Izdzēstas partīcijas atjaunošana

Sākumlapa Forumi Software Windows Izdzēstas partīcijas atjaunošana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157632
    KrisjanisB
    Participant

    Labdien! Vēršos pie Jums ar šādu problēmu. Manam datoram ir divi HDD, katrs pa 40 GB. Vienu lietoju kā sistēmas disku, uz kura man uzinstalēts Windows XP, bet otru lietoju priekš datiem. HDD uz kura tika glabāti dati tika nejauši “izdzēsts”, kad mēģināju caur DISKPART sagatavot USB draivu priekš Windows 7 instalācijas, bet dēļ līkajām rokām izvēlējos notīrīt nepareizo disku.

    Vai Jūs, lūdzu, varētu ieteikt kādu brīvu softu, lai atgūtu failus no zudušās partīcijas, vai labākajā gadījumā uzreiz visu partīciju? Izgooglējos pāris stundas un principā nonācu pie secinājuma, ka visi softi, kuri man šajā situācijā derētu, ir maksas. Tāpēc vēlreiz lūdzu man palīdzēt ar jebkādu risinājumu, kā atrisināt šo problēmu.

    #293265
    pats_Toms
    Participant

    Hirens boot cd un visos linux live cd ir tūlis ar nosaukumu testdisk. Liekas, ka viņu vienkārši var palaist arī uz tava windows xp.

    Partīciju atjaunot varēsi salīdzinoši vienkārši un neko nezaudējot.

    #293266
    KrisjanisB
    Participant

    Izmēģināju ar visām piedāvātajām programmām, bet nelīdzēja. Ar PartitionRecovery atrod to partīciju, bet kad uzspiežu recover partition, tad saka ka “Could not find boot sector!”

    #293267
    pats_Toms
    Participant

    Tu mēģināji to, kuru es tev rakstīju iepriekš?

    https://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk

    #293268
    akms47
    Participant

    Tikai atceries, ka datus no atjaunojamās partīcijas jāatjauno uz cita hdd vai partīcijas. Nedomā, ka tie tiks atjaunoti uz tās pašas! Atjaunojot norādi citu disku, kam ir brīva vieta, lai atjaunotu datus. To ko proga sameklēs -> uzkopēs uz tās.

    #293269
    pats_Toms
    Participant

    Testdisk neko nekopē, vienkārši atjauno partīcijas tabulas.

    #293270
    Faks
    Participant

    Pirmais ja kaste ir paveca tad ši nodarbe var aizņemt pārīs dienas pašam bija pasen problēmas tikai tas ka ar elektrības zudumu nobruka 3TB cietas arejais nācas parvērst par iekšējo pēc ilgiem darbiem līdzīgi nedeļas +/- darba atguvu līdzīgi labija ja 30% varu nosaukt pāris programmas varbūt palīdz

    GetData Recover My Files v4.9

    HDD Regenerator 2011

    QueTek File Scavenger v3.2

    Recover My Files

    Runtime Get Data Back for NTFS &.FAT v4.2 [Iesaku pats uz sava servera biju izformatejis particiji skaisti visu izvilku]

    EASEUS Data Recovery Wizard Professionalv 5.5.1

    Par TestDisk rīks jau nau slikts tikai ja masterboot sectors ir beigts tad neatdzīvināt takā man bija vienmer bija corrupt vai error 🙂 bet tas vis tika apiets ar veco ms dos format un kilogrammu rīku.

    #293271
    Anonīms
    Neaktīvs

    EaseUS Partition Master Home – par brīvu.

    Active@ Partition Recovery – maksas.

    viens no šiem līdzīgā situācijā palīdzēja uz galvošanu un nesāpīgi atjaunoja nodzēstu partīciju ar visiem datiem.

    #293272
    pats_Toms
    Participant

    Autors rakstīja, ka to partīciju pats ir noformatējis. Protams, nejauši.

    #293273
    KrisjanisB
    Participant

    Tātad problēma beidzot atrisināta, tiesa gan, ne ar bezmaksas softu. Nācās aizņemties Stellar Phoenix Data Recovery Pro torrentos. Lieliska un vienkārša programma. Atguvu visu bez zaudējumiem.

    #293274
    akms47
    Participant

    Es par viņa izvēlēto PartitionRecovery.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā