Iznācis Fedora 10

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Fedora 10

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147635
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_f10release_1.png[/imgl]Atjauninājies populārais Linux distributīvs Fedora. 10.versijā iekļauta virkne būtisku uzlabojumu, kas skar virtualizāciju, tīklošanu, drošību un OS ielādes laiku.

    Komplektā ietilpst OpenOffice 3.0 – pati jaunākā bezmaksas biroja programmu pakete.

    Servisprogramma Plymouth ļauj viegli organizēt lokālos tīklus.

    Drošībai uzstādīta pakotne SecTool.

    Uzlabota servisprogramma PackageKit, kura atbild par programmatūras un atjauninājumu uzstādīšanu; pirmreiz tā parādījās 9.versijā.

    Vajadzības gadījumā Fedora pati sameklē vajadzīgos audio/video kodekus.

    Uzlabota audiosistēma – tā tagad patērē mazāk resursu.

    Pievienots daudzu printeru un web-kameru atbalsts.

    Kā izsakās veidotāji – Fedora 10 atbalstot vairāk “dzelžu” nekā jebkura cita OS.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_f10launch_1.jpg[/img]

    Informācija un lejuplāde – mājaslapā.

    #186295
    usins
    Participant

    Un cik ta liela tā visus dzelžus atbalstošā OS ir?

    Man jau liekas, ka ubuntu atbalsta vairāk, viņiem ar jaunās versijas iznākšanu ir krasi palielinājies atbalstīto ierīču skaits. Un visvairāk priecē sadarbība ar ATI

    #186296
    Sid
    Participant

    Taps iemēģināts, devītā versija man nepatika, netaceros vairs nafig. Cerams, ka šoreiz būs labāk. 😉

    #186297
    Faust
    Participant

    Laba distro uzsākot pirmos soļus linux pasaulē .. mhh. 🙂

    Man arī 9. laidiens kkā nepatika ..

    #186298
    mildaa
    Participant

    Iepriekšējās versijas nekādas simpātijas neizraisīja, bet varbūt šī būs lābāka! Izmēģināsim ;))

    #186299
    QueenZ
    Participant

    Eh.. mani shitaa distra nesaista, laikam GNOME nepatiik kas ir defaltais environments. Uzliekot KDE ir daudz kas jaakonfiguree un tad tik peec paaris dienaam dabonu kaa gribu un tas vairs nav tas.. dodu priekshroku SuSE un Mandriva 🙂

    #186300
    akels14
    Participant

    Mans dzīves ceļš

    windows xp -> Ubuntu 6 -> windows xp -> Mandriva spring -> Opensuse -> Kubuntu

    #186301
    mildaa
    Participant

    Uzliku, parotaļājos, un izmetu! Nu nepatīk tā Fedora un viss. Varu lietot linux, bet ne šo…

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā