Iznācis Opera 10.50 – updated

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Iznācis Opera 10.50 – updated

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150716
    samurajs
    Participant

    Kā jau mūsu lietotājs Rajah pasteidzās paziņot, Opera Software šodien izlaidis jauno 10.50 pārlūka versiju. Ar Check for Updates to uzlikt nevarēja, nācās veikt Upgrade (tāda fīča paredzēta) ar rociņām.

    Gribēju jau publicēt attiecīgu IT ziņu, bet WTF? Daudzi settingu logi tukši, bez teksta, kā tas bildē redzams:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_op1050_1.jpg[/img]

    Ar Opera tādi joki man pirmoreiz… Nu saprotu, ka vecās jūzera mapes dzēšana ar rociņām iekš App Data varētu palīdzēt, bet tā tak ir tīra programmas burka!

    #229648
    Jaunzems
    Participant

    Uz Windows7 smuki iet, apsveru to lietot kā sekundāro pārlūku (Chrome lietoju un ieradumus nemainu)

    Dizains smuks, patīk kustomizētablitāte, katru panieli var piestiprināt katrā debespusē.

    Es tabbāru lieku pa labi, personalbāru – pa kreisi

    #229649
    RicoPico
    Participant

    Jaunzems wrote:

    patīk kustomizētablitāte

    Jaunvārdists, idritvai! 😀

    #229650
    elvisburdajs
    Participant

    Iepriekšējā versijā bija manāmas problēmas ar flash.. Izskatās ka tagad viss novērsts. 🙂

    #229651
    Loading
    Participant

    Piekrītu, flaš atbalsts nebija īpaši ātrdarbīgs.

    #229652
    gangstalv
    Participant

    Viņs čakarējas, ja uzliek kādu citu skinu, bet ar opera standart viss ir normāli. Vismaz man tā arī ir, ja uzlieku kādu custom skinu.

    #229653
    dzhonsons
    Participant

    Š ādi tādi bugi vēl esot..

    Starp citu, interesē vai kādam, kam uzmest 10.50 nav aiztures iekš speed dial? Pamanīju sev tādu problēmiņu.. Jauna fīča 😀 vai gļuks man?

    A tikmēr, man personīgi viss ir ok..

    #229654
    elvisburdajs
    Participant

    asdfgfh, Man speed dial iet bez aiztures.. [img]https://files.myopera.com/SerbianFighter/smile/blush2.gif[/img]

    #229655
    samurajs
    Participant

    #229656
    elvisburdajs
    Participant

    Manurpāt oriģinālā ādiņa arī ir tā smukākā.

    #229657
    Evers
    Participant

    dizainiski tiešām super, visu cieņu izstrādātājiem! Ar stāvēs kā sekundārais pārlūks, jo no ff atteikties nespēju.

    #229658
    dzhonsons
    Participant

    Manam tomēr viss ir ok. Erroru nav. 10.50 beidzot nomainījis manu 10.10 🙂

    #229659
    aoma
    Participant

    Operai visu cieņu, ir bijuši gļuki ar līdz galam neizstrādātām versijām, bet kopš 9.v, salīdzinoši ar citiem pārlūkiem, tas ir tikai sīkums.

    (atceros, ka vienreiz nebiju bakupojis kaut kādu ff versiju, un beta man nonesa nost visus iestatījumus, tad gan biju nedaudz nikns)

    bet operas betas smuki instalējas atsevišķā mapē, nečakarējot pamatuzstādījumus

    Evers, lūdzu paskaidro, kā var uzlikt, lai Opera būtu sekundārais, bet ne trešais, ceturtais vai piektais?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā