IPTV/WEBCAM TV

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV IPTV/WEBCAM TV

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152211
    yogurtinsh
    Participant

    Labdien, man ir jautājums, es vēlos izveidot nekomerciālu projektu vienkārši IPTV vai webcam Tv kur kautkādu sviestu dzīt, bet man ir doma iegādāties kameru samērā +/- normālu, bet kā labāk viņu palaist caur VLC vai kādu citu softu, jo caur tādiem ka WEBCAM XP u.c. H** galīgi negribās un lai kameru pieslēgtu kāda karte (TV VAI VIDEO)?

    Paldies iepriekš 😉

    #248006
    BOFH
    Participant

    Vispirms apsver vai tavs pieslēgums tam pietiks un vai tam ir jēga.

    #248007
    yogurtinsh
    Participant

    Nu pieslēgums ir OPTISKAIS, bet man nelielai auditorijai.

    #248008
    Aldis
    Participant

    Tā tad, viss tas ir iespējams, un tādai WebCam padarīšanai var izmantot pat pāris megapikseļu webkameru, kuras ēbajā maksā pāris dolārus.

    Un kam tam vajag VLC vai citu softu? To visu var noorganizēt uz WEB adobe flash izvadu. (Un ja nemaldos arī player linku – derēs tam pašam VLC).

    Apjautāšos kādu risinājumu izmantoja pāris mani čomi, kuri kojās filmēja vienu datoriķi. Kurs to vien tik darīja kā sēdēja pie PC! 😀 Viņiem bij uz defaulta free softa uzlidināts webs, un tas arī viss! 🙂

    #248009
    Toms
    Participant

    Ir jau pietiekami daudz servisi internetā, kas ļauj strīmot un citi no malas var lūrēt 😀 Pats priekš niekošanās esmu izmantojis.

    Bet tas laikam nav priekš Tevi 🙂

    #248010
    yogurtinsh
    Participant

    Ir pietiekami, bet domāju manā gadijumā labākais būtu VLC vissmaz nav raustīšanās, kā tas ir caur tiem 10-20mb softiem 😉

    vienīgais nevaru tagad saprast pirkt normālu HD webkameru vai HD kameru, jo nergibās daudz $$$ izmest, jo ir arī sakarīgas HD webkameras. 😉

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā