ipod touch spelu pievienoshana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais ipod touch spelu pievienoshana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151357
    shadowmen
    Participant

    sveiki,iegadajos ipod touch,jutos daleji laimigs,muziku pec ilgak pulem izdevas pievienot…viss it kaa oki(izmantoju padebilo itunes),gribas iemest speles,ir jau iegadatas(:D no piratebay protams:D ),bet kaut ka nesanak,itunes uzradas,ka pievienojas,pec tam ipod it ka instale un beigas izmet erroru,ka kaut kas vinjam nesanaca utt…speles ir domatas priekshs iphone un ipod touch,taa kaa spelem laikam nav vainas…

    gribetos zinat ko isti dara jailbreik un tamlidzigas programmas?un vai ir iespejams nelietojot itunes(pirms tam laikam uzlauzot) pievienot sev vajadzigo staffu,apmeram kaa flasha samest ieksha,jo itunes man nez kapec aiznem vairak ka 20 min lai atrastu ka ievietot muziku,kas protams nav pirkta apple store.

    #237367
    Aldis
    Participant

    Jailbreik – ieliek iekšā Cydia, un atver failu sistēmu.

    Pievieno iekš Cydia sourci – https://cydia.hackulo.us

    Cydiā nokačā programmas ar nosaukumu Installous un vēl AppSync for OS 3.1

    Caur Installous varēsi kačāt no WiFi pa brīvu app-us.

    AppSync novāc drošību lai vari no iTunes lādēt iekšā .ipa failus.

    Neiesaku izmantot ThePirateBay app-u kačāšanai. Dabūsi tik vecas aplikācijas + kaķi maisā. Priekš tam ir domāta šī lapa : https://apptrackr.org/

    Pie reizies, iTunēs lai mūziku iemestu, atliek uztaisīt visai savai My Music mapei Libariju, tad vari vai nu ar ievilkšanu ievilkt iPod-ā, vai veidojot playlistes, kuras nosinčo ar iPodu.

    Gribi smukas albūmu bildes? Savadi manuāli ArtWorkus [nospiežot uz Edit File Info]

    Caur citu progu likt mūziku, ja neskaita Winampu + iPod/iPhone pluginu laikam jau nevar (Kautgan nēesmu tādus sado-mazohismus meklējis, iespējams ir papildus tūļi).

    Izmantot iPodu kā flešku, varēsi ja būsi Jailbeiku veicis. 🙂 Pieslēdzot klāt – un kompī palaižot progu – iPhone browser, vai Diskaid. (Kaut gan, vakardien tieši pa sys failiem rokoties, uzdūros virsū USB pieteikumam. Iespējams tur šo to samainot, tā bilžu DCIM mape varētu arī kalpot kā fleška, ja tik pareizi atkodīšu 😀 )

    Nu garos vilcienos izskaidroju, kas un kā. Man protams hakotās app šeit ir daudz, arī iPoda skini + mainīgi wallpaperi apakšā.. u.t.t.. – puse turās uz pašveidotu stuff! 🙂

    #237368
    shadowmen
    Participant

    milzigs paldies aldi 🙂 tiesham izsmelosha informacija,paldies liels 🙂

    #237369
    Aldis
    Participant

    Vsp. paldies ka pajautāji, zinu tagad par ko uzdrukāt palielāku pamācību! 🙂 Jo infa LV valodā, (cilveku valodā) par šo nemaz nav.

    Ja es te saktu drukāt, tad arī Win95, MacOs (veco) u.t.t. palaistu katrs uz sava iDevaisa, un ko tik ne. 🙂 Neturēšu savas štelles zem pūra! 🙂

    #237370
    shadowmen
    Participant

    neturi gan un varbut tiesham butu jauki,siku smalku pamacibu kaa nejegam(man) iegadajoties ipod vai iphone uzlauzt to brinumu(” ”) un uzlikt speles utt…tas noteikti butu noderigi.

    #237371
    Kefīrs
    Participant

    Pats biju uzrakstījis mazu pamācību, kā jailbrakot un ielikt spēles. Latviski. Zinu, ka kautkur glabājas .txt fails. Ja atradīšu, tad iedošu. Protams, ja Aldis vēl nebūs uzrakstījis. 😉

    #237372
    nevertell
    Participant

    Kapēc tu saki, ka tikai winamps/aitjūnis spēj iekakāt dziesmas iekšā ?

    Tā nav.

    Uz linux, izmantojot libimobiledevice var tikt pa taisno klāt aifona failsistēmai un ar pēdējo gtkpod un attiecīgajām bibliotēkām, varam kakāt dziesmas iekšā no praktiski jebkuras mūzikprogas, kas strādā ar libgpod (lkm tā to bibliotēku sauca).

    #237373
    daGrevis
    Participant

    Man arī būs jāpamēģina nelegāli spēles paņemt, jo savādāk jau 4 mēnešus dzīvoju bez Jail-Break – bez nekā! 😀

    #237374
    Wuu
    Participant

    Emm, tāpat normāli lietojot copy/pasta nevar iemesti dziesmas?

    #237375
    daGrevis
    Participant

    Nevar gan.

    #237376
    Wuu
    Participant

    daGrevis wrote:

    Nevar gan.


    ROFL, Epic Fail!!!1111!!! 😀

    #237377
    Evers
    Participant

    [spoil]

    Wuu wrote:

    ROFL, Epic Fail!!!1111!!! 😀


    Nope, it’s just an ordinary Apple Fail! 😀

    Vispār ir kāds Apple produkts uz kuru var nerādīt ar pirkstu un neteikt

    [img]https://bildites.lv/images/dsygf193c73epxtkxkxd.jpg[/img]? :D[/spoil]

    #237378
    nevertell
    Participant

    Nū, jaunie mekbuki ar 10h baterijas “dzīvi” ir diezgan sakarīgi aparāti.

    #237379
    Evers
    Participant

    Macbook’us vēl varētu uzskatīt par puslīdz jēdzīgām mantām, bet tur jāsmejās par cenu, kas tomēr nav adekvāta.

    #237380
    nevertell
    Participant

    https://aboluveikals.lv/index.php?zoomid=1518

    Š…emot vērā, ka tas nav lētais eisers, cena IR adekvāta. Protams, mcbk pro ar i7 un 17″ nāk krietni dārgāk.

    #237381
    Wuu
    Participant

    https://www.dateks.lv/cenas/3/44121_dell_studio_1558_15_6_2_4ghz_4gb_640gb_dos.php

    Ir ir adekvāta, bet tas jau ir 100 reizes izrunāts 🙂

    #237382
    Aldis
    Participant

    nevertell wrote:

    Kapēc tu saki, ka tikai winamps/aitjūnis spēj iekakāt dziesmas iekšā ?

    Tā nav.

    Uz linux, izmantojot libimobiledevice var tikt pa taisno klāt aifona failsistēmai un ar pēdējo gtkpod un attiecīgajām bibliotēkām, varam kakāt dziesmas iekšā no praktiski jebkuras mūzikprogas, kas strādā ar libgpod (lkm tā to bibliotēku sauca).

    Es tiešam ar teicu ka par šo nēesmu daudz skatījies 😛 Un agrāk, kad vēl dzīvojām uz OS 2.0, 2.2.1 u.t.t.. tad tā nu gan nebij, ka bez jailbreika linuxā, vai kur citur dod laukā atvērtu failu sis 🙂

    Par unversāla libarija klātbūtni – es nenoliedzu neko. Jo tadi noteikti ir! 🙂

    #237383
    nevertell
    Participant

    Nu neizvilks tev tas dell’a studio desmit stundas no vietas.

    #237384
    root
    Participant

    [spoil]Nevertell, toties uz dell var apsēsties un tavā drsā netiks iededzināta stīva džobša kailbilde :>

    Bet tu, mans fanātiskais draugs, drīksti pašlaik iet un paņemt aiz vaiga savu multi tauč peli, izlaizīt savam šmapkbūkam uzb un barokļa portus un izslaucīt sev drsu ar procesora abrazīvo pusi :>

    Kā man šitie šmaples nīkuļi ir apriebušies. Tādi kā slienaini gļotaini geji visur, ložņā un dīdās, un weeee, un ar tādam pielaizītām frizūrām staigā un kliedz “Stīv, parādi krūtis, ak Stīv! “… FFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! [/spoil]

    #237385
    nevertell
    Participant

    Domā es baigi fanoju par šmapple ? Vienīgais, kas man piesaista no viņiem ir aifons un mekbuks. Tas, ka OSX ir mēsls, džobs- kretīns, bet kompānijas politika- debīla, tas man ir zināms. Bet tas man daduz netraucē lietot tos produktus, kas man noder un apiet visu figņu, ko vini ir uzlikuši priekšā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā