IT speciālistus krīze neietekmē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas IT speciālistus krīze neietekmē

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147933
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_gatech_sysadmin_1.jpg[/imgl]Labi IT speciālisti visā pasaulē ne tikai nejūt ekonomiskās krīzes esamību, bet viņiem pat ceļas darba alga. Lai arī laiki grūti, firmas neriskē ar saviem datorspeciālistiem. Taisnība – atrast darbu šajā nozarē kļuvis daudz grūtāk un prasības arvien pieaug.

    Vidējā ASV IT speciālista alga 2008. gadā pieaugusi par 4,6% un sastāda 78,000 USD gadā jeb apmēram 6500 USD mēnesī.

    Aģentūra Dice aptaujāja vairāk kā 19,000 IT speciālistu un noskaidroja, ka visvairāk pieaugusi alga informācijas drošības darbiniekiem (8,4 %), programmnodrošinājuma izstrādātājiem (7 %), lietojumprogrammu izstrādātājiem (6,6 %).

    Kas attiecas uz 2009. gadu, tad 25 % darba devēju gatavojas jaunpieņemtajiem darbiniekiem maksāt mazāk.

    No kā visvairāk baidās ASV IT speciālisti?

  • Profesionālās izaugsmes apstāšanās – 22%

    Atlaišana krīzes dēļ – 20%

    Mazāki darba algas pieauguma tempi – 14%

    Projektu slēgšana – 12%

    Lielāka darba slodze personāla atlaišanas dēļ – 10%


  • [img]https://notepad.lv/userpix/28_systemadminhorror_1.jpg[/img]

    Avots

#188776
Foxsk8
Participant

Interesants pētījums.

P.S. Es pats ar esmu šitā sēdējis, kā tas čalis iekš bildes. 😀

#188777
normis_161
Participant

foxsk8 -> un ko tev vajadzēja tajā reizē izdarīt? :D:)

#188778
Foxsk8
Participant

I nemaz negribu atcerēties. Tautu valodā tā teikt “Pi*sos ar dzelžiem” 😀 Otreiz uz tādām ģēlām nemaz neparakstītos. Bija vēl līdzīgs gadījums, kad lauku skolas datorklasei dabūju visas sistēmas ar disketītēm instalēt plus vēl iekšās čakarēt, plus vēl beigās visu tīklu sakārtot, eh… murgs. Reāli tāpēc spečukiem tās algas ir tādas, kādas viņas ir, jo atbildība, zināšanas un rezultāts izmaksā diezgan dārgi.

#188779
izredzētais
Participant

tik rēcīgs džekiņ š 😀

#188780
_Mo3_
Participant

foxsk8 wrote:

Interesants pētījums.

P.S. Es pats ar esmu šitā sēdējis, kā tas čalis iekš bildes. 😀

a sitis pa sistēmbloku un bļāvis “nu nah neiet” nav gadījies? 😀

#188781
Foxsk8
Participant

Vienmēr ir kāds izskaidrojums, kāpēc viņš nejiet, smēķis zobos, kafija rokā, un pārējie rīki otrā rokā, tad jau visu var atrisināt, sataisot veco mantu, vai nopērkot vietā, protams, ja vaina tiek atrasta 100% pareizi un nav iespējams tur neko saglābt.

P.S. Visu var “izpīpāt”

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā