IT pakalpojumi Latvijā – apskats

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti IT pakalpojumi Latvijā – apskats

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #233355
    gc
    Participant

    Nano nav ne vainas, izņemot problēmu, ka, diezgan bieži visi Nano serveri ārzemēs nav pieejami. Piemēram, pašlaik ir 22. aprīlis un 3:00 naktī pēc Latvijas laika, bet neviens Nano serveris nekur ārzemēs, sākot ar Lietuvu, beidzot ar Austrāliju, nav pieejams. To apstiprina arī https://www.traceroute.org/ Latvijā viss OK.

    #233356
    gc
    Participant

    P.S. Turklāt Nano no ārzemēm veras vaļā šokējoši lēni. Ja tur hostē projektus, kas paredzēti tikai Latvijas auditorijai, Nano ir labs variants, bet, ja šiem prjektiem jābut pieejamiem arī ārzemēs – Nano ir pilnīgi garām.

    #233357
    Foxsk8
    Participant

    TavaMaate: Ar tevi, kā pret sienu. 😀 Mani projekti jau sen visiem ir zināmi, un so, es neslavēju sevi kā ahujeķ kruto veci, atšķirībā no tevis, tur jau visa tā sāls sākas. Ja tu būtu tik nāvīgi labs, sen jau būtu savu kantori uzrāvis, nevis zem citu pakaļām strādājis un slavējis, cik tur ir labi, un ka tu tieši tur esi vajadzīgs kā ēst. Reāls dzīves piemērs, kāpēc vairākums rīdzinieku un to rajonu “puikas” ir tik nejēdzīgi uzpūtīgi, iedomīgi, utt… sorry, ja kādu aizkāru, ne pa tēmu.

    Ir tāds labs teiciens, jo sūdu vairāk kustina, jo tas vairāk smird, pie tādas domas es arī šeit palikšu.

    #233358
    grisha
    Participant

    PAr nanoun no.lv jau viss ir pateikts, meesli augstaakajaa pakaapee.

    Shoreiz mazliet gribas iemest akmeni serveris.lv laucinjaa. Vinji jau sen netiek galaa ar DDoS uzbrukumiem. KO vinji dara? Vienkaarshi noblokjee lapaam pieeju no aarzemeem. Diezgan tak latvieshi dziivo vai vienkaarshi atrodas aarpus LV.

    Par konkreeto lietu, “nevaru probleemu atrisinaat, noblokjeeju visu. Poffig lietotaaji”.

    Un Tu, robert, piever zhaunas. Tieshaam nedomaaju ka Tu taa mainiisies un meegjinaasi atteelot d_l. Savu pashpaarlieciiinaatibu liec labaak lietaa, nevis kaut ko meegjinot kjengaat.

    UN iemetiishu linku uz sarunu, kas, JAA, notika pirms vairaakiem gadiem, bet vai tad kaut kas ir mainiijies nano.lv un no.lv sisteemaa?

    [img]https://bildes.freefm.lv/files/mt1xme2emtzc61nq3i7x_thumb.png[/img]

    #233359
    root
    Participant

    Grisha, tev vēl līdz manīm jaaug prātā, lai tu man cienitasi spētu kautko aizrādīt. Tava personīgā nepatika pret kādu no kantoriem šeit netiek ņemta vērā, so EJ DIR****!

    #233360
    grisha
    Participant

    VAi tad personiigais viedoklis sheit netiek apspriest idinj? Vai tad tautai nav jaazin arii sliktaas lietas no pakalpojumu sniedzeejiem? TAas jau vislabaak atspoguljo vinjus.PAr serveris.lv runaajot, tas skar ne tikai mani, tas skar daudzus lietotaajus.

    Izsaku savu viedokli kaa parasts lietotaajs. Nekad nekur neesmu hosteejies ieksh LV. Tomeer hostingu neizdariibas peec ir sanaakusi saskare ar dazhiem hostingu servisiem.

    Par prata speejaam jau nu te nerunaa. Savu liimeni jau Tu esi pieraadiijis. Gribi kasiities, raksti PZ. Savadi pats iesaac bezteemu.

    #233361
    KristoZ
    Participant

    TavaMaate wrote:

    …manīm…

    TavaMaate wrote:

    …jaaug…

    TavaMaate wrote:

    …cienitasi…

    TavaMaate wrote:

    …kautko…


    …šim galdiņam šovakar vairs neliet! 😀

    #233362
    root
    Participant

    KristoZ piedošanu, nebiju gulējis vairāk kā 48 stundas. 🙂

    Grisha, da labi, tu kasies uz hostiem un vispār uz dajebko tikai tā iemesla dēļ, ka tev ir kaut kāda nepatika pret viņiem, personiska. Ne tāpēc, ka hosts būtu slikts, bet tāpēc, ka TEV viņš nepatīk. Ar serveris.lv pieeju no ārzemēm nav praktiski NEKÄ€DU ievērojamu problēmu, uz ko norāda kaut vai https://host-tracker.com/check_res_ajx/4851499-0/share/ testa rezultāti.

    grisha wrote:

    Nekad nekur neesmu hosteejies ieksh LV. Tomeer hostingu neizdariibas peec ir sanaakusi saskare ar dazhiem hostingu servisiem.


    Ak tā. Redz, es tomēr būšu hostējies pie visām augstāk minētajām kompānijām un samērā labu laiku, izņemot TunT, kurš par sevi komentārus neprasa nevienā jomā. Tad kā tu pie velna vispār spēj kaut ko te vemt ja tev lielākā saistība ar šīm firmām ir bijusi tikai “viena tante teica” līmenī un tad, kad tavi gudrie draugi kaut ko sapiš? Es tak, piedod čomiņ, zinu, kas tu esi par kustoni un cik daudz tu no šā visa jēdz un salīdzinoši ar vienalga ko, to pašu knābi Wuu tu nezini absolūti NEKO. Līdz ar to, tavas spriešanas spējas ir tik aprobežotas, ka tu neesi spējīgs optimāli analizēt kompāniju darbību un tavi argumenti automātiski iegūst tualetes papīra vērtību. Tu jau zini, ko ar to parasti pasāk. Otrs pret arguments tev, ir tas, ka nesen Nano atklāja jaunu datu centru. Hmmm. Padomāsim loģiski, ja jau nevienam viņi tā nepatīk un viņi ir tik nekvalitatīvi, tad kāpēc viņi var atļauties pelnīt nežēlīgas summas un dies pasarg, pirkt DC? Kur ir loģika?

    Gadus atpakaļ viss kas varēja būt. Tas jau nenozīmē, ka cilvēki nemācās no savām kļūdām. Acīmredzot, tu gan pagaidām vēl neesi sācis. Diskusija izbeigta.

    #233363
    grisha
    Participant

    Saku to, ar ko esmu saskaaries, nevis “viena tante teica”. Taapeec nestaasti to, ko nezini.

    Cik stulbam jaabuut, lai paljautos uz kautkaadiem mistiskiem neta testiem? JA es mekleetu hostingu, es mekleetu labaak miinusus pakalpojuma piegaadaataajaa, nevis plusus. Katram ir savs miinuss. “Nano” un “no” ir sevi paraadiijushi speeciigi, “serveris” ir ok, Tik cik nespeej atrisinaat dazhas probleemas.

    nu un ka nano atveera jaunu datu centru? Domaa mulkju mums pietruukst, kas uzraujas?

    #233364
    root
    Participant

    Jā, un pie tam visi kaut kā uzraujas ilgtermiņā. 😀 Un kā tad tu esi saskāries ja neesi nevienas kompānijas klients? Aizņēmies hostu no drauga? 😀 Mistiskais hosttracker ir viens no autoratīvākajiem monitoringa servisiem tīmeklī. Alexa rank 7,819 ,

    Teh internetz wrote:

    Host-tracker Company Profile: Host-tracker.com is a Kiev 03087, Ukraine-based website owned by Artem Prysyazhnuk. The domain name host-tracker.com was first registered on May 29, 2004. This Google Page Rank 7/10 website has a Traffic Estimate rank of 3,961 with an estimated 2,123,400 monthly visits. According to Alexa, Host-tracker has a worldwide rank of 7,819, is ranked 664 in Iran, and has 4,827 external websites linking to it.


    Tas, ka tu nezini pat par šādu servisu esamību jau atkal parāda tavu augsto kompetences līmeni.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā