Iznācis iPad 2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis iPad 2

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #262913
    Kon
    Participant

    Par ipod varētu būt stereotipiņš, jo defaultās ausis ir gavno.Protams visiem defaultās ausis ir gavno, bet vismaz nano ir gavno no gavno.

    Un zb ar rockbox jau 😛

    #262914
    nevertell
    Participant

    Kas tev pret klintnskasti ?

    #262915
    Jetijs
    Participant

    Interesanti, ka, piemēram, UK Apple veikali nometa cenu vecajiem modeļiem par 100-120 GBP. Mūsējie izliekas nemanām.

    Es teiktu, ka visādi playbooki, xoomi un galaxy jau atkal divus soļus atpaliek.

    #262916
    Kon
    Participant

    nekas, Es tik pārāk bieži par viņu dzirdu 😀

    #262917
    msh
    Participant

    Par labām lietām tak ir vērts atgādināt, dārgais kojāni ;> Galu galā pērkot digitālo audio atskaņotāju, loģiski domājošiem cilvēkiem fakts, vai to atbalsta vai neatbalsta rockbox varētu būt svarīgs faktors 🙂

    #262918
    STaa
    Participant

    KoЯn wrote:

    Par ipod varētu būt stereotipiņš, jo defaultās ausis ir gavno.Protams visiem defaultās ausis ir gavno, bet vismaz nano ir gavno no gavno.

    Un zb ar rockbox jau 😛

    Pārsteidzīgs secinājums. Spēcīgo ražotāju (šajā sfērā) high end modeļiem komplektā nāk labas ausis: Samsung, Sony, Cowon.

    Neliela atkāpīte. Man smiekli nāk, ka Amīšiem ir baigā tur sensācija Balti Iphone un to potenciālā iznākšana, vai arī, ka tam tur ir redzēts balts!!!!! Cik svarīgi viņiem ir izcelties, nu tieši Amīšiem. Visiem redz ir melni, man vajag baltu, jo tas nav tik meinstrīms (un tā domā 90% no viņiem) vēlāk atkal visiem ir balti un tad haips iet pa sarkaniem vai rozā. Tā ir tikai sūda krāsa, nesaprotu. Un tā atšķirība starp 1ipad un 2ipad nav nemaz liela, kaut gan priekš šiem jau krāsu izvēle ir 100% iemesls pirkt jaunu. Bet es galīgi nesaprotu kā planšete spēj aizstāt netbookus? Nu ir tak ūber plāni netbuki jau nāk arī ar tačskrīniem, ekrāni visādi lokāmi un bīdāmi (pat uz klavas uzloki un izskatās pēc planšetes, ok nedaudz biezāks un smagāks, nevarēs taisīt piruetes, mest ritentiņus turot to rokā, bet vajag tādu, bez klavas, jo tā redz kādam baigi traucētu. Apple paņem vecu Bila Geitsa vīziju par nākotni, realizē to, uztaisa apaļas malas un pēkšņi visiem baigi vajag, pat lielākā daļa tā īsti nespēj pateikt kādam mērķim, bet vajag. Laptops (vajadzīgs) Telefons (protams arī) Planšete? Nafig? Mans telefons spēj diezgan to pašu, ko dara uz Ipad + ja vajag kaut ko baigi krutu, tad izmantoju Laptopu, kurā vietā šitas pads iederas? Nesaprotu? Editot video kaut kādā parkā? Skrāpēt photoshopā bildes makdonoldā?

    Ok, neesmu baigais anti apple un nav arī tā ka nevarētu atļauties (kas parasti sīkiem, ar nomīztām bikšu priekšām apple sektas piekritējiem ir pirmais kliedziens) vienkārši, par to cenu pirkt…beidziet, ja macbooks maksā dārgāk par high end geiming laptopu, kurš jaudas ziņā ir 2-3macbooki, tad nu žēl man būtu pirkt kaut ko dēļ stila, vai arī ar domu – šitais nekaras, nav vīrusi un stilīgs, ja rokas neaug no muguras tad to pašu spēj winda, vai jebkura cita alternatīva os. Paldies par uzmanība manam monologam. Esat saudzīgi, tas viss ir manuprāt.

    #262919
    Zimbardo
    Participant

    Quote:

    STaa:

    Apple paņem vecu Bila Geitsa vīziju par nākotni, realizē to, uztaisa apaļas malas un pēkšņi visiem baigi vajag, pat lielākā daļa tā īsti nespēj pateikt kādam mērķim, bet vajag.

    +1

    #262920
    Jetijs
    Participant

    STaa wrote:

    Laptops (vajadzīgs) Telefons (protams arī) Planšete? Nafig?


    Trolejbuss vajadzīgs, autobuss vajadzīgs, bet tramvajs? Nafig?

    Nu bet tu pats ipadu esi rokās paturējis, dažas lietotnes patramdījis? Tas ir jauns produkts, kuram ar netbuku ir tikpat daudz sakara kā telefonam ar galda datoru.

    Vot šito es nesaprotu, kāda jēga aplikt Apple produktus? Tiklīdz kaut kas jauns iznāk, vesels bars ņemas stāstīt, kāds tas viss ir sūds. Nu un? Neviens taču tev nespiež pirkt, vēl jo vairāk, pagaidām vispār nav zināms, vai un kad Latvijā piedāvās. Vari sēdēt apmierināts ar telefonu un netbuku, neviens taču nost neņem 🙂

    Vienīgais normālais arguments šajā visā ir cena, Latvijā tā tiešām ir pārāk uzpūsta. Ja LV iPad maksātu 500$, tad tiešām varētu pārāk nedomāt un desot uz bodi. 360 Ls tomēr ir samērā daudz, un tā vēl ir versija ar mazāko atmiņu, vajadzētu tā kā lielāku, tātad vismaz vēl 70 Ls. Tad nu tiešām jāsāk apdomāt, vai tomēr labāk nebūtu nākamgadu pagaidīt, kad arī bāzes modelim vajadzētu būt ar 32gb.

    #262921
    STaa
    Participant

    Jetijs wrote:


    Trolejbuss vajadzīgs, autobuss vajadzīgs, bet tramvajs? Nafig?

    Nu bet tu pats ipadu esi rokās paturējis, dažas lietotnes patramdījis? Tas ir jauns produkts, kuram ar netbuku ir tikpat daudz sakara kā telefonam ar galda datoru.

    Vot šito es nesaprotu, kāda jēga aplikt Apple produktus? Tiklīdz kaut kas jauns iznāk, vesels bars ņemas stāstīt, kāds tas viss ir sūds. Nu un? Neviens taču tev nespiež pirkt, vēl jo vairāk, pagaidām vispār nav zināms, vai un kad Latvijā piedāvās. Vari sēdēt apmierināts ar telefonu un netbuku, neviens taču nost neņem 🙂

    Vienīgais normālais arguments šajā visā ir cena, Latvijā tā tiešām ir pārāk uzpūsta. Ja LV iPad maksātu 500$, tad tiešām varētu pārāk nedomāt un desot uz bodi. 360 Ls tomēr ir samērā daudz, un tā vēl ir versija ar mazāko atmiņu, vajadzētu tā kā lielāku, tātad vismaz vēl 70 Ls. Tad nu tiešām jāsāk apdomāt, vai tomēr labāk nebūtu nākamgadu pagaidīt, kad arī bāzes modelim vajadzētu būt ar 32gb.

    Mēģināji izbraukt ar, tavuprāt, stilīgu salīdzinājumu? Un tā arī nekādas konkrētas atbildes “Tu maz esi rokās turējis?” Esmu rokās turējis un nav tur nekā, nu nav. Bet tas atgādina to Iturd klipiņu, kurā āboļ fans uzsver, ka tas ir lielisks un stilīgs, bet nekas nav konkretizēts. Argumentē, ar tramvaju, trolejbusu, autobusu tu galīgi nepārliecini.

    #262922
    Jetijs
    Participant

    Nu, ja nav, tad tev viņu nevajag, vari neiespringt. Man nav neviens jāpārliecina, man par to komisiju nemaksā 🙂

    Man pašam galvenokārt interesē vairākas lasīšanas lietotnes, ko pašlaik lietoju aifounā. Avīzes, žurnāli, grāmatas. Nezinu, vai lasi ārvalstu presi, – ir tā, ka mūsu Dieva aizmirstajā valstī no rītiem piegādā iepriekšējās dienas numuru. Ä€trāk nevar, lido parasti no Frankfurtes. Bet datorā īsti nav tas.

    Ir Navigon softs, kas ir vislabāk lietojams iPadā (tad gan vajag 3G variantu).

    Patīk lidmašīnā vai viesnīcā kādu filmu noskatīties, bet nepatīk staipīt smagus dzelžus apkārt.

    Citiem varbūt spēlītes patīk. Katram savs.

    #262923
    msh
    Participant

    Protams ka jauns produkts – kurš ar normāliem, loģiskiem vadītājiem apgādāts mobju ražotājs uzražotu uzpūstu mobi, kuru var ielikt vairs tikai mugursomā? 😀 Bet par cik aizkostajam ābolam ir smadzeņu atskalotāji, šie tādu pasācienu uzņēmās un viss notiek, bezizmēra īpõnu atsaldeņi pērk uz urrā, un viens tepat ir iemaldījies 😀

    Lasīšanai ir domāts kindle, navigācijai ir domātas navigācijas vai daži mobji ar tādām spējām pietiekoši labā līmenī, filmu skatīšanai arī kaut kas normālos gabarītos. Ja tu īpadu lieto tā, kā tu uzrakstīji, tad no malas droši vien izskatās kā karikatūrās, kur zombijs stiepj savu īpadu padusē iespiedis 😀 Grāmatas lieluma ierīci noteikti ir ērti lietot kā navigāciju, ar tādu rokās staigājot pa pilsētu vai arī tādu iestutējot mašīnas logā, aizklājot lielu daļu redzes laukuma 😀 Un man nez kādēļ likās ka PSP ir liels un tāpēc tika iepirkts īpods…

    #262924
    Jetijs
    Participant

    Zinu jau zinu, msh, tev patīk tikai tehnika, kas ražota saldajos deviņdesmitajos, tīkami dūc un silda kājas 🙂 Un ja vēl pēc kompja ieslēgšanas griestu spuldze noraustās, tad pavisam super 🙂

    Grāmatu lasīšanai ar Kindle arī nav ne vainas, bet laikrakstiem gan tas verķis īsti nav lietojams. Pirmkārt, raksti neatjaunojas reāllaikā, otrkārt, visi grafiskie elementi, protams, ir galīgā pakaļā.

    Un vēl godātais msh man varētu paskaidrot, kā Kindlē iedabūt, piemēram, to pašu Financial Times, lai man tā nebūtu jāabonē vēlreiz. Par FT Kindle abonementu vien man gadā sanāktu puse iPada 🙂

    Par spiešanu padusē – lidojot uz ārvalstīm, parasti kāda somiņa ir gan līdzi. Un tos iPada 600 gramus nu tur pavisam nejutīs.

    #262925
    msh
    Participant

    Žēl, bet atkal tu kļūdies, no mana paraksta satura deviņdesmitajiem varētu vienīgi mēģināt pieskaitīt PS2 🙂 Dūkt nedaudz dūc, bet pamazām visu dūcošo ierīču skaņas apkarosim līdz paliks klusums. Kājas arī nesilda, toties aizkostā ābola veidojumi gan, kā tantes stāsta, reizēm mēdz kājas pasildīt tā, ka uztaisa apdegumus, procesā paši sadegot 🙂 Manējais īpoc gan tā nedarīs, ja jau četru gadu laikā nav to paguvis izdarīt, laika pārbaude, tā sacīt.

    Redzu ka tev ir kaut kādas īpašas prasības, tāpēc uz taviem jautājumiem atbildēt nevarēšu, jo es ziņas palasu vai nu internetā, vai drukātā formā – pirmajā gadījumā nekādas super duper progas nevajag, otrajā nav jāuztraucas par satura atjaunināšanu, kā arī, tavā gadījumā, padārgākas ierīces sabojāšanu 🙂 Tu toties varētu man pastāstīt kā darbojas tās aizkostā ābola avīžu programmas – nav kaut kas līdzīgs īšķūņa darbības principam – it kā vienkārši, bet tajā pašā laikā sarežģīti un anāli? 😀

    Man prieks par tavu somiņu, bet tu tā arī nepateici kā tu izmanto to savu brīnumu par navigāciju.

    #262926
    Jetijs
    Participant

    Nu, katram jau ir savas īpašas prasības 🙂

    Nē, darbojas ļoti vienkārši. Viens pieskāriens lietotnes atvēršanai, otrs raksta atvēršanai, un lasi. Izstrādātāji lien no ādas laukā, lai būtu ērti un smuki, tādēļ daudz kas arī ir ērti un smuki.

    Ir jau viss arī webā, piemēram, tam pašam FT ir ļoti laba web lietotne ar laikraksta skatu (izskatās toč kā drukātā avīze, ērta navigācija), bet man pie datora tāpat sanāk daudz sēdēt, parasti negribas vēl arī to lasīt. Vasarā daudz dzīvoju pie jūras, tur avīzi nesaņemu, bet būtu forši pie brokastīm palasīt.

    Tas vēl nav mans brīnums 🙂 Līdz Latvijai pirmais atnāca pārāk vēlu, lai būtu vērts pirkt, bet kreisie varianti bez garantijas man arī nepatīk.

    Navigācija arī telefonā labi darbojas, bet svešā pilsētā lielāks ekrāns ļoti noderētu. Piemēram, janvārī biju Romā, lietoju Lonely Planet ceļvedi, kuram ir arī karte ar GPS. Visumā OK, bet trūka meklēšanas iespēju, arī samērā nepārskatāmi. Tagad nopirku to Navigon, tas ir daudz spēcīgāks softs. Par neērtumu… Nu, staipīt drukātu karti ir DAUDZ neērtāk. 🙂

    Cik nu esmu iPad paspaidījis, man arī patīk turēt ekrānu rokā, sanāk līdzīgi kā lasīt grāmatu. Nu un pārējie principi tāpat kā iPhone – nekāda ieslēgšana/izslēgšana, sēšanās pie datora, vāka virināšana, vadu staipīšana utt. Paņem un apskaties, ko vajag. Vai ir vērts par tādu nelielu ērtību maksāt tādu piķi, smags jautājums 🙂 Man ir tāda sajūta, ka es varētu atkal iekrist uz kādu LMT piedāvājumu, viņiem pašlaik par 32gb 3g ipad sanāk 14 Ls pie telefona rēķina. Tāda nejūtama summa, kas nemodina skopumu 🙂

    #262927
    Obsid’
    Participant

    0,7 megapikseļu aizmugurējā kamera. Just sayin’… :lala:

    #262928
    Jetijs
    Participant

    720p = 0,92 Mp 🙂

    Feistaimam pietiek. Fotografēšanai… Nu, nevaru iedomāties situāciju, kurā es gribētu fotografēt ar iPad, ja kabatā vienmēr ir iPhone un ceļojumos arī DSLR pie sāna 🙂

    #262929
    Evers
    Participant

    Lasīt grāmatas šādā aparātā ir visai sviestaini. Īstas grāmatas lasīšanu nekas neaiztsās, un tas pats ar kartēm.

    Ceļojumā arī ar šādiem aparātiem tiek sabojāta visa romantika. Kur paliek nostāšanās ceļa malā, kašķīgā strīdēšanās ar cela biedriem kurā vietā uz pa jau šuvēm padilušās kartes īsti ceļotāji atrodas. Kāds kļūmīgs pagrieziens. Aprunāšanās ar vietējiem iedzīvotājiem lai palīdzētu izdibināt un saprast kā nu tagad pēc tās papīra driskas vadīties. Ar visādiem ipadiem, planžetēm un gps’iem ceļo mīkstie baltocīši – biroja nīkuļi. Izņēmums varētu būt, ja brauc ar auto un nokļūst svešā lielpilsētā. Bet citādi, šitie propambasi tikai darbam – ikdienai.

    https://www.qorf.org.au/_dbase_upl/Map%20Reading%20.jpg

    būtu pretīgi šai bildē papīra karti aizstāt ar ipad, gps vai viedtelefonu

    sanāktu tik līdzigi šim čalim

    https://images.travelpod.com/users/ditchthecube/1.1261940800.ryan-reading-the-gps-again.jpg

    #262930
    Jetijs
    Participant

    Vēl viens saldo deviņdesmito piekritējs 😀

    Katram sava izpratne par romantiku. Man daudz labāk patīk spraunā solī aizsoļot pareizajā virzienā un apskatīt iecerēto, nevis plivināties uz stūra ar kaut kādu palagu un pēc tam konstatēt, ka vairs neko nevari paspēt, jo piecos viss jau ir ciet.

    Bez tam tāda maldīšanās dārgi sanāk. Lidojumi, viesnīcas, ēšana… To visu var smuki uz dienas stundām sadalīt un uzzināt, cik īsti tev tā steberēšana nepareizajā virzienā izmaksā 🙂

    Droši vien gan atkarīgs no ceļošanas veida. Ja nav mērķa neko daudz apskatīt, bet vienkārši kaut kur pablandīties, tad droši vien vienalga, kurā pilsētas galā esi.

    #262931
    msh
    Participant

    Man nav nekas pret navigācijām, bet tām jābūt praktiskām, normāla izmēra.

    Jā, tas ka tas ir izstiepts īpons ir viens no iemesliem viņu nepirkt, pat ja no planšetes būtu kaut kāda jēga – jo planšete ir “planšetdators”, nevis “planšettelefons”. Jo vairāk kā šajā gadījumā – ar nekam nederīgo īos :>

    Kāda jēga ja programma vai interneta lapa avīzi parāda avīzes formātā? Tas jau ir tas pats gumijas sievietes un bezalkoholiskā alus variants – avīzei avīzes formātā jābūt uz papīra, bet uz ekrāna atbilstoši ekrānam… 😀

    #262932
    Jetijs
    Participant

    Atkal jau – neesi redzējis ne avīzes variantu, ne lietotni, ne iOS, bet viss mēsls. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā