Iznācis Nero 10

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Nero 10

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150900
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_nlogo_1.jpg[/imgl]Iznākusi jubilejas, jau desmitā multimediju programmatūras Nero versija. Plašai publikai tā būs pieejama no 12. aprīļa, bet iepriekš pasūtīt var jau tagad. Tā kā maksas programmatūra mūsu portālā nav īpaši populāra, tad tikai pāris vārdos par to. Pirmoreiz izdevējs Nero AG ir parūpējies, lai nevajadzētu instalēt liekas programmas, un ir sadalījis Nero 10 pa sastāvdaļām, kuras ir nopērkamas arī atsevišķi.

    Galvenās no tām ir šādas:

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_n10_1.jpg[/imgr]Nero Vision Xtra ir kombinācija no Nero Vision un Nero MediaHub. Tas ir kaut kas līdzīgs Windows Media Center plus vienkāršas videoapstrādes iespējas.

    Nero Burning ROM ir mums pierastais disku rakstītājs, bet ar jaunām funkcijām. SecurDisc-2.0-Technologie nodrošina augstāku diska ieraksta kvalitāti (ja vajadzēs tos ilgi glabāt arhīvos). Nero DiscSpan un Nero DiscMerge ļauj lielus failus vienkārši ierakstīt vairākos diskos, un pēc tam salikt datus kopā bez zudumiem.

    Nero BackItUp & Burn paredzēts datu rezerves kopiju veidošanai, un ir ar ļoti elastīgām iespējām. Var ne tikai saglabāt, atjaunot, vai saglābt datus, bet arī sinhronizēt tos starp PC vai mobilajām ierīcēm.

    Avots

    #231830
    shady
    Participant

    Jau pirms daudziem gadiem man radās liela nepatika pret šo izstrādājumu… Ja kāds Nero vēl lieto, tad varētu pateikt atsauksmes (tīri intereses pēc) – noteikti tikpat smags klucis kā agrāk? Pie tam vēl maksas…

    #231831
    lilmoder
    Participant


    #231832
    Aldis
    Participant

    Nero 7 lietoju 🙂 Nāca līdzi jau raksteklim, laikam 45mb sver.. tīri rakstītājs, visus tos tūļus naher esmu pasūtījis…

    Bij tā Nero9 Free versija… uzliku vienam klienta laptopam, pēc mēneša man viņs palūdza downgreidoties uz Nero 6.. =]

    #231833
    cracks
    Participant

    agrāk lietoju tikai nero, bet tad pamanīju, ka šim tāds nelāgs niķis sākt kaut ko cepināt un mest errorīšus = disks pipec. iesākumā palīdzēja reinstalls, pēcāk pēc mēnešim 3 tas sākās no gala un paziņam tas pats. pārgāju uz infra recorder 🙂 so maksāt par ar laiku gļukojošu softu nu nez, var jau būt, ka visu salabojuši, bet zūd ticamības moments.

    #231834
    Imhoteps
    Participant

    lilmoder wrote:

    ..sver 1 GB..


    Un instalējās tikpat, cik Windows.

    #231835
    Arcis
    Participant

    Lietoju agrāk Nero6, biju apmierināts, bet par cik uzinstalēju win7 tas vairs negāja, paņēmu Nero9 un tagad ar viņu izstrādājumu esmu neapmierināts, jo diezgan bieži viņš rakstīšanas laikā sabojā diskus un tos neieraksta, tāpēc nākas samaksāto naudu par sabojātiem diskiem vienkārši izmest ārā. :mod:

    Ä€ nezinu kā ar citiem lietotājiem ir, bet ar šo 9 nero ierakstītie diski nez kāpēc uz citām iekārtām kā muzikas centri un DVD atskaņotāji neņem pretī neizskaidrojamu iemeslu pēc, bet ar CDBurnerXP tādas problēmas nav. Un tā kaudze ar papildus drazām kas jāinstalē komplektā, tiešām tracina, jo tās ne reizi neesmu izmantojis.

    Tā kā tiešām ceru, ka ar šo versiju viņi savas kļūdas būs pamanījuši un labojuši. :lala:

    #231836
    Imhoteps
    Participant

    Arcim laba ava. +1 par izdomu.

    #231837
    Z1p
    Participant

    Nero ir bijis, bet, kad nopirku jaunu lapīti, līdzi nāca ļoti parocīga un viegla programma – Roxio. principā tas pats Nero, tikai man šis labāk patīk. Ir viņš nedaudz liels un lempīgs, bet man patīk. Pie Nēro apakaļ neparko!

    #231838
    jonjs
    Participant

    Nero 6 arī es savā laikā lietoju, protams krakotu. Esmu dzirdējis no daudziem, ka tālākās versijas tādas ir kādas ir.

    Tā kā ar krakiem un citiem sū … iem vairs nepatīk noņemties, ja neskaita, ka Ubuntam ir savs rakstītājs un ne viens vien, tad teorētiski šī ziņa par maksas rakstīšanas programmu mani ne iepriecina ne neiepriecina, kā pīlej ūdens.

    Ja runājam par CCCP faniem, esmu nodzivojis iekš CCCP 15 gadus. Nebija tur tāds rožu dārzs kā dažiem liekas, bet šī gan laikam nav vieta, kur to apspriest. 🙂

    #231839
    Imhoteps
    Participant

    Joņ? Patiešam esi cirvis vai no sirds nezini? eSeSeSeR, kas tanī avatārā, ir KODEKU PAKA (Combined Community Codec Pack). Neblamējies.

    #231840
    jonjs
    Participant

    Par kodekpaku sorry. Par visu pārējo no saviem vārdiem neatkāpjos.

    #231841
    _Mo3_
    Participant

    uj, man ar dziļa nepatika, ka šie sen novirzījušies no sava galvenā mērķa un tagad programmai liek klāt visu ko vajag un ko nevajag. Pats lietoju Nero 8 Micro, kur ir viss vajadzīgais vienkāršai disku ierakstīšanai un nekas vairāk un esmu pilnībā apmierināts 🙂

    #231842
    aoma
    Participant

    Nu nesver neviens Nero veselu GB, ja vien instalētājs nav slinks vai stulbs un ieķeksē tikai nepieciešamo. Pagaidām nezinu nevienu pietiekami labu alternatīvu Nero Vision, kā arī Nero labi tiek galā ar sūdīgām matricām, tāpat ir pieejams bezmaksas variants, pagaidām 7-tais, ar jaunas v. iznākšanu var tikai apsveikt.

    #231843
    Imhoteps
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    ..lietoju Nero 8 Micro, kur ir viss vajadzīgais vienkāršai disku ierakstīšanai un nekas vairāk..


    Drīkst painteresēties, cik sver instalācijas fails “vienkāršai ierakstīšanai”?

    #231844
    Ralfie
    Participant

    https://infrarecorder.org/

    Agrāk lietoju Nero 8 Micro.. nu vairs nē.. tagad tikai Infru.. 🙂

    #231845
    Ralfie
    Participant

    PS. Nero Micro 8.3.6.0 versijas instalācijas fails ir gandrīz 12MB… Plus bonus paka 6MB, bez kuras mierīgi var iztikt..

    #231846
    Imhoteps
    Participant

    CDBurnerXP – 4,4Mb, InfraRecorder – 3,27Mb, ImgBurn – 4,44Mb, Burn4Free – 4,12 Mb, EkspressBurn – 429Kb…

    Nekādu “bonus-paku”.

    #231847
    vincister
    Participant

    Arī neko labu par šito ņ ergu nevaru pateikt. Mīlēja multi session diskus pataisīt turpināmus tikai ar pašu nero, vēl kaut kādas nejaucības bija.

    InfraRecorder un miers. Cik nu vispār vairs mūsdienās diskus rakstam.

    #231848
    daGrevis
    Participant

    Pats lietoju Nero 6, bet zinu, ka https://infrarecorder.org/ ir ļoti labs! 🙂 Roxio arī… 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā