Iznācis iPad 2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis iPad 2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153504
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ip2_1.jpg[/imgl]Vakar Apple prezentēja jauno planšetdatoru iPad 2. Protams, krāšņu epitetu kā “amazing”, “wonderful” netrūka, un pats Stīvs Džobss, kuru daži interneta mediji jau bezmaz bija apbērējuši (esot atlicis dzīvot vien dažas nedēļas) arī izskatījās sprauns, pie pilnas veselības. Visu prezentācijas video var noskatīties Apple mājaslapā.

    Par “iekšām” un funkcionalitāti jāsaka, ka jaunums nekādu izbrīnu neizraisa. Jā, procesors ir divkodolu A5, arī darbības laiku no baterijas izdevies pagarināt līdz 10 stundām, bet šādi parametri ir lielākai daļai planšetu, ko šogad papilnam izrāda izstādēs un gadatirgos. Ja nu vienīgais, kas varētu būt uzteicams – ir dizains. Korpuss tagad kļuvis par 1/3 plānāks un ierīce pati – vieglāka.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_21_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_overview_facetime_20110302_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_22_1.jpg[/img]

    #262894
    Evers
    Participant

    Samuraj, fuuuuuuu, lai noskatītos, jāinstallē CrapTime. 😀

    Anyway, YouTubē neizdevās atrast.

    Vispār, USB jau arī šim nav? Prasās…, bet nu laikam jau, ka nav, ja jau vēl plānāks palicies.

    #262895
    Jaunzems
    Participant

    USB un HDMI ir caur paareju, kura maksaa 39 dolaarus.

    #262896
    rasty
    Participant

    joprojām īsti neredzu tabletēm jēgu.. 🙁 nu vnk neredzu..

    #262897
    bladez
    Participant

    rasty wrote:

    joprojām īsti neredzu tabletēm jēgu.. 🙁 nu vnk neredzu..

    Es redzu, bet neredzu gan jēgu pirkt Apple tabletes.

    #262898
    TrakaisKursis
    Participant

    rasty wrote:

    joprojām īsti neredzu tabletēm jēgu.. 🙁 nu vnk neredzu..

    Aizvien uzskatu, ka labākais šī brīža piedāvājums ir Notion Ink Adam tablet, bet šogad, protams, to pārspļaus pārējie tirgus spēlētāji, kas ar elkoņiem brīvē sev ceļu.

    #262899
    xcdf
    Participant

    Skaisti, funkcionāli,bet – vai ir jēga pārmaksāt, ja par lētāku naudu var dabūt tik pat labu produktu.

    #262900
    Foxsk8
    Participant

    Ipods, atkārtošos vēlreiz, nav domāts jebkuram cilvēkam. Tāpēc ko Jūs gaušaties, ir cilvēki, kuri bez šāda gadžeta nevar iztikt. Piemēram uzņēmumu vadītāji, bosi, utt… Man ipod arī noderētu daudziem mērķiem, sākot no normālas interneta browsešanas, pierakstu veidošanas, tīri darba lietām, kā arī tīri tehniskām lietām, aplikāciju izstrāde, pielāgotas mājas lapas izstrādes ipod videi, utt… Jo neapšaubāmi, pēc kāda laika, jau cilvēki pieprasīs saviem webiem, iphone, ipod aplikācijas un tas ir diezgan labs tirgus, pie mums vēl tas nav īpaši attīstijies, bet tālu nebūs jāgaida.

    #262901
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tāpēc ko Jūs gaušaties.


    Nopē, vairumam te nav naudas un dzīvo pie mammas, kāds nahren ipads… :>

    Un ar Latvijas algām, hmm, nu nez kurš var atļauties.

    #262902
    msh
    Participant

    Foks, nejauc to draņķību īpadu ar īpodu :devil: 😀

    #262903
    Snorx
    Participant

    Nu nafig tās tabletes- grābsties pusdienu ar speķainiem pirkstiem, lai palasītu kaut jaunākās ziņas…

    #262904
    Foxsk8
    Participant

    msh: Vainīgs, pārteicos 😀

    Nu kam viņu vajag, tam arī ir naudas. Un tādiem cilvēkiem Ipada cena ir pieņemama.

    Š o tēmu varētu salīdzināt, Lexus ir mēsls tikai tāpēc, ka man nav naudas. Smieklīgi.

    #262905
    rasty
    Participant

    nu teikšu tā.. ja būtu iespēja dabūt pa lēto (jebko no apple) tad ņemtu, bet ja to4 pa lēto.. bet tā, kkā nepirktu pats.. cena..

    #262906
    dzhonsons
    Participant

    Pareizāk, Lexus ir mēsls, jo ir arī BMW, AUDI, MB, VW, utt 😀

    #262907
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    tikai tāpēc, ka man nav naudas.


    Welcome to Latvia 🙂

    Varētu atļauties viņu nopirkt, bet nu nekādi nevaru atrast nevienu racionālu iemeslu lai man viņu vajadzētu, riktīga rotaļlieta. Tev varbūt webus palūrēt un prezentācijas parādīt, prestižu sev pacelt, noderētu. Bet parastam mirstīgajam, tā ir parasta rotaļlieta. Ä€rzemēs sīkie ir traki uz padiem :>

    #262908
    Archijs09
    Participant

    Tikpat labi Lamborghini ir sūds, jo mēs to nevaram atļauties. Bet ja tā paskatās uz citu ražotāju jaunākajām tabletēm, tad cenu ziņā iPad ir pat lētāks…

    #262909
    STaa
    Participant

    Nu, nez. Cik gan to ipad vajag tiešām, lieta jau nebūtu par to cik tehniski tas ir labs un ar skaistām apaļām malām, protams, viss tur būtu čībā, tikai tas IOS īsti mums neder. Reāli, lai es pirktu sev Iphone, man vajadzētu pēc idejas macbook, jo ar to tikai tas tā īsti sinhronizējas un dara lietas, protams, cenas vēl nebūtu tik trakas, ja viņas mums būtu nedaudz tuvas amīšiem. Ja tur viens sūda banānu kabelis priekš Aifouna maksā 40$ te tas ir 35Ls, Latvijas naudas konvertēšanas sistēma. Visi tāpat apkārt strādā ar Windowsiem tāpēc neredzu jēgu te Latvijā spīdēt ar Apple produktiem, ok telefons ir viens, bet tie macbooki nu i nafig. Arī par naudu pirkt visas programmas, lai iet dillēs, izvēlos labāk windu, jo dzīvojam nabadzīgā valstī, kurā mūs ir iemācīts zagt un iziet pa lēto. Vismaz zinu, ka uzlikšu ļevo windowsu, ļevo ofisu + salikšu pa savam visus VLC un kodekus. Nē, nepārprotiet, zinu, ka Ipad un aifone var strādāt bez visiem macbookiem, bet tu zaudē daudz fīčas, visus krutos Airplay un tā. Apple ar Apple savā starpā labi iet kopā. Arī mp3 atskaņotājs man ir svarīgs, bet tam sūda ipod ir slikta skaņa, nevajadzīgas fīcas un maza baterija, augsta cena + vajag to nožēlojamo Itunes. Atkal secen, Tad labāk izvēlos kādu no konkurentu ražotajām planšetēm ar Andri 3 vai win7, telefonu kādu no HTC modeļiem un mp3 atskaņotāju no Sony vai Cowon, ar vienu no labākajām skaņām, ilgākajām baterijām (50-65h).

    #262910
    nevertell
    Participant

    Lexus nav mēsls. Vienkārši par daudz zemākām cenām var nopirkt tik pat funkcionālu, bieži funkcionālāku preci. Tas pats ir ar aipedu.

    #262911
    xober
    Participant

    Interesanti bet ķiniešu ipad “padjobkām” krasa bija pieejama ari balta. Parejas vads ari bija dažiem epad, apad planšetēm , tikai uz RJ45 un usb. Un tagad ši pati doma paradās apple, dīvaini… Vienu lietu nesaprotu no apple puses, viņiem vienmēr viens no uzlabojumiem ir ierices “plānums”…

    Ikdienā lietoju windows 7 un Mac Os X 10.6.6 Par mac store-daudz visadu “prikolīgu” aplikāciju no kuram jēga nekāda, protams arī ir nopietnākas programas, bet būtibā mac store ir pilns ar drazu. Pie tam tā ”draza” arī maksā naudu.

    #262912
    msh
    Participant

    STaa wrote:

    Arī mp3 atskaņotājs man ir svarīgs, bet tam sūda ipod ir slikta skaņa, nevajadzīgas fīcas un maza baterija, augsta cena + vajag to nožēlojamo Itunes. Atkal secen, Tad labāk izvēlos mp3 atskaņotāju no Sony vai Cowon, ar vienu no labākajām skaņām, ilgākajām baterijām (50-65h).


    Kas tad skaņai ir tik sūdīgs? Labi, neesmu klausījies ar aizkostā ābola firmwari, var jau gadīties ka rockbox kodeki darbojas labāk. Par pārējo – nu tam ir domāti vecāki modeļi, kuriem var uzlikt rockbox un vēl viskautko. Sūdīgi ka es savam nano biju spiests nopirkt 330 mAh aķi, jo es zinu ka reāli eksistē līdzvērtīgi 1,2 Ah aķi, bet kaut kā netā viņus atrast nevar…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā