tas tev nav auto kurš nestartējas kad viņam nosēdies aķis, un tu meiģini strartēt to lādēšanas laikā.

    #268296
    msh
    Participant

    Es stāstu realitāti no pieredzes ar divām mana paraksta apakšā esošajām ierīcēm. Abus nosēdinot līdz nullei ļoti normāla parādība ir tofika autora uzrakstītais, vienīgi uz dažām minūtēm [rockbox droši vien slēdzas ārā vēlāk nekā aizkostā ābola firmware], bet savu 5G video, kuru es nopirku pa cēneri ar beigtu aķi un sasistu ekrānu es uzskatīju par beigtu, jo pēc pārdesmit izjaukšanas reizēm šis pārstāja izrādīt jebkādas dzīvības pazīmes – ekrānam neviens pikselis nedarbojās, un tās nulles lādēšanas laikā apgaismojums ieslēgts netiek, bet spriegums uz beigtā aķa tikai kāpa līdz noteiktam ļoti zemam līmenim – kad nopirku jaunu ekrānu un citu aķi, tad izrādījās ka tas īpoc ir pilnībā funkcionāls 🙂 Vēlāk, dažu apstākļu dēļ viņu diezgan bieži taisot vaļā pārlocījās aķim kabelis un atkal varēja izbaudīt tos lādēšanās ekrānus un pēkšņas izslēgšanās, līdz tika iepirkts tagadējais aķis.

    Es taču neesmu cirvis no philadelfijas, kas pēc tam, kad ierīcei izbeidzas aķis, aizlidina to musara virzienā :>

    P.N. Par mašīnām tev ir tikpat sūdīgas zināšanas kā par IT, ja ne vēl sūdīgākas 😀 Nerunājot jau par pieredzes trūkumu par aizkostā ābola ierīcēm :>

    #268297
    Sysadmins2
    Participant

    N. Par mašīnām tev ir tikpat sūdīgas zināšanas kā par IT, ja ne vēl sūdīgākas


    Es nebraukāju ar veciem krāmiem, Golfiem un citiem sūdiem…pēc tā var redzēt kāds esi īsti speciālists. Man ir Ipad vecais modelis un Ipad2, kad baterija ir tukša ievietoju to USB portā un viss notiek varu to uzreiz lietot, nezinu par kādiem Ķīnas pakaļdarināumiem tu runā?

    #268298
    Sysadmins2
    Participant

    mazāk muldējis būtu, d… kā uz zariņa govs, lūk autoritāte pieslēdzās ar beigtu akulumātoru, tad par kādiem pazeminātiem spriegumiem bija mūsu stāsts ?

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=n70b0v8AyDg[/youtube]

    #268299
    msh
    Participant

    Vienīgais kas te muld esi tu 😀 Tavs gaipad, gaipad divi darbina īos, kas dara to, ko vajag aizkostajam ābolam, kā arī tajā tur viģikā esošais 5G video darbina aizkostā ābola firmwari, kas dara to pašu. Visi trīs ir paredzēti aizmidzināšanai, kas arī patērē strāvu, šī iemesla, kā dēļ arī lai nelauzītu cirvjiem galvas, attiecīgi aizkostā ābola firmwares un īos izslēdzas, no praktiskā viedokļa, priekšlaicīgi. Rockbox tikmēr ir domāts cilvēkiem – lietotājiem, kas no savām ierīcēm vēlas to pilno potenciālu, bez tam, atšķirībā no līkajiem aizkostā ābola kouderu veidojumiem, ieslēdzas ātri [7-9 sec pret kaut kādām 20 aizkostā ābola sekundēm], tāpēc tas izslēdzas lai aizsargātu aķi pret pārāk zemu izlādēšanu un nekāda cita iemesla dēļ – mans 5G video ar savu jauno aķi spēj darboties 1-2 stundas ar aķa līmeni 0%. Spriegumu es tev diemžēl nosaukt nevarēšu, bet tu vari pamēģināt izņemt kādai savai aizkostā ābola ierīcei aķi [tādējādi imitējot pilnībā nosēdušos aķi] un tad to piespraust USB portam, gribēšu redzēt kā tev ieslēgsies 😀

    Starp citu, patlaban es taisni taisu sava 5G video darbības laika testu, kurš noteikti beigsies pēc kādām 16 stundām [jau notiek kādas 3 stundas], pēc tam pacentīšos uzfilmēt tev par godu kā izskatās kad īpoc ir izlādējies :>

    Un par tiem golfiem un to visu pārējo – nu jā, nav jau grūti iztēloties, ar ko tu brauc, ja tu tiešām esi tāds, kā tu liec iztēloties – ar kaut kādu laķētu amūrikāņu miseni ar V6 motoreli, tomātkārbu, priekšas bezpiedziņu, ļumīgu un mīkstu piekari un tādiem pašiem ķebļiem, jeb kā klarksons teiktu, rubbish, rubbish, rubbish. Bet tev kā autolāmei pačukstēšu priekšā ka arī svaigai amūrikāņu misenei var izlādēt aķi tieši tāpat kā kaut kādam otrajam golfam – pārāk ilgi klausoties ramštaina “america” ar iekšā esošo maģi :> Vienīgā starpība būs izlādes ātrums, jo rubišā jau būs rijīgāks maģis nekā golfā 😀

    #268300
    Sysadmins2
    Participant

    Spriegumu es tev diemžēl nosaukt nevarēšu, bet tu vari pamēģināt izņemt kādai savai aizkostā ābola ierīcei aķi [tādējādi imitējot pilnībā nosēdušos aķi] un tad to piespraust USB portam, gribēšu redzēt kā tev ieslēgsies

    ======

    Tak tev saku manam 1 iPadam ir akulumātors totāli nobeidzies tur 0, pieslēdzoties pie USB tas pēc 5 sekundēm iestartējas un var to lietot pieslēgtu pie USB kabeļa, baterijas barošanas kabelīts iekšpusē novienots nost pavisam un vajag te visiem ar saviem stāstiem batonus spraust…ja vēlies brauc uz USA savāc to pa brīvu un pats pārliecinies.

    #268301
    msh
    Participant

    Nu tātad īpads nav gluži tas pats kas īpoc 🙂 Mana 5G video beigtajam aķim spriegums necēlās vairāk par kaut kādiem divarpus voltiem, ja pareizi atceros, pamērot ar testeri uz tā izvadiem, kas, protams, ir pārāk maz lai šis ieslēgtos.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā